Kürtaj sonrası bitmeyen kanama parça

bsr536

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2023
364
39
28
Merhabalar ne olur bana birisi yardımcı olsun yalvarıırm . 1 martta kürtaj oldun vakum kürtaj ve sonrası kontrolde hee sey yolundaydı taki ara kanamalarım tekrar edinceye kadar 56 gun üzerine tekrar kontrole gittim ve doktor ufak parcalar oldugunu yapısıklık ufak oldugunu söyledi ancak bunu kürtajsız halledecez dedi 15 gun sabah aksam seklinde Protestan verdi adet olacaksın dedi bu sekilde atılırmı allah askına ben internette bu konuyla alakalı cok kötü seyler okudum ve gercek anlamda delirmişe döndüm . Neden parça kalır özel hastanede kürtaj oldum . İsyanda etmek istemiyorum ama cok yoruldum uyku uyumuyorum yalvarırım yardım edin

Öncelikle sakin olun ve canınızı sıkmayın. Çünkü benim başıma da geldi. Özel hastanede sevdiğim bir doktora yaptirmama rağmen içerde parçalar kaldı. Doktorum ardından kürtaj hapı verdi birkaç tane içtim fayda etmedi ağır sporlar yaptım ona rağmen içerdeki parçalar atilamadi 2. Kürtaj olabilirdim hatta doktorum ufak bir mudahele etti ardından fazla kanamayla attım hem de bu süreç tam 2 ay sürdü 2 ay boyunca kanamam oldu. Size tavsiyem eğer ağrınız yoksa biraz spor yapin

Öncelikle sakin olun ve canınızı sıkmayın. Çünkü benim başıma da geldi. Özel hastanede sevdiğim bir doktora yaptirmama rağmen içerde parçalar kaldı. Doktorum ardından kürtaj hapı verdi birkaç tane içtim fayda etmedi ağır sporlar yaptım ona rağmen içerdeki parçalar atilamadi 2. Kürtaj olabilirdim hatta doktorum ufak bir mudahele etti ardından fazla kanamayla attım hem de bu süreç tam 2 ay sürdü 2 ay boyunca kanamam oldu. Size tavsiyem eğer ağrınız yoksa biraz spor yapin
Suan bebeginiz varmı rahim içi ve adetleriniz düzene girdimi bir daha cocugum olmaz rahim içim yaralı gibi bir psikolojiye girdim . Agır sporlar fitness mı yaptınız hangi sporu en cok önerirsiniz

Suan bebeginiz varmı rahim içi ve adetleriniz düzene girdimi bir daha cocugum olmaz rahim içim yaralı gibi bir psikolojiye girdim . Agır sporlar fitness mı yaptınız hangi sporu en cok önerirsiniz

Şuan yok. Kendi istegimizle 1 yıl ara vermiştik zaten kürtajdan sonra.
Mesela 1 saate yakın yürüyüş yaptım. ip atladım ve squat yaptım parçalar rahat düşsün diye

Merhabalar ne olur bana birisi yardımcı olsun yalvarıırm . 1 martta kürtaj oldun vakum kürtaj ve sonrası kontrolde hee sey yolundaydı taki ara kanamalarım tekrar edinceye kadar 56 gun üzerine tekrar kontrole gittim ve doktor ufak parcalar oldugunu yapısıklık ufak oldugunu söyledi ancak bunu kürtajsız halledecez dedi 15 gun sabah aksam seklinde Protestan verdi adet olacaksın dedi bu sekilde atılırmı allah askına ben internette bu konuyla alakalı cok kötü seyler okudum ve gercek anlamda delirmişe döndüm . Neden parça kalır özel hastanede kürtaj oldum . İsyanda etmek istemiyorum ama cok yoruldum uyku uyumuyorum yalvarırım ya

X