İğneli Epilasyon iğneli epilasyon-zeynep polat

Zeynep Polat'a binbir umutla aylarca sıra bekleyerek gittim. Eskiden nasildi bilemem ben yeni gittim ve tecrübelerimi paylaşabilirim. Kendisi sağ olsun çok iddialı ve güler yüzlüydü ancak o kadar yavaş ki anlatamam. 25 yıllık tecrübem var demişti görüşmeye gittiğimde, 25 yıllık tecrübesi olan bir insan nasıl bu kadar yavaş ve tek el çalışır anlamış değilim. Yavaşlığı bilerek kasti olarak yaptığını bir süre sonra anliyorsunuz. Seans sırasında kalkıyor konuşuyor çok vakit harcıyor ve sizin cebinizden para çıkıyor o dakikalarda. Çok üzüldüm ve bir daha gitmedim. Hayal kırıklığına uğradım.

çalışırken kalkıp gidip süreyi durdurmadığını bu konuda yazan limam isimli arkadaşda yazmıştı özelden konuşurken söylemişti. Ben olsam buna izin vermem neden ödedin ki o sürenin parasını zaten çoğu yerden pahalı ve yavaş yapıyormuş ben olsam söylerim ödemem hayret birşey sanki sokaktan buluyoruz bu devirde parayı

Merhaba. Zeynep Polat'taki diğer uzmanlara giden var mı ? Zeynep hanım yoğun olduğu için yanındaki uzmana randevu verdiler. Sonuç alan var mı ?

Zeynep Polat'a binbir umutla aylarca sıra bekleyerek gittim. Eskiden nasildi bilemem ben yeni gittim ve tecrübelerimi paylaşabilirim. Kendisi sağ olsun çok iddialı ve güler yüzlüydü ancak o kadar yavaş ki anlatamam. 25 yıllık tecrübem var demişti görüşmeye gittiğimde, 25 yıllık tecrübesi olan bir insan nasıl bu kadar yavaş ve tek el çalışır anlamış değilim. Yavaşlığı bilerek kasti olarak yaptığını bir süre sonra anliyorsunuz. Seans sırasında kalkıyor konuşuyor çok vakit harcıyor ve sizin cebinizden para çıkıyor o dakikalarda. Çok üzüldüm ve bir daha gitmedim. Hayal kırıklığına uğradım.
merhaba sonuç aldınız mı zeynep polattan

Sonuç almadim çünkü bir daha gitmedim. Bir yerlerde üst düzey yönetici değilseniz zeynep polata gitmeyin. O yavaşlık ve ticaret mantığıyla çalışılan yerlerle baş edemezsiniz

yavaş çalıştığını çok okudum burada. videolarında da bir kıla üç dört defada anca giriyor. Burada mesajlaştığım bir üye vardı o da süreyi durdurmadı kalktı gitti sonra geldi ama o süreyide ücrete ekledi demişti. Başka üye baska bir baslıktaydı galiba yazmış ki, şehirdışından gittik oyalanarak çalıştı oradan çıktık yanlış hesaplamışız 8 lira eksik ödemişsiniz diye yoldayken arayıp geri çağırdılar demişti. Doğruysa pess valla. 8 lira için insan o kadar yol tepmiş insanı aramaya utanır zaten yavaş çalışıp birde 8 lira için aramak hangi boyut. Angaralı olarak vay anaam vay ne dünyalar var diyesim geldi 😂

Son düzenleme:
yavaş çalıştığını çok okudum burada. videolarında da bir kıla üç dört defada anca giriyor. Burada mesajlaştığım bir üye vardı o da süreyi durdurmadı kalktı gitti sonra geldi ama o süreyide ücrete ekledi demişti. Başka üye baska bir baslıktaydı galiba yazmış ki, şehirdışından gittik oyalanarak çalıştı oradan çıktık yanlış hesaplamışız 8 lira eksik ödemişsiniz diye yoldayken arayıp geri çağırdılar demişti. Doğruysa pess valla. 8 lira için insan o kadar yol tepmiş insanı aramaya utanır zaten yavaş çalışıp birde 8 lira için aramak hangi boyut. Angaralı olarak vay anaam vay ne dünyalar var diyesim geldi 😂
Bana da aynisini yaptı. Videomu çekmek istedi, çekti. Sonra çektiğini beğenmedi bir daha çekti. Çektiğini izledi falan oyalandıkça oyalandi. Tercih edilmesinin tek sebebi sosyal medyayi çok aktif kullanmasi

Gerçekten mi ilk defa Zeynep Polat’tan memnun olmayan birine denk geldi kaç seans gidip sonuç almadınız acaba yavaşlıktanmı şikayet ettiniz sonuç alamamaktanmı

Gerçekten mi ilk defa Zeynep Polat’tan memnun olmayan birine denk geldi kaç seans gidip sonuç almadınız acaba yavaşlıktanmı şikayet ettiniz sonuç alamamaktanmı

canım genelde mesajları tam okumadan soru soruyorsun bunu farkettim. Ben zeynep hanıma hic gitmedim giden kişilerin diğer konularda yazdıklarını buraya yazdım. Burada çok var gidip memnun olmayan var ilk kez ben yazmıyorum yani. Ben de bir suru yere gittiğim için farkı anlayabiliyorum. Sayfasına bak tek elle islem yaptigi için çok yavas çalışıyor ve çoğu yerden dakikası daha pahalıyken. Bir üye yazmıştı çalışmadığı dakikalar oldu onları fiyattan düşmedi, oradan çıktıktan sonra bizi aradılar eksik hesaplamışız 8 lira borcunuz kaldı dediler diye. Bir de bu üye başka şehirden gitmiş. Bunu okuduktan sonra istediği kadar iyi işlem yapsın benim için bitmistir. Bu yıl sadece yüz çalışmaya başlamış vücut için yanındaki birkaç aylık uzmanlara randevu veriyorlarmış. Bence talep gördükçe değişti. Bu kadar basarili olduğunu iddia eden bir merkezin sayfasında öncesi sonrası diye bir sey yok. Sadece ilk halini çekip koyuyor. Kendisini taraftar gibi savunan bazı kişilerde diğer uzmanlara burada karalama kampanyası yapar gibi yorumlar yapmaya baslamisti. Ondan sonra bu merkez ben de olumlu hiçbir intiba bırakmadi. Hatta biri zeynep hanıma gidip memnun olduğunu ama yinede yuz bölgesine çok mecbur değilse iğneli yaptirmamak gerektiğini çünkü izlerin bes ayda geçtiğini yazmıştı. Benim gittiğim iyi yerlerde izler birkaç haftada geçiyordu. zeynep hanim o kadar iyi reklam yapıyor ki beş ay iz kalan kişi bile iyi bir işlem yapıldı sanıyor. Bunlar benim kendi görüşlerim. Kaç yıldır igneli araştırıyorum iğneliyle yüzümü bitirdim birkaç yerde mağdur oldum ama sonunda bitirdim. Yani kendisinden seans almasam da doğruyu anlayacak kadar tecrübem var.

Sonuç almadim çünkü bir daha gitmedim. Bir yerlerde üst düzey yönetici değilseniz zeynep polata gitmeyin. O yavaşlık ve ticaret mantığıyla çalışılan yerlerle baş edemezsiniz
[/QU
maliyetli olduğu için mi gitmeyin diyorsunuz pki onun dışında sorun varmı sonuç alamama çoğalma gibi vs

X