Göğüs estetiği ile bilmek istedikleriniz..beklentileriniz..

myracnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2009
46
1
Göğüs estetiği ile ilgili herşeyi paylaşalım arkadaslar
estetiği yaptırmak istemenizin nedenlerini? sonuclarını? doktorunuzu neye gore sectıgınızı? hangı yontemın en ıyı oldugunu? paylasalım..hihoyyythihoyyyt:nazar:

ben 25 yaşında bi çoçuk annesiyim.. 1.70 civarı boyum varkilom 53 yani gayet fittim. çoçuğum olduğuna çoğu kişi inanmaz.vücudumun ölçüleri gayet ii amagöğüs ölçülerim bi miktar küçük!doğum sonrası emzirme dönemi derken göğüslerimin hacmi azaldı...destekli iççamaşrı kullnmaktan bıktım...iç çamaşır kolleksiyonu yapacak kadar da tutkunum oysaki...ama desteksiz beğenip aldığım her iççamaşırını hevesle actığım kutusunu hüsranla kapamaktan çok yoruldum artık... nette bu konuyu arastırırken bu foruma üye oldum.. arkadaşca verilen fikirlerin bana da faydası olcağını düşündüm.en kısa zamnda bende ameliyat olucam... doktor seçmi konusunda yardıma ihtiyacım var.. araştırma döneminden sonra kısmetse bende tecrübelerimi paylaşırım...herkese sevgiler!

ben 25 yaşında bi çoçuk annesiyim.. 1.70 civarı boyum varkilom 53 yani gayet fittim. çoçuğum olduğuna çoğu kişi inanmaz.vücudumun ölçüleri gayet ii amagöğüs ölçülerim bi miktar küçük!doğum sonrası emzirme dönemi derken göğüslerimin hacmi azaldı...destekli iççamaşrı kullnmaktan bıktım...iç çamaşır kolleksiyonu yapacak kadar da tutkunum oysaki...ama desteksiz beğenip aldığım her iççamaşırını hevesle actığım kutusunu hüsranla kapamaktan çok yoruldum artık... nette bu konuyu arastırırken bu foruma üye oldum.. arkadaşca verilen fikirlerin bana da faydası olcağını düşündüm.en kısa zamnda bende ameliyat olucam... doktor seçmi konusunda yardıma ihtiyacım var.. araştırma döneminden sonra kısmetse bende tecrübelerimi paylaşırım...herkese sevgiler!

her türlü desteği veririz her türlü soruyu sorabilirsin seni çok iyi anlıyorum bir çoğumuz senin gibi düşünüyoruz eminim. benim 5 ay dolucak nerdeyse ve hataımdaki en doğru kararı verdğimi düşünüyorum 3 buçuk ay doldugunda kontrole gittiğimde demiştimki doktora göğüslerim çok yumuşadı bu kadarını beklemiyordum dedim o daha bişey değil asıl yumuşama 6. ay ve 1. yılda olucak daha çok yeni dedi düşünüyorumda bundan iyisi şamda kayısı o yüzden kesinlikle yaptır derim yüz güldürücü bi ameliyat bu soruların olursa her daim sorabilirsin sevgilerhihoyyyt

kızlar kuzenım burun estetıgı bende meme buyutme ıstıyorum.2 dogum sonrası oldukca deforme oldu.esim de bu konuda ısrarlı..sanırım acıl yaptırmam gerek nasıl ıyılesme zamanı falan hem çalışıyorum hem cocuklar kolay olur mu ? bır de dr tavsiyesı ıstıyorum..

Valla ben dün oldum. Sırt ağrısı ve hafif kas kranpları dışında problemim yok şükür ama çocuklarını bakacak biri lazım 1 hafta falan

Bir arkadaşım ıstanbulda adını bilmediğim bir hocaya 4 sene önce meme silikon ameliyatı olmuştu. Kapsül gelişmişmesi sebebiyle Dr. Serdar bey 8 ay kadar önce düzeltme yapmış. Ameliyatından şimdilerde çok memnun. Onun tavsiyesiyle ben de 2 hafta önce Ankarada Dr. serdar beye (Öztürk) ameliyat oldum. Bana çift planlı ameliyat yaptığını söyledi. 275 lik protezler koydu. Kendisi doçent askeri hastanede. Ameliyatım çok rahat geçti, ağrım sızım olmadı. Şkli süüüpeeer oldu. Çok kaliteli bir protez kullandığını söyledi ve bana protezin kartlarını da verdi. Hastalarıyla çok ilgili, biraz yoğun. Randevu almadan gitmeyin. Tavsiye ederim.

Ya göğüs büyütme değil ama göğüs dikleştirme için önerebileceğiniz ameliyatsız bişy yokmu bu aralar taktım ben göğüslerime önceden çok dik ve dolgunlardı şimdi çok sönük görünüyorlar sütyensizde dolgun ve dik görünsün ...

Ya göğüs büyütme değil ama göğüs dikleştirme için önerebileceğiniz ameliyatsız bişy yokmu bu aralar taktım ben göğüslerime önceden çok dik ve dolgunlardı şimdi çok sönük görünüyorlar sütyensizde dolgun ve dik görünsün ...

Ameliyatsız asla olmaz.

ilk hamileliğimde küçüçük memişler çok deforme oldu.
ve kocaman,kafam kadar oldular.çok çatladı,sönük balon misali oldular.
çok sevdiğim,çok beğendiğim memişlerimi görmek istemiyorum.
göğüslerimin bu hal alacağını hiç tahmin etmemiştim.her türlü südyeni takan ben,artık toparlayıcı takmak zorundayım.bu 2.hamileliğim bu defa ilki kadar gerilmedi göğüslerim.çünkü gerileceği kadar gerilmişti ilk hamileliğimde.napçam ben yaaa.

aynen benimde öle 2 çocuktan sonra temelli sönmüş balon gibi oldular fiziki yönden hiç bi şikayetim yok ama dikleştirici sütyen kullanmaktan bıktım oda güzel olsun istiyorum ama ameliyat korkutuyor başka yolu yokmu(biz iki korkak yöntem keşfetsek):lepi:

sevgili senayyy merhaba.Ben de Ankaradayım ve meme büyütme düşünüyorum. sana yuvarlakmı, damlamı kondu.Göğüs altındanmı kondu, eğer öyleyse dikiş izleri nasıl?Birde ne kadara maloldu.Birşey daha sorucam biliyorum çok soru sordum ama:))) Doktor serdar beye nasıl ulaşırım

X