Kan testi negatif çıkıp hamile olanlar 🥹😔

Apydn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2016
2
0
30
Merhaba arkadaşlar yaşadığım garip olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Normalde benim adet düzenim hiç bozulmaz ilaç veya stres bunu genelde etkilemez. Fakat bu ay başıma çok ilginç bir şey geldi. Normalde ayın 17'sinde adet olmam gerekirken 16'sında hatta 15'i de olabilir tam hatırlayamadım çok küçük bir parça gördüm tabii bu parçadan önce sağ kasığıma bir kramp girdi ve tuvalete gittiğimde bir parça gördüm daha sonra eşimle ilişkiye girdikten sonra da aynı küçük parçayı gördüm. Kan falan hiçbir şey yok sadece küçücük böyle et parçası gibi de değil ama garip bir parçaydı ne olduğunu anlayamadım. 16'sında 2 civarlarında çok açık iki damla kahverengi lekelenme oldu ve ben gebelik yerleşme kanaması diye düşündüm birkaç gün böyle devam etti en son dayanamadım bugün sağlık ocağına gidip kan testi yaptırdım fakat sonuç negatif çıktı ama hala adet olmadım sadece koyu kahve bir şekilde lekelenme olarak ilerliyor bir de şöyle bir sıkıntım var yürüdüğüm zaman lekelenme artıyor uzandığım zaman ise hiçbir şey yok böyle belirtiler yaşayıp gebe kalan var mı aranızda lütfen yardımcı olunuz bana çok uzun oldu hakkınızı helal ettiniz. İlk gördüğüm parçayı resmini ekliyorum burada biraz boyutu büyük çıkmış ama yani 4 haftalık gebelik ortalama 1 milimetre kadar oluyormuş bu da ancak o kadar büyüklükteydi. Bu ay çok ümitliydim çünkü tam bir yumurtlama dönemine denk geldi ilişkim hatta neredeyse kesin gözüyle bakıyordu ve bütün belirtileri taşıyorum ama negatif

Düşük yapmış olabilir miyim böyle bir şey yaşayan var mı? Çünkü o parça 4 haftalık embriyo görüntüsüne çok benziyordu ve benim adetim hiç böyle olmazdı şimdi çamur gibi akıntı tarzı kahverengi bı damla en fazla iki damla olacak şekilde sürüntü olarak geliyor. Böyle durumu yaşayanlar lütfen yazın lütfen..

Düşük yapmış olabilir miyim böyle bir şey yaşayan var mı? Çünkü o parça 4 haftalık embriyo görüntüsüne çok benziyordu ve benim adetim hiç böyle olmazdı şimdi çamur gibi akıntı tarzı kahverengi bı damla en fazla iki damla olacak şekilde sürüntü olarak geliyor. Böyle durumu yaşayanlar lütfen yazın lütfen..
Düşük olsa da yoğun kanama olurdu diye düşünüyorum. Bazen kan tüpte kalabiliyor sonra akıyor hatta rengi çok kötü oluyor beklediği için öyle bir şey de olmuş olabilir. Yine de bir doktora görünün bence

Aralık ayında düşük yaptım 8 haftalıktı. Düşük yapmam yaklaşık 4 gün boyunca sürdü 4. Gün ağlayarak hastaneye gittiğimi hatırlıyorum sancıdan. Öyle kolay geçmiyor maalesef. Allah kimseye yaşatmasın.

Belki biraz daha adet gelmez ise tekrar test yapabilirsiniz geç döllenme ise negatif çıkar

Bende tup bebek sonucu beklerken 9. Gun kahverengi acik renk akintim oldu birde hafif bacak bel agrisi dedim adet oluyorum heralde kan verdim sonuc negatif cikti malesed mahvoldum. Ama akinti kesildi bir daha gelmedi. Progestan kullandim onun etkisi mi bilmiyorum kullanmayi biraktim adet ne kadar gecikiyir bilen var mi acaba

X