Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Benim birini 4. Gün, diğerinde kanama devam ettiği icin hala çıkarmadı 12 Gün olacak. Çevremde 2 günde çıkan da 1 ay kalan da oldu sanırım memeden memeye değişiklik gösteriyor 🤷🏻‍♀️
Elbette bence de. Çünkü benimkini 24. saatTe çekti ama benim o kutulara hiç bir şey gelmemişti boştu. Sadece ameliyattan ilk çıktığım saatlerde ne çıktıysa o.

Mrb ben ameliyat olalı 1 hafta oldu koltuk altımda yani göğüslerin yan tarafları şiş hemde hassasiyet ve acı var neyden olmuş olabilir ya da oralar da yağ dokusu mu var hâla

Mrb ben ameliyat olalı 1 hafta oldu koltuk altımda yani göğüslerin yan tarafları şiş hemde hassasiyet ve acı var neyden olmuş olabilir ya da oralar da yağ dokusu mu var hâla
Benim 2,5 haftam doldu hala öyle daha iyi görünmesi için liposuction yapmış olabilir hekim benim o yüzden 2 ay şiş kalacak ağrı da yapıyor biraz ama ilk haftadan sonra geçmişti ağrısı üzerine yatınca hafif rahatsızlık veriyor. Belki sizin de düzeltmiştir biraz fazla şişiyor 10.gunden sonra korkmayın diye yazmak istedim

Merhabalar benim de 2.haftam ve benim de şiş aynı şekilde, çünkü dikişleri o bölgeye toplamışlar benim. Gergin yani. Benim se 1 noktada akıntı var minik o canımı sıkıyor kapanmadı.

Benim 2,5 haftam doldu hala öyle daha iyi görünmesi için liposuction yapmış olabilir hekim benim o yüzden 2 ay şiş kalacak ağrı da yapıyor biraz ama ilk haftadan sonra geçmişti ağrısı üzerine yatınca hafif rahatsızlık veriyor. Belki sizin de düzeltmiştir biraz fazla şişiyor 10.gunden sonra korkmayın diye yazmak istedim
Benim şişliğimde hala geçmedi, baya dolu dolu şiş yani. 8 hafta dedi bana da.

Yazın zor olur ya kış ya sonbahar soğuklar gelince daha iyi bence. Çünkü o sıkı korseyi 8 hafta takmak gerekiyor. Sıcaklar, ter daha zor olabilir. Bu tür ameliyatlar soğukta daha iyi ödem açısından da
Çalışıyorum, öğretmenim yazı o yüzden tercih etmiştim. O zaman ara tatile doğru ayarlamak mantıklı

Arkadaşlar günaydın öncelikle,fiyatlar ne civarda acaba tabiki değişiklik gösterir yapılacak işlemlere göre ama ben sadece tahmini bı fiyat istiyorum

X