Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Benim 2,5 haftam doldu hala öyle daha iyi görünmesi için liposuction yapmış olabilir hekim benim o yüzden 2 ay şiş kalacak ağrı da yapıyor biraz ama ilk haftadan sonra geçmişti ağrısı üzerine yatınca hafif rahatsızlık veriyor. Belki sizin de düzeltmiştir biraz fazla şişiyor 10.gunden sonra korkmayın diye yazmak istedim
Benim de 10 gün oldu dıştan da görülür koltuk altımda sarkık şişlik oluştu ve cidden ağrı yapıyor korktum da açıkçası niye diye

Merhabalar benim de 2.haftam ve benim de şiş aynı şekilde, çünkü dikişleri o bölgeye toplamışlar benim. Gergin yani. Benim se 1 noktada akıntı var minik o canımı sıkıyor kapanmadı.
Yakınmışz aslında benim de 10 gün oldu gözle görülür şişlik var koltuk altlarmda acı da orda toplandı
Akıntı sorun olmaz İnsaAllah sizin geçicidir

Psikolojik olarak hiç hazır değilim şu anda ama bı görüşme yapay insallah kendimi hazırlayabilieim
İnsan hiç hazır olmuyor. Ben ameliyat günü giderken bile hala inanamıyordum. Ne zaman çıktım o zaman inandım. Hatta baya stresliydim öncesinde biraz sakinleştirici istedim ama sağolsunlar çok ilgilendirler gerek kalmadı.

Estağfrullah, ben hiç pişman olmadım. Olan arkdaşlarım ilk hafta keşke olmasaydım ya dedik falan dediler ama ben 3 hafta olacak hiç pişman olmadım. Sadece yatması zor ama geçecek. Sınırlı zaman neticede
Dikisleriniz alındı mı dışta olanlar
Bana 15 dün sonra dedi bantları açıp dışta kalan dikişlerin uçlarını alacakmış

Estağfrullah, ben hiç pişman olmadım. Olan arkdaşlarım ilk hafta keşke olmasaydım ya dedik falan dediler ama ben 3 hafta olacak hiç pişman olmadım. Sadece yatması zor ama geçecek. Sınırlı zaman neticede
Birde ev işi yapıyor musunuz ben 12 gün oldu artık mecburen etrafı toplama bulaşıkları makineye atma yapıyorum

Dikisleriniz alındı mı dışta olanlar
Bana 15 dün sonra dedi bantları açıp dışta kalan dikişlerin uçlarını alacakmış
Merhabalar, ben de görünürde hiç dikiş yok. Kendiliğinden eridiler. Benim bantlar 5.günde çıktı 7.günde kreme başladım. Bepanthen plus+. Hala da onu kullanıyorum. Kabuklu yaralarım var. Dikey dikişlerde. Ama görünürde hiç dikişim yok. Zaten olanlarda eridi görünüyor. Kopmuşlar.

X