Diyarbakır Memorial Uğur Değer tüp bebek tedavisi süreci

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

manak1267

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2023
42
11
33
Merhabalar ben Memoriel Uğur Değerde tüp bebek tedavisi gördüm. Asla memnun kalmadım. Sabah bir gidiyorsunuz devlet hastanesi gibi sıraya giriyorusunuz. Muayene ücreti de az bir şey değil 2500 falandı. Bir de kan tahlilleri çok geç çıkıyor deliriyordum artık .Uğur hoca çok iyi bir hekim ama çok yoğun. Saatlerce bekliyorsunuz, size tam sıra geleceği zaman bir anda transfere ya da yumurta toplamaya giriyor. Muayene girdiğinizde de beş dk sürmüyor bilgi tam alamıyorsunuz sırada bir sürü hasta olduğu için adam akıllı istediğiniz her şeyi soramadan çıkıyorsunuz. Yumurtalarım toplandı ama Embriyolog ve hoca bağımsız çalışıyor. Yumurta kalitem nedir diyorum hemşire ya da embriyolğa yönlendiriyor. Transfer zamanı o kadar su içmişim ki fazlasını aldılar ama rahat edemedim hadi hadi hoca geldi bekleyemez gidecek dediler. O kadar para verdim o kadar acı çektim o kadar zorluk yaşadım geldi buraya ben mi doktoru bekleyeceğim o mu beni? Embriyologlardan bilgilerimizi çok zor aldık. Benim yumurtam benim spermim değil mi? Uzaktan gelenler için transfer sonrası bir gün yatış yapıyorlar. O çok iyiydi hastane hizmetleri ve hastane temizdi. Benim bebeğim tutmadı sonrasında hiç aramadılar sormadılar. Aşırı ilgisizler. Transferden bir gün önce arayacaklardı ayyy bekle bekle kaç kişiyi aradım öyle döndüler. 65.000 olmuş az para mı? Bir de şu var toplamaya kadar kan tahlili parası vermiyorsunuz. Ama transfere kadar sizden her gidişinizden kan tahlili parası alıyorlar. Çok saçma bir sistemleri var. Bir daha asla gitmem ve çevremdekileri de yönlendirmem! O kadar umut ediyoruz, zor bela para veriyoruz aldığımız hizmet ve sonuç hüsran

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X