Femara

bu gerginliğim günlk hayatımı da olumsuz etkiledi, sinirlerim çok bozuldu sanıırm
benim de öyle valla. regl olduğumdan beri çok gerginim. evlendiğimden beri ilk kez esimle bile aramı bozdum. hepimiz hakkında Allah en güzelini nasip etsin inşallah. hepinize sabır versin bu süreçte 😔

Bir gebenin günlüğü sayfasında yumurtalamaa takibi ve jel var ondan almayı düşünüyorum, sizde hiç duydunuz mu ?
yumurtlama testlerini kullanıyorum ama jeli kullanmadım. kullanmayı da düsünmüyorum açıkcası. esimde hareket sorunu yok cünkü. ve ben çom kolay enfeksiyon kapıyorum o yüzden kullanmayı düsünmedim hiç

yumurtlama testlerini kullanıyorum ama jeli kullanmadım. kullanmayı da düsünmüyorum açıkcası. esimde hareket sorunu yok cünkü. ve ben çom kolay enfeksiyon kapıyorum o yüzden kullanmayı düsünmedim hiç
bende de sürekli idrar enfeksiyonu yenileniyor, 6-7 doktora gittim sorunun kaynağını da bulamadılar, az su içmemden de kaynaklanıyor olabilirler dediler

bende de sürekli idrar enfeksiyonu yenileniyor, 6-7 doktora gittim sorunun kaynağını da bulamadılar, az su içmemden de kaynaklanıyor olabilirler dediler
benimki evlendikten sonra oldu ya. doktora gittim bir kere ilişki kaynaklı vajina içinde kücük bi yara gördü. antibiyotik ve fitil verdi. 5 gün kullandım ondan beri tekrarlamadı ama korkuyorum valla 😂

X