Burun estetiği sonrasi burnum bi tuhaf,kendimi beğenemiyorum.

Ayse3232

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
11
9
Merhaba arkadaşlar, günlerdir bu sayfalarda çok fazla sayıda mesaj okudum ,kimi iyi kimi kötü. Anladığım şu burun estetiği büyük pişmanlık oluyor hem maddi sarsıntı hem manevi.sagljkli düşünemez oldum 2 küçük çocuğum var .burnum hayatıma gölge olmaya başladı. Ameliyat olalı 25 gün oluyor. Burnumda biseyler ters gidiyor ama anlayamıyorum neresi beni bu şekilde çirkin gösteren. Kemerli ve uzun bir burnum vardı. Yan 2 profilden aynı gözükmüyordum.bir gazla ameliyat oldum .doktora kısaltma işlemini ben söylemedim o kendi kafasına göre yapmış. Hafif kaldırmasını ve burnumun düzgün görünmesini istedim .sonucu bu oldu.ucuk burun ama ne düz ne kavisli .ya bu duzelirmi ?saçımı salıyorum olmuyor, topluyorum olmuyor ,sürekli kendimle uğraşıyorum ama boşuna uğraşıyorum sanırım. Bu durumu yaşayan arkadaşlar, tecrübeli arkadaşlar bana bir yorum yapabilir mi?

ayni bende. benim uzun ve kemerli burnum vardi suan yarisi kadar haliyle tumm sima gulus bakis her sey degisti agzim bile bi tuhaf ya bakislarim her seyim degisti 1 senedir aynaya bakamiyorum.. psikolojim hic iyi degil ayagim kirilsaydi da bu ameliyati olmasaydim . Ameliyat kolay zaten asil is sonrasinda basliyor...
Bende oldum hafif kemerli uzun ve ucu etli Bi burnum vardı, hep olmayı istiyordum ama aslında kendimle de barışıktım özgüvenliydim. Fotoğraflarda vs rahatsız ölüyordum çekilmek istemiyordum yüzümü çok bozuyordu uzunluğu. En sonunda öldüm fakat şimdi kısa kavisli ve eski burnumun tam zıttı Bi burun. Gözlerim güzeldi ortaya çıksın istemiştim ama şimdi kocaman geliyorlar nasıl alışılır bilmiyorum siz alışabildiniz mi

Ben de sizlere bir şey sormak istiyorum dün bir doktorun videosunun izledim hastasının burnunu 360 derece cevirebiliyodu yani sağa sola aşağı yukarı yumuşacık oynatiyodu. Bizim böyle olur mu olduktan sonra istediğimiz gibi burnumuzu silebilmek miyiz yani sonuç olarak içteki dikişler hayat boyu kaliyo bu dikişler zarar verir mi burnu oynatmak... yine kafamda deli sorular of bıktım ya burdan bir arkadaşın dediği gibi ayağım kırılsaydı da gitmeseydim. Doğal ya da yapar gösteren burun ucu çoğunlukla ya...
Bence yumuşar yoksa böyle gerçekten çok zor, olan arkadaşlarım yumuşadığını söylüyor bende çok pişman oldum

Bende oldum hafif kemerli uzun ve ucu etli Bi burnum vardı, hep olmayı istiyordum ama aslında kendimle de barışıktım özgüvenliydim. Fotoğraflarda vs rahatsız ölüyordum çekilmek istemiyordum yüzümü çok bozuyordu uzunluğu. En sonunda öldüm fakat şimdi kısa kavisli ve eski burnumun tam zıttı Bi burun. Gözlerim güzeldi ortaya çıksın istemiştim ama şimdi kocaman geliyorlar nasıl alışılır bilmiyorum siz alışabildiniz mi
siz yeni mi oldunuz? evet hemen hemen ayni nedenler ve hep ayni kader yaa .. maalesef alisamadim nasil alisayim ki eski burnum cok buyuktu kemerli ve uzundu suan ceyreginden de kucuk yapmis kisa oyuk bi burun ve de kalkik... tum simam degisti artik ben ben degilim asamiyorum bunu 1.5 sene oldu asamadim

siz yeni mi oldunuz? evet hemen hemen ayni nedenler ve hep ayni kader yaa .. maalesef alisamadim nasil alisayim ki eski burnum cok buyuktu kemerli ve uzundu suan ceyreginden de kucuk yapmis kisa oyuk bi burun ve de kalkik... tum simam degisti artik ben ben degilim asamiyorum bunu 1.5 sene oldu asamadim
Kesinlikle öyle, ben sonuçlarını iyi düşünmemiştim şimdi şimdi anlıyorum. Keşke o zaman kendimle barışık olmayı başarabilseydim fakat zamanı geriye alamıyoruz bu da daha çok üzüyor zaten. Herkes eski haline göre güzel bulsada o kadar küçük ki. Büyük Bi burundan küçük Bi buruna geçmenin bu kadar zor olacağını tahmin etmemiştim,şuan tek isteğim alışmak ve sevmek. Benim size göre yeni 3. Aya giricem küçüldükçe küçülüyor daha çok moralim bozuluyor

Kesinlikle öyle, ben sonuçlarını iyi düşünmemiştim şimdi şimdi anlıyorum. Keşke o zaman kendimle barışık olmayı başarabilseydim fakat zamanı geriye alamıyoruz bu da daha çok üzüyor zaten. Herkes eski haline göre güzel bulsada o kadar küçük ki. Büyük Bi burundan küçük Bi buruna geçmenin bu kadar zor olacağını tahmin etmemiştim,şuan tek isteğim alışmak ve sevmek. Benim size göre yeni 3. Aya giricem küçüldükçe küçülüyor daha çok moralim bozuluyor
benim burnumda bana çok küçük geliyor artık bu ben kavis hemde kaldırdığı için oluyor..keşke hiç bulaşmasaydım diyorum bende zaman geri alınmıyor

Kesinlikle öyle, ben sonuçlarını iyi düşünmemiştim şimdi şimdi anlıyorum. Keşke o zaman kendimle barışık olmayı başarabilseydim fakat zamanı geriye alamıyoruz bu da daha çok üzüyor zaten. Herkes eski haline göre güzel bulsada o kadar küçük ki. Büyük Bi burundan küçük Bi buruna geçmenin bu kadar zor olacağını tahmin etmemiştim,şuan tek isteğim alışmak ve sevmek. Benim size göre yeni 3. Aya giricem küçüldükçe küçülüyor
benim burnumda bana çok küçük geliyor artık bu ben kavis hemde kaldırdığı için oluyor..keşke hiç bulaşmasaydım diyorum bende zaman geri alınmıyor
Senin ne kadar zaman oluyor,

Kesinlikle öyle, ben sonuçlarını iyi düşünmemiştim şimdi şimdi anlıyorum. Keşke o zaman kendimle barışık olmayı başarabilseydim fakat zamanı geriye alamıyoruz bu da daha çok üzüyor zaten. Herkes eski haline göre güzel bulsada o kadar küçük ki. Büyük Bi burundan küçük Bi buruna geçmenin bu kadar zor olacağını tahmin etmemiştim,şuan tek isteğim alışmak ve sevmek. Benim size göre yeni 3. Aya giricem küçüldükçe küçülüyor

Senin ne kadar zaman oluyor,
5 ay oldu benm

X