Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

selam
çalışan bir anne olarak geçenlerde 4 günde üst üste iftara misafir agirlayarak kendimle gurur duydum..
bide çalışmakla geçiyor yorgunum Ramazanda beni bi hal aldi ki yoğunluktan memnunum.
bide aöf sinavlarim var daha çalışmam gereken derslerim var. oruçlu halimle hiç kafa almiyor. uyumak istiyorum ...
ee siz nasılsınız:) nasıl gidiyor.

selam
çalışan bir anne olarak geçenlerde 4 günde üst üste iftara misafir agirlayarak kendimle gurur duydum..
bide çalışmakla geçiyor yorgunum Ramazanda beni bi hal aldi ki yoğunluktan memnunum.
bide aöf sinavlarim var daha çalışmam gereken derslerim var. oruçlu halimle hiç kafa almiyor. uyumak istiyorum ...
ee siz nasılsınız:) nasıl gidiyor.
Allah kabul etsin canım ben bir kez iftara misafir aldım küçük bebeğim var inşallah gelecek yıl daha çok kişi çağıracağım

evet çok güzel arkadaşlıklar kurduk biz bu topicde

çok sık olmasa da birbirimizden yine haberdarız yine görüşüyoruz :KK36:
Ben seni ve bir kaçınizi baya iyi tanıdım kendim gibi gördüm ve artik üye oldum
Senin eski geyik topiginde de takip etmiştim ama eşim kıskanç diye üye olmaya cekindim
Gizliden gizliden bnde katıldık artiikin

Ben seni ve bir kaçınizi baya iyi tanıdım kendim gibi gördüm ve artik üye oldum
Senin eski geyik topiginde de takip etmiştim ama eşim kıskanç diye üye olmaya cekindim
Gizliden gizliden bnde katıldık artiikin
desene gizli hayranlarımız varmış :KK45: :KK45: :KK45: :KK45:

hoşgeldin ozaman ee demekki sen beni tanıyorsun bizde seni tanıyalım ozaman

Ev hanimiyim ama evden çalışan cinstenim
El isi tarzı isler yapiyrummn evden çocuk bakmaca yorgunluk vs . sıradan baaayan hayati:temizlik:

vaayyy buralara hareket gelmiş, baya zaman olmuş yazmayalı, daha öncede yazmışsınız ama bana bildirim gelmedi ki...

X