hamile kalmak adına neler yapdınız itiraf edin

tabıkı allahın dedıgı olur canım ama bizimkide bi ümitti işte gercı boylede olmadı ama hayırlısı

ben baslıyorum hamile kalabılmek için hamile kadınlardan para topladım gümüş yüzük alıp hacıya gıden bı arkadasıma verdım yuzugun hacıya gıtmesı gerekıyomuşsengözlerimebaksanabgeldıgınde yuzugumu hiç çıkarmadan taktım tabi ya tutarsa umuduyla her duydugumu yaptım :tomato:peki ya siz?:uhm:

iğrençti ama çörek otu bal yedim ıyyyyyyyyyyyyyy

allahh alahhh ben çocuk yapmak için tek yöntem olduğunu sanıyoduumm :)) meğerr neler warmışş :))))

benim bişey yapmama gerek kalmıyo adam ceketini üstüme koysa oluyo allaha şükür allah olmayanlara versin

merhaba arkadaşlar ben hamile kalmak için eczane de satılan bel kakısı taktım ve o ay hamile kaldım denemenizi tavsiye ederim başarılar

siz bide sunu dinleyin kocasi cocuk istemeyen eltime nasihat eden kaynanam soyle der;del prezervatifin ucunu!

Ayhhhhhhhhh öldümmm öldümm Yarabbimmmmm ne kadar güldummmmm Alllahimmmmmmmmm:roflol: Rabbim ömrünu uzun hayirli ve saglikli gecirsin emiiiiii Öptüm bacim seni ŞenizAhahahhhahhaahahahah Anammm biri beni durdursunn:teytey:

valla bencede alemsiniz bayanlar güldürdünüz beni amuda nasıl kalkılır yaaaa hiç olacak şeymi allah ol dedikten sonra olur hepsi bahane bence taiki denemekde faydadır illaki cok güldürdünüz beni allah da sizleri güldürsün emii....

kizlar hepimizin hakkinda hayirlisi olsun herseyin bi zamani vardir illaki bekleyelim görelim bakalim ALLAHIM NEYLERSE EYLER AMA GÜZEL EYLER

adacayları, hayıt tohumları, maydonoz suları , buhar banyoları, pede viks surup gezmeler vs vs sonuc tabiki negatif geleceegi varsa prezervatifi kendi deler gecer arkadaslar bence

valla tıbbı da denedik ama denize düşen hesabı...olmayınca neler deniyosun neler.bende ayaklarımı havaya diktim,yastık koydum baktım ki yok eşim ayaklarımdan tuttu baş aşağı salladı çok güldük.:)))))

Ben gittiğim otelde bioenerji uzmanı kadına masaj yaptırmaya gittim, kadın yukardan aşağı bi baktı bana senin çocuğun yokmu dedi olmuyo dedim, senin yumurtalıkların az çalışıyo dedi ve bi tarif verdi:1rolleyes::

10 tane yumurtayı kır, içine birtane bebek sabunu rendele, küvete sıcak suyu doldur bu karışımı dök gir içine otur ama bunu adetin bitince başla ongün yap dedi tam yumurtlama zamanına kadar yani:1ninca:
heee dedim kadına geçtim ama eşim tutturdu yapalım diye nitekimde yaptık:smiley-cool:

düşünsenize on gün boyunca hergün on yumurta, bi sabun eve koli koli yumurta taşıdık :roflol:, yumurta kokusundan artık içim dışıma çıktı bide çamaşır suyu almaya iyi geldim onu temizliycem diye tam bi rezillikti yani, okadar eziyetin sonucunda hiçbişey olmadı tabiki

ama kadın bunu birkaç ay tekrarla demişti ben bir ay yaptım yinemi denesem acaba:uhm::roflol:

:roflol::roflol:brnimde denemediğim kalmadı.
Verecek allah verdimi her şekilde verir ama bizler bir umut işte,biracık umut olur diye ,haaa birazcık yani :roflol::roflol:inanıyoruz

bence bel kakısı degildir o bel yakısıdır benim bildigim yakı varya onun gibi beli cok sıcak tutuyo güye sperkmler yukarıya cekiyomus ben denemedim ama deneyeni görmüstüm ama sonuc en derseniz kocaman bi negatif bakalım bend ebu ay bi aktardan bi macun aldım hahahahahaha onu denicem baska ne denedin derseniz 3 senedir ne denedigimi bi ebn bi kocam biliyo hahahaha gülüyorum ama kızlar aklıma geld, diye gene bi seferinde bi hocaya gittindi hoca bana uzun bi ipi dügüm yaptı ve belime taktı cıkarma dedi ama ben cıkarmstım belirli bi zöandan sonra bi azarbeycanlı majör bana demişti ebeymiş kendisi dei ilişkiden sonra sıcak tut kendini ve ben ilişkiden sonra 2 kat battaniyeye sırılıp kendimi kundak edip yatıyodum hahahahaa düsünün dah neler neler anlatsam roman olur hahaha öpüyorum sizi.....

arkadaş bir sitede okumuştum portekizli kadınlar hamile kalmak için tarçın yiyolarmış ben arkadaşlara tavsiye ettim balla tarçını yada sakızla tarçını çiğnediler vede oldu portekizli kadınlarda da işe yarıyomuş kolay birşey denemek isterseniz tabiii

ı ıh kalamadım ama denemiş oldum bi ümit
arkadaş bir sitede okumuştum portekizli kadınlar hamile kalmak için tarçın yiyolarmış ben arkadaşlara tavsiye ettim balla tarçını yada sakızla tarçını çiğnediler vede oldu portekizli kadınlarda da işe yarıyomuş kolay birşey denemek isterseniz tabiii

hayatımı yazsam roman olur 14 yıldan beri gitmediğim dr kalmadı içmediğim ot yapmadığım kocakarı ilacı kalmadı inşallah bi gün başarıp bebeğimi kucağıma alıcam

X