Burun Estetiği Pişmanlıkmış... Kalkık Burun

İlk aylarda nefes sorunu yaşayıp sonradan düzelen var mi arkadaşlar. Benim revizyondan önce nefesim çok iyiydi sadece ucuna işlem yapılmasına rağmen içinde yukarı taraf şişmiş sağ deliğimin gerçi şişlik mi bilmiyorum kulak çöpü girmiyor takılıyor mesela ve o delikten rahat nefes alamıyorum

İlk aylarda nefes sorunu yaşayıp sonradan düzelen var mi arkadaşlar. Benim revizyondan önce nefesim çok iyiydi sadece ucuna işlem yapılmasına rağmen içinde yukarı taraf şişmiş sağ deliğimin gerçi şişlik mi bilmiyorum kulak çöpü girmiyor takılıyor mesela ve o delikten rahat nefes alamıyorum
5 aydır rahat nefes alamıyordum şimdi düzelmeye başladı yeni yeni

Merhaba L lilyums-
Burnunuzun günden güne değişmesi ödemden kaynaklı. Yatma şeklinden, o gün yiyip içtiklerinizden falan ödem ya azalır ya çoğalır. Rica etsem bana da fotoğraf atar mısınız ben de doktor arıyorum 🙏🏻
Tabii gönderiyorum birazdan fotoğraf ve evet birçok şeye bağlı olarak ödem değişiyor

Merhaba bende burun ameliyatı olmak istiyorum araştırıyorum benimde kemerli bir burnum var burun ucumda düşük bana da doktor önünü kaldırmamız lazım dedi rica etsem bana da atabilir misin fotoğrafını

Merhaba bende burun ameliyatı olmak istiyorum araştırıyorum benimde kemerli bir burnum var burun ucumda düşük bana da doktor önünü kaldırmamız lazım dedi rica etsem bana da atabilir misin fotoğrafını
Atarım tabii bariz fark oldu bende düşme oldu, 1 seneye kadar daha çok düşeceğini düşünürsem pek sıkıntım kalmıyor ama her tekniğe göre değişir bu durum. Akşam gönderirim size olur mu

X