Meme Estetiği Yaptıranlar Yardımcı Olabilir Mi?

Bence onun yazla kışla çok alakası yok. Kışın olup aynı şeyi yaşayan bir sürü insan var.
Terlememesi gerekiyor benim dikişimde açıldı ama ben bebeğim var onu aldığım için kucağıma açtım ama teyzemin eline dolanacak çocuk yoktu 7. Ayda oldu hep terledi dikişler sulandı doktorum bile bana estetik ameliyatlar kışın veya baharda olmak çok daha dedi

Merhaba ben bayram sonrası ameliyat olacağım fakat hâla damla mı olsun,yuvarlak mı olsun 275 mi 300 mü? Aşırı kararsızım yardımcı olursanız sevinirim..

Doktorum ile görüştüğümüzde istediğim şeyin
“Sütyen takmak istemediğimi ve basit bi askılı bile giyince dolgun bi göğüs” olduğunu dile getirdim.
16 yaşında kilo vermiştim verdim ve tam gelişim çağımda verdiğim için sanırım olan göğüslerimde eriyip gitti.Ciddi mana da dümdüz kaldım,

Şu an 22 yaşındayım ve her ne kadar verdiğim kiloyu 6 senede sağlıklı ve spor yaparak geri alsamda vücudum çok güzel şekile sahip oldu evet fakat göğüslerimi bi daha asla toplayamadım ve ciddi mana da özgüvenimi ve psikolojimi etkilemeye başladı bu durum,sevişirken hiç kadınsı değil ki ben dişil enerjisi yüksek bi kadınım aynada çocuk gibi geliyor sırf göğüslerimden kaynaklı vücudma bakış açım,
giydiğim sütyenler bile askısını takmayınca direk kayıp düşüyor meme yok diye,
yazın özellikle giydiğim bikinilerin,askılaların içi dümdüz,
günlük yaşamda bile büyük dursun diye sütyen bazen içine çorap koyuyorum rezillik bu,
heves edip dekolteli bi şey alıyorum dümdüzüm.
Yani belki basit gelebilir bazılarınıza ama benim için çok sıkıntılı bi süreç ve son çare artık estetiğe karar verdim.

Her neyse gerekli ölçüleri aldıktan sonra doktorumda isteklerim doğrultusunda
“300cc ve dolgun olması için yuvarlak takılabileceğini” takılabileceğini söyledi.

300 taktırmak istemedim açıkcası sebebi şu (çok fazla yorum okuduğum için kafamda allak bullak oldu.)
Silikonların kayma durumu olabiliyormuş bazen kendi kendime dedim ki
“Doktor 300 dedi evet ama ya 300 büyük gelip kayarsa?” diye düşündüm bu seferde
“275 olsun bari sağlıklı olsun” moduna girdim ama 275’te gözüme ufak geliyor açıkcası.

İlaveten dediğim gibi damla,yuvarlak farklarını görebileceğim görseller çok kısıtlı,
olan görsellerin altlarında bilgi yazısı yok genelde.
Kafam iyice allak bullak oldu.
160 boyum 55 kiloyum her vücudun ölçülerine göre silikonlar farklılık gösteriyor evet doğrudur ama deneyim sahibi olanlardan lütfen yardım istiyorum beni aydınlatmaları adına.
Kafam ciddi manada çok karışık.

Ve ekstra İstanbul’da doktor olarak kimi önerirsiniz? Anlaştığım bi yer var ama kafam her anlamda çok karışııık
Ben münyok bir kadınım 325-350cc takrırdım büyük geldi kaydı daha doğrusu düştü motiva marka takılmıştı. 3 haziranda revizyon olacağım küçültüp mentor taktıracağım

Ben münyok bir kadınım 325-350cc takrırdım büyük geldi kaydı daha doğrusu düştü motiva marka takılmıştı. 3 haziranda revizyon olacağım küçültüp mentor taktıracağım
Motiva'da böyle bir sorun var resmen ya, çok geçmiş olsun. Benimde ilk ameliyattan sonra implantlarım aşağı kaydı 1.5 sene önce revizyon oldum şimdi memnunum inşallah sizin de sorunsuz geçer

Terlememesi gerekiyor benim dikişimde açıldı ama ben bebeğim var onu aldığım için kucağıma açtım ama teyzemin eline dolanacak çocuk yoktu 7. Ayda oldu hep terledi dikişler sulandı doktorum bile bana estetik ameliyatlar kışın veya baharda olmak çok daha dedi
Sizin nasıl oldu yaraniz daha iyi mi

kendi dokuyla ilgiliyse ne değişti de şimdi düşmedi, implant da aynıymış,benim de doku kaynaklıysa diye soruyorum da.
Özel dikiş teknikleri uygulandı ve dikişler kaburgaya sabitlendi bir nevi iç sütyen görevi görsün diye

Kızlar ameliyatımı oldum 7 Mayısta Emre Özenalp’te oldum
300cc yuvarlak takıldı
Akrabamız vasıtasıyla tanıştım doktorumla
ve
ilk görüştüğüm yere kıyasla aşırı içime sinen
bi doktor ve ortam oldu çünkü bana sunabileceği yapılan çalışmaları çok fazlaydı bu bana aşırı aşırı güven vermişti.
Şu an vücudum hâla çok şiş 2. Günüm zaten bugün ve zaman geçtikçe güncellemesini yapacağım sizin için görsellerle 💚
Teşekkür ederim mesajlarınız içinde💐

Merhaba ben bayram sonrası ameliyat olacağım fakat hâla damla mı olsun,yuvarlak mı olsun 275 mi 300 mü? Aşırı kararsızım yardımcı olursanız sevinirim..

Doktorum ile görüştüğümüzde istediğim şeyin
“Sütyen takmak istemediğimi ve basit bi askılı bile giyince dolgun bi göğüs” olduğunu dile getirdim.
16 yaşında kilo vermiştim verdim ve tam gelişim çağımda verdiğim için sanırım olan göğüslerimde eriyip gitti.Ciddi mana da dümdüz kaldım,

Şu an 22 yaşındayım ve her ne kadar verdiğim kiloyu 6 senede sağlıklı ve spor yaparak geri alsamda vücudum çok güzel şekile sahip oldu evet fakat göğüslerimi bi daha asla toplayamadım ve ciddi mana da özgüvenimi ve psikolojimi etkilemeye başladı bu durum,sevişirken hiç kadınsı değil ki ben dişil enerjisi yüksek bi kadınım aynada çocuk gibi geliyor sırf göğüslerimden kaynaklı vücudma bakış açım,
giydiğim sütyenler bile askısını takmayınca direk kayıp düşüyor meme yok diye,
yazın özellikle giydiğim bikinilerin,askılaların içi dümdüz,
günlük yaşamda bile büyük dursun diye sütyen bazen içine çorap koyuyorum rezillik bu,
heves edip dekolteli bi şey alıyorum dümdüzüm.
Yani belki basit gelebilir bazılarınıza ama benim için çok sıkıntılı bi süreç ve son çare artık estetiğe karar verdim.

Her neyse gerekli ölçüleri aldıktan sonra doktorumda isteklerim doğrultusunda
“300cc ve dolgun olması için yuvarlak takılabileceğini” takılabileceğini söyledi.

300 taktırmak istemedim açıkcası sebebi şu (çok fazla yorum okuduğum için kafamda allak bullak oldu.)
Silikonların kayma durumu olabiliyormuş bazen kendi kendime dedim ki
“Doktor 300 dedi evet ama ya 300 büyük gelip kayarsa?” diye düşündüm bu seferde
“275 olsun bari sağlıklı olsun” moduna girdim ama 275’te gözüme ufak geliyor açıkcası.

İlaveten dediğim gibi damla,yuvarlak farklarını görebileceğim görseller çok kısıtlı,
olan görsellerin altlarında bilgi yazısı yok genelde.
Kafam iyice allak bullak oldu.
160 boyum 55 kiloyum her vücudun ölçülerine göre silikonlar farklılık gösteriyor evet doğrudur ama deneyim sahibi olanlardan lütfen yardım istiyorum beni aydınlatmaları adına.
Kafam ciddi manada çok karışık.

Ve ekstra İstanbul’da doktor olarak kimi önerirsiniz? Anlaştığım bi yer var ama kafam her anlamda çok karışııık
Merhaba ben de fiyat konusunda mağdurum 235 cc 100 bin dediler ortalma fiyatlar böyle mi hiç bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz

Konu sahibi hala gelip konuyu okuyorsan diye yazayım dedim. Bende de 300 cc uhp yuvarlak implant var. Dual plan takıldığı için gayet doğal bir damla görüntüsü oluştu.

Damla protez nadir de olsa dönebiliyor diye çok istesem de tercih etmemiştim. Bende 160 boyunda 45 kg'yum. Gayet dolgun duruyor.
Merhaba çoğu meme büyütme yorumunda sizi gördüm boy kilomuz çok benzer ben de 1 doktorla görüştüm fakat max 235 cc koyabileceğini söyledi ve 100 bin fiyat verdi. Bana çok pahalı geldi fiyatlar hep böyle mi yoksa doktorla mı alakalı şu an onu araştırıyorum. Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz veya fiyat bilgisi vermeniz mümkün müdür?🌸

Merhaba çoğu meme büyütme yorumunda sizi gördüm boy kilomuz çok benzer ben de 1 doktorla görüştüm fakat max 235 cc koyabileceğini söyledi ve 100 bin fiyat verdi. Bana çok pahalı geldi fiyatlar hep böyle mi yoksa doktorla mı alakalı şu an onu araştırıyorum. Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz veya fiyat bilgisi vermeniz mümkün müdür?🌸
Koyulacak ölçü hakkında boy kilo ne kadar benzer olsada
omuz genişliği/göğüs kafesi genişliğide etki edebiliyor sanırım o yüzden
doktorunuz önerdiği gibi olabilir detaylı bilgim yok fakat başka doktorlarla da en azından bilgi almak adına görüşebilirsiniz çünkü ben 2 doktor ile görüştüm ikiside bana çok farklı konuşmuştu bana en sağlıklı gelen fikirler ve örnekler Emre Bey’de ameliyat olmaktı.
Ve fiyatlar sanırım hemen hemen bu civarda bende 90’a ameliyat oldum
Hem akrabamız aracı oldu diye
hemde Mayıs ayında olmam şartıyla bu fiyattan yardımcı oldular.

X