hamile kalmak adına neler yapdınız itiraf edin

ben çok farklı bişey yapmadım ama farklı olarak bi ebeye gidip rahimim çevirttirdim kaydirigubbakcemile3 eğer başka bi sorun yoksa öyle yaptırınca oluyomuş çünkü ağırlık kaldırınca filan rahim ağzı dönüyomuş ama benim eşimde de sorun olduğu için henüz bi sonuç alamadık eşim,n sorunu bitince bi daha görüncem ebe teyzeye:lepi:

ohoooooooooooo hangisini sayayım şimdi ben zaten ilişki sonrası bi amuda kalkmadığım kaldı onuda becerirsem kesin olacak heheheh

bizim burda bi tekke var beni kayınvalidem oraya sattı (yani oraya kurban adadı) sonra 7 hamileden para toplandı ve hacdan atlet getirtildi (ama daha giymedim) sonra 40 yasin okunmuş düğümlü lastik geldi yine hacıdan onuda belime bağlıcam sonra teyzenin birine dua okutuyorum eeeeeeeeeee daha saysammı acaba olana kadar dewam yer gök duayla inşallah olacak

Bıraz önce okudum burayı.Maşşallah çoğu hamile kalmış.hepsinin Nick lerinin altında bebek takvimleri var.:nazar:Geriye dönüp hepsinin nasıl hamile kalışını okudum,kendi kendime sevinçlerini paylaştım.Gözlerim doldu.Bir gün hamile olursam dönüp bu sayfaya bakacam.elimi karnıma(bebeğime)dokundurup bana veren allaha şükür edeceğim.:emir_bebek:
bende anlatayım: klomen kullandım,her ilişkide ayaklarımı yukarı kaldırdım,aşılama geçirdim bir kez belimi sardırdım,yağmur suyuna dua edip içtim,eşim klomen kullandı.Şimdi bal+polen tozu yiyorum ayrıca eşimde keçiboynuzu pekmezi yiyor.sonrada dua ediyorum.yerimseniben

hiç hareket etmeden yattım bir de Rabbim den istedim çok şükür oldu umarım isteyen herkesin olur

her ilişkide tabııkıde ayaklarımı duvara dayadım ........
eşim her ilişkiden önce kahve içti ........
bal tarcın çörekotu yedim .....
eşim keçiboynuzu polen ve arısütü yedi......
bı kac adak adadım tellibabaya gittim ve benzer bı kaçına daha.....
her yağmur yagdıgında dua ederim her cuma her ezanda ve her aklıma geldıgınde de .......
hacca bebek kıyafeti yolladım geldi saklıyorum .......
hacca aklet yolladım zemzem suyuyla yıkandı yumurtlama dönemlerimde giyip ilişkiye girdim......
2 aşılama geçirdim .....
duphaston klomen merional gonal f glukofen hepsını kullandım .......
ama 3 yıl doldu hala kucagım dolmadı allah büyük inşallah bir gün olucak ama ne zaman bılmıyorum belkıde daha zamanı var ......
herkes için hayırlısı olsun bunu yaşamayan bılmez bu konudakı çaresizlik cok zor allah yardımcımız olsun ..........

kaynar kazanın içine sirke döktüm onun içinde 1 saat oturuyodum her gün
iç çamasırlarımı hacıya gönderttırdım zemzemle yıkandı ve giydim
aktar amcadan 100 mılyonluk macun aldım hepısını yedım
eşim ayaklarımdan tutup sallıyordu ilişki sonrası
2 saat ayaklarımı duvara dayıyordum
belımi çektırdım ve bunun akebınde bebegım olmadı 3 yıl sonra tabı bu arada tıbbı yoldanda klomen pregly falan hiç fayda etmedı doktor dedı sen gıt 3 ay dınlen sonra gel veee süpriz oglum 3 aylık dınlenme dönemımde konuvermiş içime inanın o ay hiç bişey yapmadım gebe kalma adına eşim kecı boynuzu polen yedı okadar bırde klomen kullandı Allahıma bin şükür oglum 4 ay 22 günlük :sm_cool:

Son düzenleme:
ben kendmı pskolejm bozk neler yapıyorm derdm ama benm bılmedıgım neler varmş neler yapmısınz arkadaslar oluyomu bunları yapnca ya

ya kızlar gercekten bu okuduklarımın hepsini yaptınızmı hepside ilginç şeyler daha önce hiç duymamıştım çogunu ama insan evlat için nelere katlanıyo güzel allahım inşallah hepinize nasip eder bu güzel duyguyu ben burda okuduklarımın hiçbirini yapmadım evlendigim ilk geceden ayrıcada sperm bile deil zevk suyundan hamile kalıp anne oldum doktorumun dedigine göre yumurtalıklarım çok iyi çalışıyomuş ayrıcada çok ön tarafdaymış inşallah bigün hepiniz o güzel mutlulugu tadarsınız

ne kadar değişik şeyler deniyormuşsunuz kızlar akannehir
son bir yıldır korunmuyoruz ama maalesef zamanı değil demek yavrumuz gelmedi

ben eşime keçiboynuzu ve andız pekmezi yediriyorum son bir aydır o kadar
onun dışından Allahtan diliyorum sağlıklı bi bebeğimiz olsun diye şimdilik bu kadar

ben ilk bebekte bel altına yastık koyup 2 -3 saat kalkmadan yattığım ay hamile kaldım..bir arkadaş amuda kalkmak demiş delikafadulden doğru aslında spermlerin ilerlemesi için iyi fikir.....çünkü herkesin yapısı farklı..şimdi 2.bebeği düşünüyoz 1 yıldır olmuyor ama hayırlısı henüz bişey yapmadım..öyle yumurtlama günü falan da hesap etmiyorum....oluruna bırakıp stres yapmamayı düşünüyorum ...

15 gün maydanoz ve sütü kaynatıp sabah akşam oturmuştum.

canım yaa peki hamile kaldın mı merak ettim..ne zor şeymiş hamile kalmak...ben de doktora gidecem ama korkuyorum..1 çocuğum var çok şükür iyi ki o olmuş...ama 2.yi de o istiyor..çocuk okadar çok kardeş istiyor ki..sürekli karnımı yoklayıp bebek koy oraya şişsin kardeşim olsun diyor..

valla hiç gerek kalmadı bi ata sözü var eşim ceketini üstüme atsa hamile kalıyorum bende ondan yanıyorum kısırlaştıracam kendimi yeter artık 5 çocuk allah olmayanlara versin

hehe benimde öyle valla.. iki bebeğim var.. Allah olmayana versin..
rabbim ne haketmeyene versin ne de hakedene yokluğunu göstersin...
rabbim eyler, neylerse güzel eyler...

en fenası soğan suyu ve hayıt çayıydı
kalanı belinin altına yastık ayaklar havada sırnaşık şey
ama saldım artık normal yapıp kalkıyorum -tatlicadiarzu-

X