Hacettepe'de Burun Estetiği

Kızlar en başta şunu söylemeliyim bence iyi ve dürüst bir doktor asla sana muhteşem bir burun yapıcam, seni baştan yaratıcam demez, dememeli. Diyorsa da sizin bunu sorgulamanız lazım. İnsan eli yapıyor bunu sonucta.. benim doktorum muayenemde direk kalemle cizilmis gibi olmayacak ama bu halinden iyi olacak dedi. Olay budur. Biraz gercekci olmak lazim. Her seyin bir oluru vardir..
Kalem gibi cizilcek demedi drum allah icin suralari buralari duzelticez dedi guzel burunda burnun alt yapisi da cok onemli benim burnumun alt yapisi kotuydu bu konuda tevfik sozene de kizamiyorum

Memnuniyetsizligini tabiki paylas ..zevklee tartisilmaz ben gercekten senin burnunu begendim sen begenmemis olabilirsin. Ben senin kendini gereksiz yere yipratmana uzuluyorum, birak intihari uzulecek kadar bile degil burnun inanki ..

Bir de suna uzuluyorum memnuniyetsizligini dile getirirken malesef insanlari yanlis yonlendiriyorsun.

Sen buraya fotonu koy eminim insanlar begenecek, begenmeyecek olan varsa da fotona bakip karar versin..

Ben de senin ilk mesajlarini okudugumda Tevfik beyden vazgecmistim sonra bitsuru arastirmadan sonra yine Tevfik beye gittim Allaha sukur memnunum. Bak gidip baskasina olsam begenmesem bunda seninde vebalin olacaakti.
Sevgili nihan cok haklisin burda yazdiklarimla tevfik sozenden vazgecen olduysa bu da vebal cunku bircok hastasiyla tanistim bu surecte hepsi memnundu bir tek memnuniyetsiz ben vardim ben zaten ogrendim nihan daha once ameliyat oldugumdan tevfik bey haberdar degilmis ameliyatta malesef burnumu acinca kikirdak bulamamis yani dusunun bir insaat ustasi demirsiz kalmis dusunsenize bunlar olmasaydi burnum cok guzel olacakti benim de diger hastalarininki gibi eminim cunku diger hastalari mutlu lutfen kimse benim memnuniyetsizligimin etkisinde asla kalmasin asla cunku bende farkli bir bir durum olmus bende bunu cok sonra ogrendim.. belki baska bir dr olsa parcalayadabilir burnumu altindan iyi kalkmis tevfik sozen..

Son düzenleme:
Ben burda herkesin huzurunda kendisinden özür diliyorum
Efulim zamaninda da seninle cok konustuk simdi de sana tum samiyetimle yaziyorum ki talihsiz degilsin..

Bana da ilk bu fotolari atmistin gercekten bi gariplik var demistim..ama sonra birsuru foto gonderdin sen bu foto daki gibi degilsin inan cok cok guzelsin..

Bak ben o kadar memnunum dedigim halde ben de boyle bir acidan ceksem bilmiyorum nasil cikar..

Sen ssimdi bana sonradan gonderdigin fotolardan birini koymus olsaydin inan herkes sana ne kadar guzel oldugunu yazacakti..

Edtetikten once de guzelmissin inan sonra da cok guzelsin lutfen kendine bunu yapma..

Hic degilse 1 tane bana gonderdigin normal fotolarindan koy, ben soyleyince inanmiyorsun belki buradakiler soyleyince inanirsin kendini boyle uzmenin ne kadar gereksiz olduguna
Sevgili nihan ben herkesin huzurunda senden ve tevfik sözenden özür diliyorum dedigin gibi fotoyu cektigin aci cok onemli ben sana destegin icin tesekkur ediyorum tevfik sozene de..

merhaba oldunuz mu son durum nedir?
Merhaba o zamanlar yeterince param yoktu geçen ay tekrar yazdım hocaya ancak 2024e kadar dolu olduğunu söyledi. Ben de hacettepe plastik cerrahi polikliniğinden randevu aldım. Baş asistan furkan hocaya ameliyat olacağım yarın.

Merhaba o zamanlar yeterince param yoktu geçen ay tekrar yazdım hocaya ancak 2024e kadar dolu olduğunu söyledi. Ben de hacettepe plastik cerrahi polikliniğinden randevu aldım. Baş asistan furkan hocaya ameliyat olacağım yarın.
anladım şimdiden geçmiş olsun umarım iyi geçer, sonrasında durumunuzu paylaşma şansınız var mı?

Oldumm ağrım var baya da şiştim ama morarmadım o kadar şimdi sargılar ve tampondan net anlaşılmıyor ama doktor gösterdi burnumu ben beğendim baya
geçmiş olsunnn doktorun instagram hesabı varmıydı ameliyat öncesi sonrası birde ne kadara olmuştunuz

X