İğneli Epilasyon iğneli epilasyon-zeynep polat

1 seansta nasıl belli oluyor anlayamadım ? Siz seanstan sonraki kırmızılığın şişliğin nasıl olacağını görmek için mi başladınız ? Tüylerin azaldığını, izlerin geçip gelmediğini anlamak için hiç değilse bir iki ay beklemek gerekiyor. Siz 10 Eylül'de sadece bu konu için üye olup 1 seans gittikten birkaç gün sonra gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz yazdığınız için inandırıcı gelmedi. Gerçekten o uzmanlardan birine giden biriyseniz o zaman dikkat edin çünkü başka bir başlıkta Zeynep hanımın yanındaki uzmanın bir bozuk para kadar yeri 1 saat 40 dakikada çalıştığı ve izlerin aylardır geçmediği yazıyor. Kendini geliştirmeden bu riskli işlemleri yapan insanlara benim gibi kobay olmayın.
Tamam neyse ben o uzmanlar hakkında hiçbir şey göremediğim için internette yazmak istedim.Her insanın cildi farklıdır. Bir kişi mağdur oldu diye hakkında iyi bir şey söyleyen kişi yalancı olmaz. Kimseye de önermiyorum bu sorumluluğu almak istemiyorum giden gitsin, gitmeyen gitmesin benim yararıma olan hiçbir şey yok. Sadece hızlı ve güzel çalıştığını düşündüğümü belirttim.

X