Geçmişe dönseniz neyi değiştirmek isterdiniz

Bende geçmişi çok özlüyorum neden bilmiyorum çoçukken çok fakirdik yediğim ekmeği herşeyi özlüyorum eşimle evlendim çok zorluk çektik eşim öldü şimdi çok iyi durumum ama mutsuzum hep geçmişi istiyorum

Bende geçmişi çok özlüyorum neden bilmiyorum çoçukken çok fakirdik yediğim ekmeği herşeyi özlüyorum eşimle evlendim çok zorluk çektik eşim öldü şimdi çok iyi durumum ama mutsuzum hep geçmişi istiyorum
Konunuzu ama neyi değiştirirsiniz diye açmışsınız 😊 siz sanırım geçmişte kalmak istiyorsunuz, daha güzel günleriniz olur inşallah

GEÇMİŞE DÖNSEM...
1 yaşındaki geçirdiğim hasta olmamak isterdim...
işitme olmazdim...
babamin tayini yüzünden sevmediğim şehire gelmezdim...
doğduğum yerde kalmak isterdim..
belki hayatım çok farklı olurdu...
lojmanlarda büyürdüm..
ve eşimle tanişmazdim...
bi okusam meslek sahibi olurdum
çok degişik bir hayatım olurdu..
öle düşünüyorum...

Geçmişe yani 2017ye dönmeyi o kadar çok isterdim ki lise bitiminde bir boşluğa düşmüştüm yıllardır görüştüğüm erkek arkadışımdan sebepsiz uzaklaşmıştım en yakın kız arkadaşım dostum dediğim kişiden uzaklaşmıştım ve tek kendim kalmıştım hiç beklenmedik bir anda belkide tesadüf belkide kader bilemiyorum eşim ile tanıştık ben daha 18 yaşındaydım ve 12 yaşımdan beri haber yolluyorlardı ama benn hiç ne soruyordum ne başka birşey çünkü düşünmüyordum eşim bende 9 yaş büyük asla yapmam dediğim şey evlilik ve benden yaşlarca büyük biriyle görüşmek eşimdede bir dil var maşallah nasıl olduysa 1-2 ay içinde tanıştık nişanlandık ailesi çok geride kalan kafaya sahipler hatta daha beter bir şeyi yapsan konuşurlar yapmasan da konuşurlar görselerde görmeselerde ve hep onlar haklılar neyse eşim bana düşkün çok şükür bundan yana birşey yok ama kafalarımız bakış açılarımız uyuşmuyor ve hep kendimden ödün veriyorum yine yaranamıyorum ben o boşluğa düştüğüm zamana geri dönüp kalbini kırdığın erkek arkadaşımı geri kazanmayı o kadar çok isterdim ki kız arkadaşımın gönlünü aldım ama erkek arkadaşımla yeniden beraber olmayı o zamanlara dönmeyi çok isterdim bu yüzden önüme bakamıyorum geçmişe takılıp kalmışım biraz uzun oldu kusura bakmayın 🙏🏻

GEÇMİŞE DÖNSEM...
1 yaşındaki geçirdiğim hasta olmamak isterdim...
işitme olmazdim...
babamin tayini yüzünden sevmediğim şehire gelmezdim...
doğduğum yerde kalmak isterdim..
belki hayatım çok farklı olurdu...
lojmanlarda büyürdüm..
ve eşimle tanişmazdim...
bi okusam meslek sahibi olurdum
çok degişik bir hayatım olurdu..
öle düşünüyorum...
:KK43:

X