İsveç Diyeti yapanlar

İsveç diyeti etkili mi?

• Etkili

OY: 1 100,0%
  • Etkisiz

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1
  • Anket Kapalı .
İsveç diyeti diye yaz 13 gün yapılıyo zaten tam liste karşında.biraz diyer diyetlere göre zor ama 3 günden sonra alışılır bence
Biraz baktim ben suan ama soyle bisey var bu 7 kg verildikten sonra tekrar ayni diyete devam edebiliyormu yoksa kesiliyormu?
Uf birde haslanmis ispanak falan yaziyor ben kusarim yiyemem ki

Ben ıspanağı çok severim ama haşlamayı düşünmüyorum bir kaç damla yağla kavuracam yağ yerine azcık kıymada koysak olur bence.ben 13 günün sonunda başka bir diyetle devam edip kilomu sabitlemeyi düşünüyorum

Herkese selam ben 8 gün önce 76.8 ile başladım şuan 71.1 kilom daha 5 gün var devam ediyorum. Aynı zamanda çalışıyorum. Diyete başlamadan önce sürekli ise gittiğim için yapamam dayanamam vesaire diye erteledim ama is hayatımı hiç etkilemedi. İlk iki günü hafta sonu olarak ayarladım çok rahat ettim bu diyete baslicak olanlara tavsiyem başlamadan iki gün önce yemeği azaltmaları ilk iki gün biraz zorlayacaktır sonrasında bünye alışıyor az yemeye ve gerçekten listeye uymak lazım liste dışına hiç çıkmadım. Normalde su içmiyorum diyet başından beri günlük en az 2 buçuk litre su iciyorum. İdeal kiloma ulasmama daha 10 kilo var ama midem küçüldü vermek zor olmucak. Kendimi çok iyi hissediyorum ve çevremdekiler farkı görebiliyorlar harika bir duygu geç kalmadan başlamanızı tavsiye ederim:halay:

Herkese selam ben 8 gün önce 76.8 ile başladım şuan 71.1 kilom daha 5 gün var devam ediyorum. Aynı zamanda çalışıyorum. Diyete başlamadan önce sürekli ise gittiğim için yapamam dayanamam vesaire diye erteledim ama is hayatımı hiç etkilemedi. İlk iki günü hafta sonu olarak ayarladım çok rahat ettim bu diyete baslicak olanlara tavsiyem başlamadan iki gün önce yemeği azaltmaları ilk iki gün biraz zorlayacaktır sonrasında bünye alışıyor az yemeye ve gerçekten listeye uymak lazım liste dışına hiç çıkmadım. Normalde su içmiyorum diyet başından beri günlük en az 2 buçuk litre su iciyorum. İdeal kiloma ulasmama daha 10 kilo var ama midem küçüldü vermek zor olmucak. Kendimi çok iyi hissediyorum ve çevremdekiler farkı görebiliyorlar harika bir duygu geç kalmadan başlamanızı tavsiye ederim:halay:
Gerçekden büyük başarı kutluyorum bende 3. Günü tamamladım kaçamak yapmadan devam ediyorum.bu konuyu açan arkadaşlar bırakdılar sanırım gelen giden yok.bende konu açmışdım hergün düzenli girip tecrubelwrimi yazıyorum yapmak isteyenlere faydalı olsun diye.orayada uğrarsan bilgilerine baş vurmak isterim

Gerçekten bende kutlarım hala devam ediyor Musun kaç kilo verdin bende yarın başlıcam çok heyecanlıyım

X