IF-OMAD birlikte deneyelim haydiii gelinn kizlar 😇 aralikli oruca yeni baslayanlar, baslayacak olanlar, baslamayi dusunenler... ✌️✌️

jaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2014
92
29
Kızlar hepinize tekrardan merhaba... Uzun bi aradan sonra tekrar foruma ve aranıza geri geldim... Bu sefer yalnizda deil 2 minnak Juniormda benimle... Ee bu demek oluyor ki 2 sezeryan doğum (2016-2020), hoooop gelsin kilolar 🙃 evlenmeden once 38 beden olan ben simdilerde 44 giyiyordum... Taki aralikli orucla tanisana kadar.. Aralikli orucu ve gunde tek ogun beslenme seklini eger burda okuyorsaniz muhtemelen hepsinden bilginiz var demektir😇 eger ogrenmek isteyen olursa yine yardimci olurum... Ben gecen subat ayindan nisana kadar 11 kilo vermistim.. Hepsini buraya paylascm.. Simdi yeniden basladm, gelin bu surecte birlikte hareket edelim.. 13 aralikta 80.90 kilo ile basladigim maceramda yol arkadasim olmak ister misinz🥰
Screenshot_20211226_090618_com.chipsea.btcontrol.en.jpg

Bende sizinle birlikteyim bugün yeter artık diyorum. Vermek istediğim ama veremediğim bütün kilolarımı bugünden itibaren vermek istiyorum inşallah. Lütfen bana da destek olun.

Tabikii sevee seveee... Zaten bu is gercekten motive ve destek ile oluyor.. Yarin sabah ac karnina tartilin ve baslayin sizde olur mu

Bende varım bende varım kurtulalım bu kilolardan motive olamiyorum bir türlü ye ye nereye kadar durdurmam lazım

Bugün sabah tartılamadım ama ife başladım inşallah yarın sabah tartılıp yazarım buraya.
Peki bu grubu aktif olarak kullanacakmiyiz; öğünlerimizi veya yapıyorsak sporlarımızı yazacakmiyiz ya da tartı günümüz olacak mı. Yani olsa süreklilik adına iyi olurdu ne derdiniz

Kizlar isimlerinizi, basladiginz kiloyu ve tarihi buraya yazin.. Not alarak gidelim.. Hatta ozel olarak grup bile olustururz ileride

bu aralıklı orucu ve diyet tarzı hiç bişey yapamadım hayatımda 1-2 gün başlayıp bıraktım. ama bu sefer kararlıyım sağlıklı olmak istiyorum. sinem kilo 65 27.12.2021 bende varım

Ben Jülide kizlar..
Yeniden basladigim tarih:
13.12.2021 80.900 kg
20.12.2021 78.350 kg
27.12.2021 77 kg

2 kaftada 4 kilo gitti benden.. Simdi sira sira herkesin basladigi tarihi ve kiloyu yazcm hadi kizlar basladk artk😇

Sinemin basladigi tarih: 27.12.2021 65kg

Merhaba bende varım 22.12.2021 de başladım kilom şu an göründüğü gibi sanırım carsambadan beri tartilmadim günde 30 dk Leslie yapıyorum ☺️ geçen sene 25 kilo vermiştim 15 ini geri aldım 🥺 20 olarak vermek istiyorum

Merhaba ben de bugün başladım diyetime sabah tartıldım 96 olduğumu gördüm ama bu imzadaki vki şeysini aktifleştirmek için 95 yazdım.

8-16 şeklinde kendimi düzenlemeye çalışacağım. Umarım 1 aya gözle görülen incelme yaşarım da daha çok gaza gelirim :KK70:.

Kizlar bu imzadaki olayi nasil yapiosnz ben uzun zmndr yoktur bnde yapaym bari 🥰

Bende bugün başladım kilom 69.3
Hepimiz sağlıklı şekilde istediğimiz kiloya ulaşırız inşallah

Kizlar bana ozelden telefonlarınızi atarsaniz gunluk olarak takip ve yaptiklrimizi paylasirz daha verimli olur ordan grup oluşturabilirz isteyenlerle

X