(♥) (♥) (♥)(♥) (♥) GIRGIRİYE KAFE(♥) (♥) (♥)(♥) (♥)

kaç sene olmuş bu konuyu açalı sonrasında da 3 sayfa da kalmış aaaa ::KK70:
şuan yine çayımı içiyorum hava bunaltıcı derecede sıcak klima açık uyuyoruz ...
kafamda kura kura uykuya dalamıyorum bazı şeyleri ama çok şükür melisa çayı içmiş gibi sakinim :..:)

haftasonu türk sineması keyfi yapıyorum sonra da kore dizilerine devam:)

Merhaba ben yeni katıldım sayılır 👋☺️
merhaba hoşgeldik canım...uzun zamandır bu konuyu unutmuş kalmışım sohbet de olmamış benim aklımda hep bebek olduğu için tedavilerden dolayı biraz bebekten konuşmuşuz öyle de kalmış..
hangi ilden yazıyorsun ben şuan şırnaktayım yeni geldik eşimin tayini nedeniyle buralar çok sıcak evden dışarı adım atmıyorum :) ben böyle sıcak görmedim

instagramdaki paylaşımlarımla burayı şenlendireyim bakalım :) özlü sözlerim bitmez benim :KK70::KK70::KK70:

merhaba hoşgeldik canım...uzun zamandır bu konuyu unutmuş kalmışım sohbet de olmamış benim aklımda hep bebek olduğu için tedavilerden dolayı biraz bebekten konuşmuşuz öyle de kalmış..
hangi ilden yazıyorsun ben şuan şırnaktayım yeni geldik eşimin tayini nedeniyle buralar çok sıcak evden dışarı adım atmıyorum :) ben böyle sıcak görmedim
İstanbul'dayım bebekte yaşıyorum çok sıcak burası da o oralar daha sıcaktır 😐

İstanbul'dayım bebekte yaşıyorum çok sıcak burası da o oralar daha sıcaktır 😐
ben böyle sıcak görmedim dışarı çıkmaya eriniyoruz misafirhanedeyiz lojmanın boşalmasını bekliyoruz eşyalar gelmedi düzen yok :KK70: delirdim delireceğim...
nem yok ALLAH'TAN samsundaydık orada nem vardı istanbulu da nemden dolayı hiç düşünemiyorum ben de bir de alerjik astım var :KK70: bu sene her yer sıcak ya ALLAH başka afetler göstermesin inşallah korkar oldum ALLAH KORUSUN..amin

su içmeyen ben sıcaklarda su içer oldum :)
ay ne içeceğimi de şaşırdım çay da içemiyorum..

şu sivriler beni ısırdıklarında sövesim geliyor anam nasıl da yanıyor ısırdıkları yer delirecem...

bu hava sıcaklığı bir çamaşır kurutma da iyi oluyor:)

X