hamile kalmak adına neler yapdınız itiraf edin

slm kızlar neler yapmışsınız siz öle ben bir senelik evliyim 6 aydır tedavi görüyom çatlatma iğnesi oldum bu gün sonuç belli lcak çok endişeliyim pko olduğum için galiba ama hayırlısı allahtan ne yapalım inş.herkezin bebeği olur

inş isteyen herkese versın Rabbim vakti zamanı gelince:emir_bebek:

BERNA_01´isimli üyeden Alıntı
Canim Unutma Her şeyin Başi Kafanin Düzgün Olmasi Bak Dene Ben 10 Aylik Hamileyim Allaha şükür şimdi Hamileyim

hihoyyythamilelik 10 ayamı çıkmış:roflol::roflol::roflol: heral arkadaş 10 haftalık diyim derken 10 aylık dedi bende 6 aylık evliyim ben hiç korunmadım bebegim olmadı haktan hayırlısı o isterse verir istemesse vermez :asigim:inş verir güzel rabbim

canlarım banada doktor kistlerim yüzünden hamile kalamazsın senin cocugun olmaz demişti ama regl döneminin hemen bitiminde ilişkiye girip bacaklarımı havaya kaldırıp biraz belemiş ve altıma yastık destekleyip öle kalça bölümüm havada 3 saate yakın uyumuştum ve allahıma sükür oldu ve oğlum suan 20 aylık maşallah bence deneyin derim... sonuçlarıda mutlaka yazın kızlar...

Olacağı varsa oluyo arkadaşlar...yok hayıt,yok incir,keçiboynuzu..geçin bunları geçiin..lülülülülülü
Dr. lar tarafından sömürülen paralar,bugünlerde aktarları zengin ediyo o kadar..:1ninca:
Alem spiralle hamile kalıyo..Demekki olabiliyorsa zaten tek denemeyle bile oluyo..
ben de bacaklarını havaya kaldıranlardandım bi dönem..baktım ne gelen var ne giden..bıraktım bu işleri..

benide kocakari icadiyla ayaklarimdan baglayip tavana astilar :roflol: belime birsey sarip sarmaladilar.güya belime birseler yapmismis tabikide olmadi

:roflol:eğlenceli olmalı
bende duymuştum bunu ayaklarından asıp bide fırıl fırıl çeviriyolarmış için dışına çıkana kadarsırnaşık şey annem anlattıydı yengemide astıracaklardı ama yengem çok ağırdı tavanı çökertir diyemi asmadılar acep hatırlamıyorumkaydirigubbakcemile3

bende yağmur suyuna 70 er tane 5 dua var onu okuyup 7 gün boyunca içip birlikte oldum eşimle
ilk seferde hamiş kaldım kızıma
geçen senede 2 kere denedim ama olmadı
onun haricinde 7 tane oruç tutup 21 tane duayı 1 bardak suya okuyup onunla orucumu açtım ama yine olmadı
başkada ne yaptım hatırlamıyorum
bide hacca zıbın gönderiliyomuş o zıbın geri geliyomuş bebek olursa ona giydiriliyomuş diye duydum yapacaktım ama hacca giden birini bulamadımsırnaşık şey

BERNA_01 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
Canim Unutma Her şeyin Başi Kafanin Düzgün Olmasi Bak Dene Ben 10 Aylik Hamileyim Allaha şükür şimdi Hamileyim
hayatım kaç yaşında doğacak bu çocukkkaydirigubbakcemile2:roflol:

bende ilişkiden sonra bacaklarımı belimden tutup havaya kaldırdım muhauhahaha

Bende yapmıstım oyleee.. kaydirigubbakcemile3
Ama onu yaptıgım ay degıl bır dahakı ay bız farkında olmadan hamıle kalmışım.. o ay ugrasmamıstık o zaman oldu.. kaydirigubbakcemile3
Allah ne zaman ıstıyorsa o zaman oluyor...a.s

herhalde en iyi metod bu :roflol: bende aynen öle yaptım 2 ay bacaklarımı hep havaya diktim sonunda kaldım :sm_cool:

valla kızlar neler yapmadımki amuda kalktım ilişkiden sonra tabii snr nebilim saçma sapan birsürü şey daha yaptım anlatmakla bitmez:KK43:((((( ama hiç bişi yok hala bekliommmm

kuzenim hamile kalsın diye
hacca giden bir arkadaşıma dua listesi yaptım 10 tane hamile kadından para topladım, bebek zıbını aldım verdim
orda onu zemzemle yıkattırdım
getirdim kuzenime verdim

o naptı bilmiyorum orasını sormayı unutmuşum bak iş arasında, bunlarıda teyzem ve annem söyledi bende yaptım kaydirigubbakcemile3

hala tık yok ama o ayrı ..

X