Hacettepe'de Burun Estetiği

Tevfik hocayı bizzat tanıyan birisi olarak bende efullimin yanlı ve mantık dışı bir şekilde yazdığını düşünüyorum, genel olarak mesajlarına baktığımda nasıl bir hissiyat içinde olduğunu anlamakta zorlandım. Çok sıkıntısı varsa fotograflarını paylaşsın bizde görelim

Sevgili efulim..

birincisi ben de sizin gibi bir burun ameliyatı geçirdim elbette ki burnun ilgiye değil başarılı bir ameliyata ihtiyacı olduğunu biliyorum kaldı ki bunu ortalama zekada olan herkes bilir..lütfen sanki bu forumda burun ameliyatı konusunda tek bilgi sahibi kişi sizsiniz , sizin dışınızdaki ameliyat olanlar bişey bilmiyor, doktor araştıranlarda saf burda ne okusa hemen ameliyat oluyor havasından bi çıkın..Tevfik hoca ya da diğer doktorlardan memnun olanlar öncelikle ameliyatlarının başarılı olduğunu düşünüyor ki doktorun insani özelliklerini de anlatıyor..

ben burda değil "2 aylık daha davul gibi sis" burnumu 5 günlük alçılı burnumu bile paylaştım..emin olun 3 yıl sonrada burda olacağım ..burnum harika düşmemiş ve nefes alıyor olursa bunları paylaşacağım..eğer bir sorun olursa da yine burada paylaşacağım..siz sadece 3 yıllık burunları görmek istiyor olabilirsiniz ama burada birçok üye var ,süreci görmek isteyenler var.." konuşmayın!! İnsanları yalan yanlış bilgilendirmeyin bekleyin en azından bir yıl ona göre konuşun !!" deme hakkını kendinizde nasıl görüyorsunuz??

Sizi kırmak istemiyorum, hatta inanın yazdıklarınızı okudukça sizin adınıza üzülüyorum..Ayrıca size sorduğum sorulara cevap vermediğiniz sadece canınızın istediği mesajları alıntılayıp niye olduğunu anlayamadığım şekilde bana saldırıya geçtiğiniz için aslında burnunuzda da bir sorun olduğunu düşünmüyorum..hepimize olmuştur bazen gereksiz yere biyerimize takarız..keşke sizinle sağlıklı bir ileşim kurabilsem belki de diyeceğiz ki hiç üzülmenizi gerektiren bişey yok..

Bana başka bir forumda vebal alıyorsun bile dediniz şimdi de yalan yanlış konuşma demişsiniz, beni tanımıyorsunuz ,bu dünyada en son yapacağım şey vebal almak burda yazdığım tek bir cümle yok ki yalan olsun..doktor arayış süremden ameliyat sonrasına kadar burada yazdım Tevfik Hocayla ilgili , ameliyatımla ilgili çok şükür herşey olumlu doğal olarak olumlu şeyler yazdım bundan sonra olumsuz bişey yaşarsam hiç süpheniz olmasın onu da gelip paylaşırım..bu güne kadar bana yazdıklarınıza size ve üzüntünüze olan saygımdan kaba bir cevap yazmadım ama
lütfen uslubunuza dikkat edin, kimse bana "Hayir ozaman susun 2 aylık daha davul gibi sis burnunuzla konuşmayın!! İnsanları yalan yanlış bilgilendirmeyin bekleyin en azından bur yıl ona göre konuşun !!" diyemez. Ben size yazdığım her cevapta siz diye hitap ettim en ufak saygısıklık yapmadım ,bana böyle birşey yazabilme haddini kendinizde nasıl bulabildiniz?

Nihan hanım bu kadar açıklama üzerine keşke bir de ücreti de eklseyediniz Teşekkürler

Tevfik hocayı bizzat tanıyan birisi olarak bende efullimin yanlı ve mantık dışı bir şekilde yazdığını düşünüyorum, genel olarak mesajlarına baktığımda nasıl bir hissiyat içinde olduğunu anlamakta zorlandım. Çok sıkıntısı varsa fotograflarını paylaşsın bizde görelim

Tevfik Hoca ne kadar ücret e yapıyor keşke birde tecrübeli arkadaslardan onu öğrenebilsek güzel olur. Teşekkürler

Hamilelikte baz ALINAN tarih son adetin ilk günü, ameliyat olalı bir ay oldu 7 haftalık hamile Olduğum hesap ediliyo, bizim hesabımıza göre 1-2 günlük hamileymişim. Test yaptırmıştım ameliyattan 2 gün önce gözükmemişti. Bi kaç doktorla görüştük etkilenmez dediler.
öncesi sonrası bölümde fazla mesajlardan dolayı fotografınızı bulamadım, profilinizde de en son aralıkta yazılanlar görünüyor, foto ekleyeblir misinz ya da gönderebilir misiniz

Efullim23 , revizyon hastasıyım demişsiniz. İlk ve ikinci ameliyatı kimlere oldunuz acaba? Tecrübeleirnizi paylaşır mısınız, biz araştırma yapanlar için?
ilki 10yil once deviasyon ameliyati oldum cok iyi nefes aliyordum ama aklimda estetik de vardi sonra 2014te tevfik sozene estetik oldum suan burnumda cokme var ve nefes alamiyorum

Mantik disi kismina katilmiyorum eminim cogu okuyan da katilmayacaktir fotoyu Isterseniz hemen ozelden paylasabilirim burdan da bi kac tane paylasacagim emin olun

Sevgili efulim..

birincisi ben de sizin gibi bir burun ameliyatı geçirdim elbette ki burnun ilgiye değil başarılı bir ameliyata ihtiyacı olduğunu biliyorum kaldı ki bunu ortalama zekada olan herkes bilir..lütfen sanki bu forumda burun ameliyatı konusunda tek bilgi sahibi kişi sizsiniz , sizin dışınızdaki ameliyat olanlar bişey bilmiyor, doktor araştıranlarda saf burda ne okusa hemen ameliyat oluyor havasından bi çıkın..Tevfik hoca ya da diğer doktorlardan memnun olanlar öncelikle ameliyatlarının başarılı olduğunu düşünüyor ki doktorun insani özelliklerini de anlatıyor..

ben burda değil "2 aylık daha davul gibi sis" burnumu 5 günlük alçılı burnumu bile paylaştım..emin olun 3 yıl sonrada burda olacağım ..burnum harika düşmemiş ve nefes alıyor olursa bunları paylaşacağım..eğer bir sorun olursa da yine burada paylaşacağım..siz sadece 3 yıllık burunları görmek istiyor olabilirsiniz ama burada birçok üye var ,süreci görmek isteyenler var.." konuşmayın!! İnsanları yalan yanlış bilgilendirmeyin bekleyin en azından bir yıl ona göre konuşun !!" deme hakkını kendinizde nasıl görüyorsunuz??

Sizi kırmak istemiyorum, hatta inanın yazdıklarınızı okudukça sizin adınıza üzülüyorum..Ayrıca size sorduğum sorulara cevap vermediğiniz sadece canınızın istediği mesajları alıntılayıp niye olduğunu anlayamadığım şekilde bana saldırıya geçtiğiniz için aslında burnunuzda da bir sorun olduğunu düşünmüyorum..hepimize olmuştur bazen gereksiz yere biyerimize takarız..keşke sizinle sağlıklı bir ileşim kurabilsem belki de diyeceğiz ki hiç üzülmenizi gerektiren bişey yok..

Bana başka bir forumda vebal alıyorsun bile dediniz şimdi de yalan yanlış konuşma demişsiniz, beni tanımıyorsunuz ,bu dünyada en son yapacağım şey vebal almak burda yazdığım tek bir cümle yok ki yalan olsun..doktor arayış süremden ameliyat sonrasına kadar burada yazdım Tevfik Hocayla ilgili , ameliyatımla ilgili çok şükür herşey olumlu doğal olarak olumlu şeyler yazdım bundan sonra olumsuz bişey yaşarsam hiç süpheniz olmasın onu da gelip paylaşırım..bu güne kadar bana yazdıklarınıza size ve üzüntünüze olan saygımdan kaba bir cevap yazmadım ama
lütfen uslubunuza dikkat edin, kimse bana "Hayir ozaman susun 2 aylık daha davul gibi sis burnunuzla konuşmayın!! İnsanları yalan yanlış bilgilendirmeyin bekleyin en azından bur yıl ona göre konuşun !!" diyemez. Ben size yazdığım her cevapta siz diye hitap ettim en ufak saygısıklık yapmadım ,bana böyle birşey yazabilme haddini kendinizde nasıl bulabildiniz?
Nihan hanim ben de siz diye hitap ettim son yazdiklarim biraz kaba olmus hak veriyorum size bunun icin oxur dilerim ancak o sahsiniza soylenmis bir soz degil emin olun

Ben de 6 gün önce Hacettepe KBB 'de Tevfik SÖZEN e ameliyat oldum..Burun estetiğine karar veren herkes gibi ben de çok araştırdım , kbb mi, plastik mi diye de aklımdan geçti ama bu süreçte en en önemli olan şey doktor seçimi , Tevfik Hoca nın yaptığı burunların bu işi yapan diğer doktorların yaptığı burunlara göre (platik cerrah- kbb araştırdığım tüm dr lar) çok daha güzel çok daha doğal olduğunu düşündüğüm içim Tevfik Hoca ya ameliyat oldum ..ama illaki önce bölüm seçeceğim derseniz , ben şöyle bir şey okumuştum "Temel eğitiminde burun cerrahisi olan tek branş KBB uzmanlığıdır."

Ayrıca Hacettepe KBB de ameliyat olursanız öyle parayı doktora filan vermiyorsunuz..taburcu sırasında vezneye gidiyorsunuz ve ödemeyi yapıyorsunuz..

Son olarak şunu söylemeden geçemeyeceğim; daha önce 1 ciddi ameliyat 2 doğum tecrübesi olan biri olarak hem özel hem devlette birsürü doktor birsürü hastene gezdim. ben hiçbiryerde bu kadar özverili çalışan , hastalarına bu kadar değer veren, mesleğini bu kadar seven ve kendini bu konuda geliştiren bir doktor görmedim..Tevfik Hoca öğlen tatilinde bile poliklinikte başka kimse kalmamışken hasta muayene ediyor , hem de of bile demeden..Sorununuz ne olursa olsun size uzun uzun anlatıyor tüm artıları eksileri, sabırla tüm sorularınıza cevap veriyor..Bunları şu yüzden yazdım ; ben şahsen Tevfik Hoca yla konuştuktan sonra bir devlet hastanesinde böyle bir doktor olması ne büyük şans diye düşündüm ve onunla görüşen herkesin de böyle düşüneceğinden eminim..ama burada bazı yorumlarda üstü kapalı da olsa yalan yanlış şeyler yazanlar olmuş..Takdir etmezsin anlarım ama böyle bir doktora bunları yazmak hem Tevfik Hoca ya çok büyük haksızlık, hem de burada bu yorumları okuyup bilgi almaya çalışan hastalara haksızlık..
Ne yasadigimi dialoglari bilmiyorsunuz ben haksizliga ugradim buyuk haksizliga izin verin de memnuniyetsizligimi paylasayim ne yasadigimi bir ben bir de ailem bilir istersrniz ozelden paylasabilirim lutfen bilmeden yargilamayin ben yasadim

Ben Tevfik hocaya ameliyat oldum 1.5 Ay önce , elden para felan almıyor hoca VEZNEYE öduyorsunuz parayı faturanızıda alıyorsunuz!! asla böyle elden ödeme gibi bir durum yok bunu nerden cıkarıyorsunuz anlayamadım ?? Siz gerçekten tevfik hocaya ameliyat oldunuz mu acaba ?resmen karalama kampanyası başka hiçbişey değil!! Tevfik hocamda KBB doktorları da diğer doktorlar gibi gayet deneyimli işlerinde profesyonel doktorlar kimseyi yanıltmaya hakkınız yok ALLAH'tan korkar biraz insan!
Ben ve benden sonra ameliyat olan arkadas 22temmuz 2014te eldem para verdik tevfik sozene neden yalan soyleyeyim haksizlik bana yapildi ve bunun sonucunda intihara kalkistim neler yasadim bilmiyorsunuz yasadigim haksizliklari bi ben bi ailem bilir siz de allahtan korkun karsinizda magdur biri var

Arkadaar gecms olsn oncelikle biseyi cok merak edydum bu amelyat cok mu can yakiyor

X