Femara+Ovitrelle

Merhaba bende yardımcı olmak için yazıyorum bu ikinci femera ve çatlama iğnesi kullandığım bu sefer oldu hamileyim günüm 4 gün geçti Çarşamba gidip kan vereceğim değer yükselsin diye gitmedim inşallah isteyen herkese nasip olur

Eklentiler

• IMG20240420072810.jpg
    IMG20240420072810.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG20240419064107.jpg
    IMG20240419064107.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar merhaba ben de femara kullandım ama doktorum çatlatma iğnesi vermedi. Bugün 21. Gün progesteron tahlili vermemi istedi. Sonucum 37.18 geldi. Sizce gebelik şansım yüksek mi?
benim bildiğim 20 üzeri yumurta sağlıklı catladı demek oluyor. benden doktorum progesteron testi istemedi hiç.

Merhaba bende yardımcı olmak için yazıyorum bu ikinci femera ve çatlama iğnesi kullandığım bu sefer oldu hamileyim günüm 4 gün geçti Çarşamba gidip kan vereceğim değer yükselsin diye gitmedim inşallah isteyen herkese nasip olur
ayy ne güzell 🥲🥲 ağlicam su an 🥲🥲 inşallah ben de güzel sonuc alırım. sizde iğnenin bekirtileri gectikten sonra belirti oldu mu hiç? olduysa ne zaman oldu? benim bugün iğnenin 6.günü ve dün geceden beri sağ tarafta alt karında çok hafif batma oluyor. ve beyaz kremsi akıntım var. ama bu akıntı normal döngümde de oluyordu yumurtlama sonrası 🥲🥲

Ben iğne olmadım çatlayıp çatlamadığını görmek için istemiş olabilir. Dilerim hamile kalırız bu ay🙏🏼
benimki iğne verdi de noldu? 😂 çatlamama ihtimali var mı diyorum var diyor. e test yapalım bakalım çatladı mı diyorum öyle bir prosedür yok diyor 😂 çıldırttı beni kadın 😂 Allahtan bugün çatlamayı gördüm testte

benimki iğne verdi de noldu? 😂 çatlamama ihtimali var mı diyorum var diyor. e test yapalım bakalım çatladı mı diyorum öyle bir prosedür yok diyor 😂 çıldırttı beni kadın 😂 Allahtan bugün çatlamayı gördüm testte
Yaa var öyle ilgisiz doktorlar🥹 dilerim sağlıklı bir bebişe dönüşür🙏🏼

Yaa var öyle ilgisiz doktorlar🥹 dilerim sağlıklı bir bebişe dönüşür🙏🏼
ay inşallah 🥲🥲 acaba belirtiler ne zaman başlar ya? bugün 6.gün ve sağ tarafımda bazen batma oluyor ama ben de belirti uyduruyor olabilir öyle çok baskın bir şey yok 😂

Valla benim hiç belirtim yok🥹 hayırlısı inşallah 7 güne güzel sonuçlar alırız🙏🏼
inşallah ya. iğnenin etkisi 12 günde falan geciyor dediler ama benim 6.gün tüm belirtileri kayboldu zaten 3.günden sonra ve gebelik testim de aşırı silikleşti. beklicez artık mecbur. inşallah güzel sonuc alırız da bu kadar gerilime değer 😂

inşallah ya. iğnenin etkisi 12 günde falan geciyor dediler ama benim 6.gün tüm belirtileri kayboldu zaten 3.günden sonra ve gebelik testim de aşırı silikleşti. beklicez artık mecbur. inşallah güzel sonuc alırız da bu kadar gerilime değer 😂
Femara 4. Kullanışım hiç iğne vermediler çatlama sorunun yok diyerek. Acaba iğne daha mı etkili hale getiriyor 🤔

Femara 4. Kullanışım hiç iğne vermediler çatlama sorunun yok diyerek. Acaba iğne daha mı etkili hale getiriyor 🤔
hiç bilmiyorum ki. benim 5 yumurtam vardı. doktor normalde kendileri çatlamalarını bekleyecektim ama yumurtaların çok güzel işi şansa bırakmayalım dedi. benim ilk femara deneyimimdi zaten. ve ne biliyim belki psikolojik ama iğneden sonra çom iyi hissettim 😂 hatta benim yumurtlama belirtilerim de iğneden sonra başladı. iğneden 24 saat sonra bildiğiniz altıma kaçırmış gibi yumurtlama akıntım oldu 3 gün. çok sevindim 😂 psikolojik olarak çok iyi geldi bana en azından iğne. hatta ağrılarım çok şiddetli olmasına rağmen demek ki iğne işe yaramış diye sevindim 😂 2 gündür ağrılarım da gecince korkup doktoru aradım hatta 😂 doktor da ağrılarımın gecmesinin iyi bir sey olduğunu söyledi. ne biliyim valla bıktık ya hu 😂😂

hiç bilmiyorum ki. benim 5 yumurtam vardı. doktor normalde kendileri çatlamalarını bekleyecektim ama yumurtaların çok güzel işi şansa bırakmayalım dedi. benim ilk femara deneyimimdi zaten. ve ne biliyim belki psikolojik ama iğneden sonra çom iyi hissettim 😂 hatta benim yumurtlama belirtilerim de iğneden sonra başladı. iğneden 24 saat sonra bildiğiniz altıma kaçırmış gibi yumurtlama akıntım oldu 3 gün. çok sevindim 😂 psikolojik olarak çok iyi geldi bana en azından iğne. hatta ağrılarım çok şiddetli olmasına rağmen demek ki iğne işe yaramış diye sevindim 😂 2 gündür ağrılarım da gecince korkup doktoru aradım hatta 😂 doktor da ağrılarımın gecmesinin iyi bir sey olduğunu söyledi. ne biliyim valla bıktık ya hu 😂😂
Hahahaha valla iyiymiş. İğnede beta olduğu için öyle hissettiriyor sanırım ondan. Çizgi çıkmasının nedeni de o. Valla ne diyim o kadar uğraşıyoruz umarım işe yarar🙏🏼

güncelleme. iğnenin bugün 7.günü
sağ tarafımda bir doluluk hissediyorum. bugün lazer epilasyona gittim sağ tarafıma bastırınca kadın sancım oldu. 🥲 7 gün sonra test yapacağım umarım gebeyimdir 🥲

bende bir de migren var. hastalık yüzünden çok şiddetli baş ağrıları çektim. ağrılardan kustum ama ağrı kesici bile alamadım yumurtalar büyümez diye. sonrasında antibiyotik falan kullanmadığım için enfeksiyon dişime vurdu iltihap oldu onda bile doktora gidemedim 🥲😂 çok zordu valla. sükür su an gribim de gecti. bu kadar cektik inşallah bari güzel sonuc alırız 🥲
Migren ağrılarınız için lavanta yağı alın bendede var migren ilaç kullanmayı sevmedıgım için alternatifler denedim hep migren taşı fakan işe yaramadı lavanta yagıyla guzel bır masaj yapınca bana iyi geldı zaten hamılelıktede lazım olur deneyın bi

Migren ağrılarınız için lavanta yağı alın bendede var migren ilaç kullanmayı sevmedıgım için alternatifler denedim hep migren taşı fakan işe yaramadı lavanta yagıyla guzel bır masaj yapınca bana iyi geldı zaten hamılelıktede lazım olur deneyın bi
doktorum migrenim için magnezyum verdi ama 3 ay kullanıp bıraktım çünkü bir sey değişmedi. lavanta yağını da denerim çok sağ olun

güncelleme. iğnenin bugün 7.günü
sağ tarafımda bir doluluk hissediyorum. bugün lazer epilasyona gittim sağ tarafıma bastırınca kadın sancım oldu. 🥲 7 gün sonra test yapacağım umarım gebeyimdir 🥲
Aynı gün vurulmuşuz iğneyi bende ovulasyon testını bıraktım sinir olum ne alemde bilmiyorum gebelik testi aldım önümizdeki hafta salı çarşamda yapabılırım 1 mayıs adet demişti doktorum 14 gunu gectıkten sonra zaten test yapabılırız inşallah bu ay olurr ne zamandır deniyorsunuz

merhabalar,
çoğunuz artık beni biliyorsunuzdur diye düsünüyorum 😂
bu ay doktorum femara başlamıştı. reglin 13. günü kontrole gittiğimde sağ yumurtalıkta 2, sol yumurtalıkta 3 yumurta büyüdüğünü ama sağ yumurtalıktaki iki yumurtanın daha iyi göründüğünü söyledi. çatlatma iğnesi kullanmamı istedi dün gece saat 10da iğneyi yaptım.
ara ara sağ tarafta batmam oluyor. iğneden 36 saat sonra çatladığını bildiğim için acaba yumurta mı çatlıyor diye endişelendim. sabahtan beri çok yoğun bildiğiniz sanki altıma kaçırmışım gibi ıslanıyor iç çamaşırım. hayatımda ilk defa bu kadar yoğun akıntım oldu. yumurta akı kıvamında akıntım var çok yoğun. eşim de çatlamadan şüphelendiği için bugün yani iğneden 21 saat sonra yumurtlama testi yapalım dedik ve dün yaptığımdan çok daha koyu çıktı.
iğne acaba etki etmedi mi ya da yanlış mı yaptık diye endişelenip (ilk kez yaptık iğneyi) gebelik testi de yaptım iğnenin etkisi vücudumda var mı diye ve çok net pozitif gördüm gebelik testinde.
korkum şu; zaten 5 yumurta var ve çatlatma iğnesi yumurtaları çatlatmazsa kiste dönüşürlerse diye korkuyorum.
önceden bu süreci yaşayan kadınlar, sizin iğneden ne kadar süre sonra yumurtlama testi silikleşmeye başladı?
doktorum ilişki için de 36 saat falan demedi bana. dün iğneyi kullanmamı ve iğneden itibaren gün aşırı değerlendirmemi istedi sadece. esime dönüp ‘hadi kolay gelsin’ diyip gönderdi 😂 biraz rahatlamaya ihtiyacım var sanırım.
bir de bugün biraz stresli ve yorucu bir gün gecirdim biraz endişeliyim. rahatlatın beni lütfem 😂😂
O akıntı yumurtanızın çatladıgını gösteriyor biz ipnedne hemen önce iğne günü üst üste deneidk tuttu sizinkide çatlamış tutar inşallah

Aynı gün vurulmuşuz iğneyi bende ovulasyon testını bıraktım sinir olum ne alemde bilmiyorum gebelik testi aldım önümizdeki hafta salı çarşamda yapabılırım 1 mayıs adet demişti doktorum 14 gunu gectıkten sonra zaten test yapabılırız inşallah bu ay olurr ne zamandır deniyorsunuz
1 yıl oldu bizim. benim ovulasyon testim dün silikleşmişti bugün tekrar pozitif oldu. gebelik testim de sanki düznden daha koyu çıktı. iğne etkisi olsa gün gectikce silikleşmesi gerekmez miydi? öff sabredemiyorum ben 😂 atayım dünün ve bugünün gebelik testimi bakar mısınız sizce koyulaşmış mı?

Eklentiler

• IMG_1958.jpeg
    IMG_1958.jpeg
    165 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_1974.jpeg
    IMG_1974.jpeg
    198,6 KB · Görüntüleme: 20
O akıntı yumurtanızın çatladıgını gösteriyor biz ipnedne hemen önce iğne günü üst üste deneidk tuttu sizinkide çatlamış tutar inşallah
ya insallah benim esimin de morfolojide sorun var o yüzden çok ümitlenmek istemiyorum ama sanki bu ay farklı seyler hissediyorum 🥲

X