Gece gece büyük boy pizza yedim.

Filolog89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
1.595
3.699
Bir haftadır yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum aynı zamanda aralıklı oruç yapıyordum. Önce dedim ki pizzayı söyliyim bir dilim yerim. Sobra iki üç derken sekiz dilimi de yedim. Buradan nasıl dönülür?

Aralıklı oruç yüzünden de olmuş olabilir. Ben sabah ve öğlen bir şey yemeyince akşam 2 dürüm yada koca ekmeği yerim. Ama kahvaltı yapıp akşama kadar da ara ara ağzıma birşeyler attıysam akşam yemeğini bile atlayıp uyuyabilirim. Olan olmuş afiyet olsun diyelim, kahvaltıyı aksatmayıp ve doyduğunuzu hissetmeden sofradan kalktığınız sürece kilo almazsınız.☺️

Oh afiyet olsun. Yarin dikkat edersiniz, dengelersiniz.
yorumunuz çok güzel gerçekten gece uyumadan okumuştum ancak günü tamamlamadan bir şey yazmak istemedim. biz şu anda gurur duyarak söyleyebilirim ki aç uyuyorum. Gün içersinde sağlıklı beslenmeye çalıştım.

Aralıklı oruç yüzünden de olmuş olabilir. Ben sabah ve öğlen bir şey yemeyince akşam 2 dürüm yada koca ekmeği yerim. Ama kahvaltı yapıp akşama kadar da ara ara ağzıma birşeyler attıysam akşam yemeğini bile atlayıp uyuyabilirim. Olan olmuş afiyet olsun diyelim, kahvaltıyı aksatmayıp ve doyduğunuzu hissetmeden sofradan kalktığınız sürece kilo almazsınız.☺️
dediğinizde haklısınız aslında dün gündüz proteinli süt sonra öğlen salata gibi yemiştim biraz da kuruyemiş yemiştim demekki yeterli gelmedi gözüm döndü 😳

Gece erken uyumaya bakın bende çekirdek yedim uyku düzenim bozuldu hep bir şeyler yiyorum 😅
Bu konuyu açarken vicdanım çok sızlıyordu, kendimi kötü hissediyordum. bugün daha iyiyim çok şükür. sizin bu dediğinizde doğru. Ben vardiyalı bir işte çalıştığım için bazen gece uyumam gerekiyor. beynim çalıştıktan sonra da daha bie acıkıyorum galiba.

dediğinizde haklısınız aslında dün gündüz proteinli süt sonra öğlen salata gibi yemiştim biraz da kuruyemiş yemiştim demekki yeterli gelmedi gözüm döndü 😳
yedikleriniz bana az göründü doymamış olup onfan söylemişsinizdir. Daha fazla protein eklemeye calısın hayvansal veya bitkisel protein. Dümdüz salata yerine baklagiller olan kinoa, veya et yiyorsanız tavuk et ton balıklı salata yapın. Avokado da daha doyurucudur salatada

Akşam hiçbir şey yemeyeceksiniz. Yoksa zor kilo verirsiniz benim gece makarna yoğurtlamışlığım bile var. Baktım pantolonların içine giremiyorum. Akşamları geceleri boğazımı tuttum. Biraz kendime geldim

yedikleriniz bana az göründü doymamış olup onfan söylemişsinizdir. Daha fazla protein eklemeye calısın hayvansal veya bitkisel protein. Dümdüz salata yerine baklagiller olan kinoa, veya et yiyorsanız tavuk et ton balıklı salata yapın. Avokado da daha doyurucudur salatada
Sanırım tam olarak öyle oldu, bu hafta için protein ağırlıklı mutfak alışverişi yaptım. İnşallah bir daha yaşanmaz bu göz dönmesi durumu.

Diyetim bozuldu diyip salmayın yeter. Arada olur öyle şeyler
Geç cevap veriyorum kusura bakmayın. O dönem yapamdım, başladığım diyeti devam ettiremedim diye moralimi çok bozdum. Sonra kendime geldim ve istediğim moda girdim. 5 kilo vermiş dudumdayım. 16 / 8 arakıklı oruç + protein ağırlıklı 1700 kalorilik diyet yapmaktayım. Bir ayda 5 kilo çok derseniz benim kilom yüksek. Güzel dönüşünüz için teşekkür ederim.

Geç cevap veriyorum kusura bakmayın. O dönem yapamdım, başladığım diyeti devam ettiremedim diye moralimi çok bozdum. Sonra kendime geldim ve istediğim moda girdim. 5 kilo vermiş dudumdayım. 16 / 8 arakıklı oruç + protein ağırlıklı 1700 kalorilik diyet yapmaktayım. Bir ayda 5 kilo çok derseniz benim kilom yüksek. Güzel dönüşünüz için teşekkür ederim.
Başarılarınızın devamını dilerim😀 sizin adınıza sevindim. Her şey iradeden geçiyor 💪

Başarılarınızın devamını dilerim😀 sizin adınıza sevindim. Her şey iradeden geçiyor 💪
Evet ve bu konuda burada kalsın, belki görenler faydalanır. İnsan zayıflamak istese de o moda giremeyebiliyor. Stres oldukça tam tersine konu başlığında olduğu gibi gidip bir pizza yiyorsunuz gece gece. İstikrarla devam edince devamı geliyor.

X