Femara+Ovitrelle

Benimde şu an 5. Günüm son 9 gün kaldı heyecan dorukta test yapmamaya söz verdim kendime inşaALLAH dayanabilirim 😀 bu arada dünden beri ağrılarım kesildi iyiye yorumlamaya çalışıyorum hayırlısı 😊

Allah hepimize güzel sonuçlar almayı nasip etsin.. açıkçası bu süreçte akışına bırakmak ve hiç test yapmamak lazım adet geçene kadar.. insan duramıyor maalesef her belirtiyi gebelik sanıyor ama iğnenin etkisiymiş. Bendede ovitrelle inanılmaz iştah açtı.. geceleri sarma dolma hayali kurdum normalde çok iştahlı biri değilimdir. :)
Çok enteresan herkeste farklı etki ediyor
Öyle gerçekten belirtileri kişiden kişiye değişiyor 😊 siz kaçıncı gündesiniz

Ben 15. Gün hala adet olmadım zaten bugun kan testi verdim 1,2 çıktı sonuç yani negatif umarım diğer ay olur bilemiyorum ilk denememizdi :)
Yaa öyle mi belki geç döllenme de olabilir adet olana kadar bekle inşaALLAH geç döllenmedir ya RABBİM sizlere de hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin 🥰🤲🏻

Yaa öyle mi belki geç döllenme de olabilir adet olana kadar bekle inşaALLAH geç döllenmedir ya RABBİM sizlere de hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin 🥰🤲🏻
İnşallah son ümidim bu :KK43:
bazı kadınlardada bu sekilde kan tahlilinde negatif çıkıp sonradan geç döllenme nedeni ile değeri yüksek çıkmıs. Bir ümit belki böyle olur

İnşallah son ümidim bu :KK43:
bazı kadınlardada bu sekilde kan tahlilinde negatif çıkıp sonradan geç döllenme nedeni ile değeri yüksek çıkmıs. Bir ümit belki böyle olur
Evet bende çok gördüm sonradan pozitifi görenleri inşaALLAH sizde de öyle olur 🤲🏻🌸

Ben test yaptım idrar testi aksam negatıf önümüzdeki aya artık inşallah sende vardırr 🙏🏻
benim de böyle çıktı. regl günüme kadar beklicem bakalım

Eklentiler

• IMG_2033.jpeg
    IMG_2033.jpeg
    98,5 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_2032.jpeg
    IMG_2032.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 17
Bat gününüz ne zaman ? İğnenin beklenen bitiş süresi benim bat günüme denk geliyor da
benim regl günüm 3 mayıs. bugün iğnenin 14.günüydü. yumurtalarım beklenen yumurtlama günümden önce geliştiği için iğneyi erken yaptırdı doktorum.

X