İsveç Diyeti serüveni

262626

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2023
3
1
33
Selam kızlar, yarın sabah İsveç diyetine başlıyorum. Katılmak isteyenler olur mu? Motive oluruz bir birimize.
Sabah tartılıp başlıyorum.

Eklentiler

• 45635C56-CCBD-4612-9226-9AC8145BCA29.jpeg
    45635C56-CCBD-4612-9226-9AC8145BCA29.jpeg
    207,9 KB · Görüntüleme: 191
Son düzenleme:
Bugün İsveç diyetine başlıyorum. Ben İsveç diyetimi bir süredir yaptığım aralıklı oruç ile birleştireceğim. +günde 6bin adım hedefim var. Ben 83 kilolardan geldim bu kiloya ama 2 yıl gibi geniş bir sürede. Şimdi biraz hızlandırıp. Tekrar rutine döneceğim.
İsveç diyetinde de hedefim 4 kilo 🙏
30.12 64,55 kg

İlk gün yemek yemeyi 16:30da bitirdim. Listeye harfiyen uydum bugün. Uyuyana kadar sadece su tüketeceğim. Tek kaçamağım 1 kahve idi 🙈
Tartım bilgisini her gün ekleyeceğim. Umarım güzel sonuçlar alır bu yola girecek olanlara ilham olur sürecim. Adım hedefimde gerçekleşti.

İlk gün yemek yemeyi 16:30da bitirdim. Listeye harfiyen uydum bugün. Uyuyana kadar sadece su tüketeceğim. Tek kaçamağım 1 kahve idi 🙈
Tartım bilgisini her gün ekleyeceğim. Umarım güzel sonuçlar alır bu yola girecek olanlara ilham olur sürecim. Adım hedefimde gerçekleşti.
Merhaba ne yaptınız bitti mi diyet. Umarım hedefinize ulaşmışsinizdir. Ben hep 6. Günde bıraktım bu diyeti ama o bile epey etkili oldu. Şimdi tekrar yapmak istiyorum

bence kişiye özel olmalı diyet programları. bianda kilo versenizde sonrsnda hızla geri hatta daha fazla bile alabilirsinz

tahlil yaptırmadan internette dolanan programlarla lütfen diyet yapmayın. Sizin ihtiyaclarınızla isveçte yasayan birinin ihtiyacı aynı değildir sağlığınızla oynamayın. Diyet listeleri kişiye özeldir. Sabah bir fincan kahve ile sağlıklı ve dengeli beselenemezsiniz doyarak kilo verebilirsiniz

X