(♥) (♥) (♥)(♥) (♥) GIRGIRİYE KAFE(♥) (♥) (♥)(♥) (♥)

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
29.962
28.208
█▀░█▀░█░█░█▀▀░▀░█░░█▀▀░█▀ █
▀█░█▀░█░█░█░█░█░█░░█▀▀░█▀ ▄
▀▀░▀▀░░▀░░▀▀▀░▀░▀▀░▀▀▀░▀░ ▀

Dostlar gülelim ya birazcık da gülelim artık içim darala darala kendimi hasta edeceğim....
_____
2764.png
/)./¯
2764.png
”””/’)
¯¯
2764.png
¯¯¯¯¯¯¯\)¯¯’\_
2764.png
„„„„\)

hadi sohbet başlıyorrrrrrrrrrrrrr...

Son düzenleme:
her güne konuşmaya bir konu açalım :KK66: ne dersiniz
bugünkü konu başlığımız BEBEK

BU KADIN BEBEKLE KAFAYI BOZDU DİYECEKLER HA BEBEĞİ OLMADIKÇA

Olur yaa hayırlısıyla
öncelikle de hayırlı sağlıklı olması canım sebepsiz bir kısırlık var nasip olmadı henüz sabrediyoruz ama ne bileyim 2 seneyi de geçince daha çok da ister oluyorsun insanların konuşması da çoğalıyor kaynana sorunlu çıktı gelinler de dedi

öncelikle de hayırlı sağlıklı olması canım sebepsiz bir kısırlık var nasip olmadı henüz sabrediyoruz ama ne bileyim 2 seneyi de geçince daha çok da ister oluyorsun insanların konuşması da çoğalıyor kaynana sorunlu çıktı gelinler de dedi
İnşaallah canim benim 9 sene sonra oldu konuşan konuşana haddi olmayanlar bile konuşuo

İnşaallah canim benim 9 sene sonra oldu konuşan konuşana haddi olmayanlar bile konuşuo
ay canım ne kadar beklemişsin ALLAH sabır veriyordur elbet elden bir şey gelmiyor cana can vermek ALLAH'IN kudreti ve kuvveti tüm her şey tabii de ALLAH herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah amin

ay canım ne kadar beklemişsin ALLAH sabır veriyordur elbet elden bir şey gelmiyor cana can vermek ALLAH'IN kudreti ve kuvveti tüm her şey tabii de ALLAH herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah amin
Amin amin inşaallah. Ben hep zaman diodum en hayırlı zaman i ALLAH bilir.Rabbim hayirlisindan ayirmasin

X