IF-OMAD birlikte deneyelim haydiii gelinn kizlar 😇 aralikli oruca yeni baslayanlar, baslayacak olanlar, baslamayi dusunenler... ✌️✌️

Ne kadar güzel ben bir türlü tam anlamıyla başlayamadim aylar oldu hep birşey çıkıyor bozuluyor 🥺 oysa gecen sene ne kadar motiveydim sporumu hiç aksatmiyordum diyeti asla bozmuyordum ama bir saldım bir daha toparlayamadim emeklerim boşa gitti hep 🥺
Bende öyleydim seni çok iyi anlayabiliyorum aynı senin gibi yapacam diyorum akşam oluyo kendimi yerken buluyorum hemde hunharca ama toparlicaz yemicez akşamları burdan ayrilmiyalim bak nasıl güzel vereceğiz kiloları

Bende öyleydim seni çok iyi anlayabiliyorum aynı senin gibi yapacam diyorum akşam oluyo kendimi yerken buluyorum hemde hunharca ama toparlicaz yemicez akşamları burdan ayrilmiyalim bak nasıl güzel vereceğiz kiloları
Evet aynen öyle oluyor geçen sene hiç aklıma bile gelmiyordu açlık veya tatlı isteği iradem çok güçlüydü hemde emzirdigim halde hiç kaçamak yapmadan 15 gün dayanıyordum ödül günü yapıyordum şimdi 2 gün geçmiyor inşallah veririz burda motive olmak için sürekli girip bakıyorum zaten

Merhabalar
Bende bugün başladım hayırlısıyla yeni grup olduğu için sizinle yol almak isterim.
Önceki deneyimlerimden biliyorum bu tür gruplar güzel motive ediyor.
Başlangıç kilom 69 bu sabah tartıldım.
Hedefim 63 kg
16 saat açlık 8 saat yeme düzeni ile ilerleyeyim diyorum bakalım.

Bil eksiler 🥰
Merhabalar
Bende bugün başladım hayırlısıyla yeni grup olduğu için sizinle yol almak isterim.
Önceki deneyimlerimden biliyorum bu tür gruplar güzel motive ediyor.
Başlangıç kilom 69 bu sabah tartıldım.
Hedefim 63 kg
16 saat açlık 8 saat yeme düzeni ile ilerleyeyim diyorum bakalım.

Evet aynen öyle oluyor geçen sene hiç aklıma bile gelmiyordu açlık veya tatlı isteği iradem çok güçlüydü hemde emzirdigim halde hiç kaçamak yapmadan 15 gün dayanıyordum ödül günü yapıyordum şimdi 2 gün geçmiyor inşallah veririz burda motive olmak için sürekli girip bakıyorum zaten
Bende öyle motivasyonu kaybetmemek için çabalıyorum 😄bu sefer kaybetmicem azar azar yavaş yavaş olacak insallah

Kusura bakmayın bazı sıkıntılardan dolayı girip paylaşım yapamadım. Aslında oruca da uyamadım hiç bu sıkıntılarımdan dolayı. Bu haftadan sonra tam anlamıyla başlamalıyım. Geçen yıl 9 kilo vermiştim aralıklı oruçla ve sporla. Bu yıl o moda bir türlü giremiyorum, yaşım ilerliyor kilolar yapışıp kalıyor üzerime ve bu yüzden çok moralim bozuk. Allah yardımcımız olsun kilo vermek için en çok ihtiyacımız olan şey motivasyon onu kaybedince toparlanma zor oluyor😦

Kusura bakmayın bazı sıkıntılardan dolayı girip paylaşım yapamadım. Aslında oruca da uyamadım hiç bu sıkıntılarımdan dolayı. Bu haftadan sonra tam anlamıyla başlamalıyım. Geçen yıl 9 kilo vermiştim aralıklı oruçla ve sporla. Bu yıl o moda bir türlü giremiyorum, yaşım ilerliyor kilolar yapışıp kalıyor üzerime ve bu yüzden çok moralim bozuk. Allah yardımcımız olsun kilo vermek için en çok ihtiyacımız olan şey motivasyon onu kaybedince toparlanma zor oluyor😦
Aynen bende öyleyim şu an ama dur demek zorundayız yoksa daha fazla kilo alicaz daha önce yaptik yine yapabiliriz 💪

Haydi ozaman basaricaz evelAllah🥰

Haydi ozaman basaricaz evelAllah🥰
İnşallah. Gerçekten kilo vermeyi çok istiyorum ama neden tam olarak yapamıyorum o moda neden giremedim bilmiyorum. Aslında vermeye başlasam verebileceğimi biliyorum. Sizlerle birlikte hepimiz veriririz inşallah

Nasıl gidiyor kizlar saat 6 oldu bu saatten sonra yemiyoruz degilmi🙈🤭

İnşallah. Gerçekten kilo vermeyi çok istiyorum ama neden tam olarak yapamıyorum o moda neden giremedim bilmiyorum. Aslında vermeye başlasam verebileceğimi biliyorum. Sizlerle birlikte hepimiz veriririz inşallah
Bende aynı durumdayım niye olmuyor bilmiyorum 🥺 gece geç uyuyorum kızım uyumadigi için akşam yemeğini de erken yedigimden akşam kan şekerim falan düşüyor ellerim titriyor bunu nasıl yenicem bilmiyorum 🥺 akşam yemeğinden sonra uyuyana kadar 8 saat falan geçmiş oluyor dayanmak çok zor geliyor bu günlerde

Keşke yemesek 🥺 ama ben niye dayanamıyorum şimdi daha önce nasıl dayanıyordum şimdi niye böyle oldum bir rahatsızlığım falan da yok aslında
Bazi seyleri eksik alip doymuyor olabilirsiniz. Yediklerini takip ediyormusunuz ? Protein,doyurucu yag ve karborhidrat miktarini?

Ben bugün saat 15 ye yedim en son bidahada yemedim💃 çok mutluyum cumartesiden beri çok iyi gidiyorum sizde başarın istiyorum yarın akşam güzel haberlerinizi bekliyorum kizlar canlanin biraz 🤭

Ben pazartesi ketojenik e basladim . Tek tek yaziyorum suan makrolari. 1 hafta daha takip edip birakacagim hesap isini. Karborhidrati 15-20gr arasinda tutmayi basariyorum.
-1,2kg a uyandim bugun. Diyetdeydim zaten o yuzden giden ödemdir demiyorum.

Ben pazartesi ketojenik e basladim . Tek tek yaziyorum suan makrolari. 1 hafta daha takip edip birakacagim hesap isini. Karborhidrati 15-20gr arasinda tutmayi basariyorum.
Çok güzel 👏 darısı başıma ☺️

Super🤩🤩

X