Hacettepe'de Burun Estetiği

melssSS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2013
46
1
Merhaba arkadaşlar.. Aranızda ''halen Hacettepe Hastanesinde çalışan'' KBB ya da estetik cerrahi doktorlarından birine burun estetiği olanlar var mı? Burnumdan estetik ameliyat olmayı düşünüyorum ve bu konuda çoğunlukla devlet hastanelerini araştırdım. Ama çok az bilgiye sahibim. Ameliyat olanlar ya da fikri olanlar vakit ayırıp soruma cevap verirlerse çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.. :)

Merhaba arkadaşlar.. Aranızda ''halen Hacettepe Hastanesinde çalışan'' KBB ya da estetik cerrahi doktorlarından birine burun estetiği olanlar var mı? Burnumdan estetik ameliyat olmayı düşünüyorum ve bu konuda çoğunlukla devlet hastanelerini araştırdım. Ama çok az bilgiye sahibim. Ameliyat olanlar ya da fikri olanlar vakit ayırıp soruma cevap verirlerse çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.. :)

bende arastırıyorum bır aydır hacettepyı ne yatın buldun mu ıyı bır dr:/

Haldun Onuralp Kamburoğlu'nu düşünüyorum ama hayırlısı :)
ben bu cuma haldun kamburoğluna ameliyat olcam inşallah. Daha önce yine burdan konuştuğum iki hastası vardı, bana fotolarını yollamışlardı. Onlarla konuşup öyle kararımı vermiştim. Birinin 1. ayı dolmuştu diğerinin 6. ayı. Burunları gayet güzel görünüyordu, nefes alma problemleri de çözülmüştü. Doktorla konuştuğumda da gayet güven vericiydi. Bana göre sıkıntı olabilecek tek şey devlet hastanesi olduğu için biraz fazla kalabalıktı. Muayenede önceden randevu almama rağmen tam saatinde giremedim. Bir de doktor çok doluydu, ben yaklaşık 1.5 ay önce gittim muayeneye bu cumaya günü zor verdi. Sonrası tamamen doluydu.

İnşallah hepiniz için en iyisi olur kızlaar :) Ben daha görüşmedim fakat daha şimdiden aklıma yatmış gibi, başka doktor düşünmüyorum :) Sizler de ameliyattan sonra habersiz bırakmayın beni, fikirlerinizi ve burunlarınızı merak ederim :)

Merhaba Arkadaşlar,
Ben yaklaşık olarak 3 hafta kadar önce doktor Ozan Bitik beye burun ameliyatı oldum. Burnumda hem eğrilik hem de kemer vardı. Hacettepe hastanesindeki deneyimlerim benim için oldukça ilginç olduğundan sizlerle paylaşmak istiyorum.
Yıllardır burun ameliyatı olmayı düşünürüm ama bir türlü okul tatil iş falan derken cesaret edip motive olup bir doktora gitmemiştim. İşyerinde çalışan çok yakın bir arkadaşımın burun ameliyatı olacağını öğrenince ona takılıp Hacettepe’ye sızdım. Arkadaşımın doktoru olan ozan bey ile arkadaşımın ameliyatından hemen sonra hasta odasında tanıştık. Müthiş sevimli, pozitif enerjili insanı ilk bakışta profesyonelliği ile etkileyen bir doktor.
Arkadaşımın ameliyat sonrasındaki 1. gün refakatçisi olarak hastaneye gittik. Ozan bey bizi sabah saat 8 de çağırmıştı. Ortam sessiz, sakin arkadaşımın tamponları alındı temizlik yapıldı biraz sohbet ettik derken saat 8.20 de muayene odasından bir çıktık ki ne görelim! Ortalık adeta sosyete pazarı yerine dönmüş, tekerlekli sandalyeler ağlayan bebekler falan. Ben burda ölsem ameliyat olmam dedim içimden. Öte yandan arkadaşımın hiç ağrısının ve şişliğinin olmaması beni bir nebze cesaretlendirdi.
Ameliyat sonrası 2. kontrole yine beraber gittik (sabah8 &#61514:KK66: , arkadaşımın burnu açıldı ve altından tek kelimeyle mükemmel bir burun çıktı. Cesaretimi toplayıp yüzsüzlüğün dibine vurup beni de muayene edermisiniz diye atladım saolsun doktor bey beni kırmadı ve bana nerdeyse yarım saat ameliyatın tüm detaylarını eğrisini doğrusunu ballandırmadan kendini methetmeden anlattı. Muayene esnasında yüze yakın hasta fotoğrafı gösteriyor, hakikaten hem arkadaşımı hem de yaptığı diğer burunları görünce kararımı verdim. Bana ameliyattan önce burnumun şeklinin nasıl olacağını bilgisayarda gösterdi ve şu anda o burun yüzümde duruyor. Ameliyat sonrası 20. gün civarındayım ve sonuçtan inanılmaz memnunum.
Ameliyatım bu forumda söylenen fiyatlardan biraz daha fazla tuttu (3300 lira). Yarısını yatarken yarısını taburcu olurken alıyorlar. Ozan hocamın ameliyat uygulaması biraz değişik. Benimle aynı dönemde ameliyat olan diğer hastalara göre burnum ve yüzüm çok az şişti ve çok az morardı. Herkes buz koydu biz buz koymadık. Diğer bir hasta akşama kadar aç bekledi ben ameliyattan 1 saat sonra yiyip içmeye başladım. Tampon olarak sarı renkli kaygan bir şey koyuyor ve çıkarken hiç acımıyor.
Diğer doktorları da eminim çok iyidir ama Hacettepe’de ameliyat olmayı düşünenler bence Ozan bey ile mutlaka görüşmeli. İşinin ehli, profesyonel ve çok karizma bir doktor.

Haldun beye geçen yıl ağustos ayında ameliyat oldum, kesinlikle çok memnunum , yorumlarımı kendisiyle ilgili başlıklarda yazdım zaten , Haldun beye ameliyat olacak arkadaşlar kesinlikle içiniz rahat olsun, içinizdeki o heyecan ameliyattan sonra çok tatlı bir mutluluğa dönüşecek bence :KK66:

Mrb, ben uzun süre önce kendisine ameliyat oldum... İlk olduğum zamanlarda yazmıştım...Arada forumlara girip bakıyorum... İyi ki de ona olmuşum... Kendisine gönderdiğim 3 arkadaşımın burnuda mükemmel oldu... doğal ve havalı yapıyor... estetikli gibi asla durmuyor ama müthiş bir albenisi oluyor.... Haldun beyle bir kez görüşün, daha sonrasını düşünmezsiniz zaten...:KK16::KK16::KK16:

Clairdelune ameliyatın nasıl geçti 4 temmuzda oldun değil mi? çok geçmiş olsun şimdiden 6. günün nasıl çok ağrın sızın yoktur inşallah. Habersiz bırakma bizi :):21:

Teşekkür ederim gayet iyiyim:) En başından beri pek ağrım yoktu zaten. Sadece hastanede yürürken sızlıyordu. Şimdi de yemek yerken -ki çok yavaş yiyorum ve yumuşak şeyler yiyorum- konuşunca bir de gülünce ağrı oluyor ama kesinlikle dayanılmayacak bir şey değil:)
3. Günümde giyinirken elimi burnuma çarptım o gece çok sızladı hatta bir ara zannettim ki tamponlar burnumdan fırlayacak.. çok rahatsız etmişti. Ertesi gün Haldun beyin yanına gittim neyse ki bir şey olmamış:)) Tamponlarımı aldı o anki aldığım nefesi asla unutamam herhalde:)) ilk defa nefes aldım sanki:) tabi burnum genelde tıkalı içi de şiş ama bekliuorum işte geçecek:)

Teşekkür ederim gayet iyiyim:) En başından beri pek ağrım yoktu zaten. Sadece hastanede yürürken sızlıyordu. Şimdi de yemek yerken -ki çok yavaş yiyorum ve yumuşak şeyler yiyorum- konuşunca bir de gülünce ağrı oluyor ama kesinlikle dayanılmayacak bir şey değil:)
3. Günümde giyinirken elimi burnuma çarptım o gece çok sızladı hatta bir ara zannettim ki tamponlar burnumdan fırlayacak.. çok rahatsız etmişti. Ertesi gün Haldun beyin yanına gittim neyse ki bir şey olmamış:)) Tamponlarımı aldı o anki aldığım nefesi asla unutamam herhalde:)) ilk defa nefes aldım sanki:) tabi burnum genelde tıkalı içi de şiş ama bekliuorum işte geçecek:)

peki şekli falan nasıl varmı bir tahminin? canını sıkan birşeyler olmamasına çok sevindim :) inşallah rahatça atlatırsın bu dönemi :):21:

peki şekli falan nasıl varmı bir tahminin? canını sıkan birşeyler olmamasına çok sevindim :) inşallah rahatça atlatırsın bu dönemi :):21:

Şekli değişmiş tabi hâlâ üstü kapalı ama az çok belli oluyor:) Eğer tahmin ettiğim gibiyse çok iyi Haldun bey de dedi gerçekten çok güzel bi burun oldu diye:) Bakalım artık açılmasını bekliyorum:).

ben bu cuma haldun kamburoğluna ameliyat olcam inşallah. Daha önce yine burdan konuştuğum iki hastası vardı, bana fotolarını yollamışlardı. Onlarla konuşup öyle kararımı vermiştim. Birinin 1. ayı dolmuştu diğerinin 6. ayı. Burunları gayet güzel görünüyordu, nefes alma problemleri de çözülmüştü. Doktorla konuştuğumda da gayet güven vericiydi. Bana göre sıkıntı olabilecek tek şey devlet hastanesi olduğu için biraz fazla kalabalıktı. Muayenede önceden randevu almama rağmen tam saatinde giremedim. Bir de doktor çok doluydu, ben yaklaşık 1.5 ay önce gittim muayeneye bu cumaya günü zor verdi. Sonrası tamamen doluydu.

Merhaba benimde en kısa zamanda olmam lazım mesaj hakkım yok siz mail adresinizi yada face nizi özelden verirmisiniz fotoğraflarınızı görebilirsem içim rahatlayacak

canım görmem mümkünmü burnuşunu :))

Merhaba ben Hacettepe den KBB doktoru Tevfik Sözen'e ameliyat oldum ameliyat olalı 2,5 ay oldu ve hiçbir sıkıntım olmadı burnumla alakalı ameliyattan sonrada çok rahattım hiç bir şekilde ağrım sızım olmadı gönül rahatlığıyla Tevfik hocayı önerebilirim sana.Aklına takılan bir şey olursa rahatlıkla sorabilirsin :)

X