internetten para kazanma

cemre25

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
1.681
18
böyle bir şey gördüm anket falan doldurarak para kazanılıyormuş ... deneyip kazanan var mı ?

ben gördüm canım denemeyi düşünüyorum

biraz geç görmüşüm belki denemişsinizdir ama ben denediğim için yazmak istedim.hiç boşuna uğraşmayın derim ayda yılda bikaç tane anket geliyo ve her cevabınızıda kabul etmiyo zaten.durduk yere sistem kabul etsin diye bir sürü yalan yanlış şeyler yazmak zorunda da kalabilirsiniz..

MERHABA ARKADAŞLAR...
BEN DE BİR ZAMANLAR OLURMU CANIM ÖYLE ŞEY DİYE BAKTIĞIM AMA DENEMEKTEN BİR ŞEY KAYBETMEM DİYEREK BAŞLADIĞIM BİR OLAY VAR.VE İNANIN TAMAMEN GERÇEKMİŞ...HER GÜN SADECE 3 REKLAM İZLEYEREK ÇALIŞMADAN DA EŞİME KATKIDA BULUNABİLİYOR HATTA KENDİME CİDDİ BİR BİRİKİM BİLE YAPABİLİYORUM.
KISACA İŞİN TANIMI ŞÖYLE;
1.kayit ücreti yok!
2. üye oldugunuz an 10 dolar kazanc anında hediye!
3.Kazandığınız parayı çekmek!
için beklemenize gerek yok!
4.hesabınızdaki paranızı günlük çekebiliyorsunuz!
5.Ürün satmak yok! Reklam yapmak yok! Üye toplamak yok!
6.Seminer yok! Saatlerce başında beklemek yok!
7.Tıklama yok! Alışveriş yapmak yok! kısacası sizi yoracak hiçbir sey yok!
kısacası hiçbir olumsuzluk yok hemen sizde detay bilgi alıp kazanmaya baslamak icin tıklayınız: [url/][/url]
DENEMEKTEN BİR ŞEY KAYBETMEZSİNİZ AMA DENEMEZSENİZ YEMİN EDERİM ÇOK ŞEY KAYBEDEBİLİRSİNİZ....BEN ÇALIŞIRKEN EVLENİP EVDE OTURMAK DURUMUNDA KALAN BİR KADINIM.KOCANIZ NE KADAR İYİ OLURSA OLSUN YİNE DE İNSANIN KAZANDIĞI 3 KURUŞ BİLE MUHTEŞEM BİR ŞEY. HELE ÇOCUĞUNUZ VARSA....BİR DÜŞÜNÜN NELER YAPABİLECEĞİNİZİ..SADECE DENEYİN BANA HAKLIYMIŞSINIZ DİYECEKSİNİZ...

Sisteme gosterıldıgı sekılde uye olup adınızı bana bıldırısenız sızınle ozel olarak ılgıleneceğıme soz verırım.yemın ederım kı pısman olmayacaksınız...sadece kendınız ıcın bır sey yapın ve deneyın.

sizin bu işten karınız nedir gerçekten merak ettiğim için soruyorum.hem reklam izlyerek hemde sizin yaptığınız gibi bizi üye yapmaktan da bir kazanç elde ediliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
şu güzdelisi de önüne gelen her yere aynı mesajı yazıyo ne çıkarı varsa artık inanmayın arkadaşlar böyle şeylere

Ben herkes kazansın istediğim için burdayım....hepımız bayanız ve ıhtıyacımız mutlaka vardır...ama yalan yanlıs bılmeden ınsanları yonlendırmeyelım.denemek ıstemezsenız bır sey demem ama baskalarının kazanclarına engel olmayın...hayatta satıs yapmam,saatlerce anket de dolduramam.kolay ve zahmetsızce kazanıyorum.bunu paylasmak ıstedım.ıstemeyen denemez.fakat sunu unutmayın...rısk almıyorsunuz ve deneyeceksınız.ıstemedıgınız an bırakırsınız.sunu asla unutmayın bana hak vereceksınız.

ben kimsenin kazancına engel olmak için yazmadım lütfen yanlış anlaşılmasın.zaten sizin dediğiniz konuda değil anket konusunda bilgim vardı onu paylaştım.yeminler ederek konuştuğunuz için merak ettim yalnızca ondan sordum.

biraz geç görmüşüm belki denemişsinizdir ama ben denediğim için yazmak istedim.hiç boşuna uğraşmayın derim ayda yılda bikaç tane anket geliyo ve her cevabınızıda kabul etmiyo zaten.durduk yere sistem kabul etsin diye bir sürü yalan yanlış şeyler yazmak zorunda da kalabilirsiniz..

sizin bu işten karınız nedir gerçekten merak ettiğim için soruyorum.hem reklam izlyerek hemde sizin yaptığınız gibi bizi üye yapmaktan da bir kazanç elde ediliyor?

bana özelden ulasa bilirmisin bende çok istiyorum ama güvenemedim bazılarına

anket sistemi para kazandırıyor. Fakat öyle ahım şahım değil. Ciddi anlamda efor sarf edip kazandığınız para 10-20 tl aylık oda . Size tavsiyem satış ortaklğını denemeniz. Özellikle... adında bir eğitim var. Onu inceleyin

Son düzenleyen: Moderatör:
Bı kadın uzun yazi yazmıştı günde 3reklam izyeyip 20lira kazanıyor diye
Öyle şeyler Saadet zinciri oluyor. Bilerek mi yazdı bilmeden mi bilmiyorum. Ama çoktan pufffff olmuştur o sistem. Eskiden ciftlikbank vardı biliyorsanız onun gibi.

X