hamile kalmak adına neler yapdınız itiraf edin

Ben gittiğim otelde bioenerji uzmanı kadına masaj yaptırmaya gittim, kadın yukardan aşağı bi baktı bana senin çocuğun yokmu dedi olmuyo dedim, senin yumurtalıkların az çalışıyo dedi ve bi tarif verdi:1rolleyes::

10 tane yumurtayı kır, içine birtane bebek sabunu rendele, küvete sıcak suyu doldur bu karışımı dök gir içine otur ama bunu adetin bitince başla ongün yap dedi tam yumurtlama zamanına kadar yani:1ninca:
heee dedim kadına geçtim ama eşim tutturdu yapalım diye nitekimde yaptık:smiley-cool:

düşünsenize on gün boyunca hergün on yumurta, bi sabun eve koli koli yumurta taşıdık :roflol:, yumurta kokusundan artık içim dışıma çıktı bide çamaşır suyu almaya iyi geldim onu temizliycem diye tam bi rezillikti yani, okadar eziyetin sonucunda hiçbişey olmadı tabiki

ama kadın bunu birkaç ay tekrarla demişti ben bir ay yaptım yinemi denesem acaba:uhm::roflol:

sana yemin ediyorum gözlerimden yaş geldi okurken :roflol: bi an yumurtalı karışımın içinde düşündüm de delikafadulden

sen çok yaşa emii inşallah doğru zamanda bebeğini kucağına alırsın şekerim...

nemi yaptim sayayim

4 kez asilama
6 tüp bebek
sütü kaynatip buharina oturdum
maydonoz kaynatip buharina oturdum
babam hacda benim icin tavaf etti
hocaya gittim muska yazdi
yasli ebelere gittim bakti
belimi cektirdim
esime keci boynuzu icirdim
iyi geliyor dediler oturup raki ictim sarhos oldum
isirgan otunu kaynatip ictim
simdide kabaga otur diyorlar ama artik yeterrrrrrrrrrrr

kıyamam yaaa canım benim sende doğru zamanda bebeğini kucağına alırsın inşallah canım
hhee ben gidiyom o zaman cnm hihoyyyt

kızlar alemsiniz yaa romantizmin tadını çıkarın bakalım :1rolleyes:

sana yemin ediyorum gözlerimden yaş geldi okurken :roflol: bi an yumurtalı karışımın içinde düşündüm de delikafadulden

sen çok yaşa emii inşallah doğru zamanda bebeğini kucağına alırsın şekerim...

kıyamam yaaa canım benim sende doğru zamanda bebeğini kucağına alırsın inşallah canım

kızlar alemsiniz yaa romantizmin tadını çıkarın bakalım :1rolleyes:

:roflol::roflol::asigim:

kıslar neler neler yapmışınız öyle:1shok:
helede kaynananın geline verdigi nasihat cok hoştu :roflol:
bende bacaklarımı havaya kaldırıp belimin altına yastık koyup deniyorum :eek: :emir_bebek:
Allah tan hayırlı ve saglıklı bebek istiyoruz nasip eder inş takdir ettigi zamanda amin :Saruboceq:

soğan kürü yaptım
maydonoz süt buharına oturdum
eşim keçiboynuzu kürü içiyo
pekmezini yiyo
amuda bile kalktım
ama hala tık yok
bende baktım olmuyo saldım çayıra mevlam kayıra
umrumda bile değil artık
olursa olur olmazsa olmaz :umursamaz:

kaynanamlar hacca gittiler bu sene bana ordan bi meyve getirdiler onu yemeye çalıştım ama yiyemedim
hacca bebek atleti gönderdim...kaynanam tavaf yaparken dua etti bana
peygamber efendimizin eliyle diktiği hurmadan 7 tane eşim 7 tane ben yedik
tavaf edilmiş zemzem geldi şifa niyetine içtik
birtane bebek tulumuna evrad-ı şerif okuttum dua ettirdim
çörekotu-bal-tarçın yaptım
polen ve bal yedim :bbo:
şimdide soğan kürü yapıyorum
birlikte olduktan sonra sabaha kadar yatıyorum
belimin altına yastık koyuyorum

yağmurlar yağmaya başlasın yağmur suyu alıp tekrar dua okuyacam
önümüzdeki ayda inciri deniycem
şimdilik bu kadar 6. ayda tedaviye başlayana kadar bunlara devam edecem
hayırlısıyla olur inşallah
ne inat bir bebekmiş gelemedi gitti :umursamaz: aynı bana çekmiş inatmı inat bir bebek olacak gamyoncuiremsu

hmmm bende sayayım...
bal tarçın çörekotu yedim...
eşimde sorun olduğu için ne bulduysam, aldıysam macunlar alıp yapıp yediriyorum..
adaçayı yağı ile yattım gecelerce...
süt maydanoz buharına oturdum, battaniye altında sırılsıklam oldum...
dizdirsek ilişkisini denedik kocam belimin altına iki yastık koyayım derken beni çok kaldırdı boynumu kırıyordu bikaç gün boynum tutuk gezdim sempatiksalakcinni
ilişki öncesi sert türk kahvesi içiriyom ve sabaha kadar kaçmış uykusunu arıyoruz CADIARZU
belime ilişkiden sonraları iki yastık koyup saatlerce yatıyom sonra kalkmadan sağıma dönüyom öylece yatıyom abdesitmi sabah alıyorum rabbim affetsin..
en son preseedi sipariş vrdim ama daha gelmedi şans işte:KK43:
doktorum gerek duymadığı halde hsg çekildim hamdolsun temiz çıktı...
bide bi eczacı tanıdık ilişki öncesi sirkeli yada karbonatlı su ile vajinal duş yap dedi onda kararsızım:KK43:
benden bukadar rabbim tez zamanda sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip eylesin bizlere inşalah...

Son düzenleme:
bende biberiye adaçayı karanfil zencefil... karıştırıp hergün içiyordum meğer bunlar hormonlarımı bozuyormuş şimdi hiçbirçey kullanmıyorum

selam, kızlar bende 1 yıldan beri uğraşıyorum nelermi yaptım soğan suyu içtim 3 veya 4 kez ama tam tamına yapamadım çünkü çalışıyorum ve öğlen akşam değilde sadece akşamları içtim, bir kez incir kürünü yaptım belime altına yastıkta koydum, ama malesef ama yılmak yok çalışmalara devamkaydirigubbakcemile3

bende bır yılllık evlıyım 4-5 ay yumurtalık takıbıne gıttım
bal tarcın corek otu yaptım doktor gerek bulmsdıgı hslde hsg cektrıdım cok sukur temız cıktı.bı kac ay progestan kullandım 5 haftalık bı dusuk yasadım esım varıkosel amelıyatı oldu sımdı vıtamın takvıyesı alıyor.ben 1 seneye daha cok seyler sıgdırdım bunların hepsını yaparkende stresten mıde kanaması gecırdım artık hepsını bıraktım BAKALIM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GUZEL EYLER

bende 1 senedir deniyorum ama allahın lutfü ne zaman hayırlısıysa o zaman vercek bnm yaptığım şeylere gelince her ilişkiden sonra belimin altına yastık koyup havaya dikmek sabaha kdr duşa girmemek.bal+ç.otu+tarçın karışımı yedim.incir denedim.adaçayı içtim.şimdide hacdan gelen otu denicem allahım inş. nasip eder boş hayaller işte :KK43:::KK43:

X