Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak

Bana düşmanın muamalesi yapma anne artık. Dümdüz yaşıyorum işte. Gelip laf sokup gittin yine!
Canın neye sıkılıyorsa onunla uğraş, benimle değil!
Oouufffffff
Destek ya biraz destek!
Ana baba dediğin destek olur!
Bana düşman ergen yaşıtımmış gibi davranmaz!
Çok gerginim ve içim daraldı....

İlla o marsı çalıştırman gerekiyor dimi, illa zora sokmak lazım seni ki savaş yoksa öyle dur, taktik sevmiyormuş bir de

Bana aklımdaki kişi videolarını izlettiriyorsun ya...:sopa:
Gelip sen söylesen ya bunları!

Ne paniksin ya..
Gereksiz yere, olmayan şeye panik olmanı geçtim, olduğunu düşündüğün şey bile "bu derece" paniklik değil, dünyanın sonuymuş gibi davranıyorsun.

Ruh eşi misin ikiz alev misin her neysen, dengemi bozdun. Bu yüzden ok kib by 👋

Son düzenleme:
Gidişin Olur , Dönüşün olmaz İnşaallah diye haykırmak isterim.
Gelsin gitsin okusun bu mesajı :-)

Eğer korkuyorsan, cesaretin yoksa, gerçekten çok üzülüp sıkılacaksan bu vakitten sonra gelmezsin umarım. Yani bu durumu uzatarak bu noktaya sen getirdin, en başta korktuğun gibi olmazdı ama olacak gibi artık. Gerçekten çok geçerli bir sebebin var mıydı yok muydu bilmem, bilemem ama durum bu. Varsa ve bilseydim belki farklı olurdu.
Egom gel istiyor yalan yok, biraz netlik de istiyorum çünkü her şey çok soyut yaşandı ve canımı sıktı bu ama daha çok üzülürüm gibi, takılı kalmanı da istemem, yumuşak bir şekilde bitsin istiyorum. Ha bunu söylesem de o noktada senin için pek bir şey ifade etmeyecektir ve suçlu da çıkabilirim sonunda bunu da istemem. Bu yüzden gelmesen daha iyi gibi...
Ahh, başta pek bir farklı, güzel hisler yaşamıştım ama yalan oldu ve biraz üzüp sıkıyor beni bu bitiş ama beklemek de oldukça sıktı, gerdi. Zira aşk bana güç, neşe, mutluluk, umut veriyor ama beklerken boşuna mı deyip düşüş yaşıyorum bir yandan da ve dengem şaştı. Umarım aşksız da bu duyguları yaşamayı başarırım, kişiye bağlı olmamalı bu hisler.
Ama umarım gerçek, sağlam ve sadık sevgiyi dolu dolu tadarım bir gün... Bir gün lafın gelişi tabi, esasen sonsuza kadar...

Ya kadın söylemek istemiyorum işte belli değil mi neyi zorluyorsun neyiiii sana ne yahu aaaaaaaa
Ay inşallah bir daha karşılaşmayız ve öyle de oldu

Ya Vivid sen de söylemek istemiyorum de işte niye zorlayınca istediği bilgileri veriyorsun ahhh ah sonra böyle pişman olursun için sıkılır

Bugün şikayet günümdeyim 😂
Etrafı batırıp rahatsız ederek yapılan cinsiyet partisi bir yana bir de sülalenin sorunlarıyla debeleniyorum, koooooskoca insanlar ateş olsa cürmü kadar yer yakacak birinden korkup niye her şeyi bana ihale ederler ?
Konuşunca hiçbiriniz mangalda kül bırakmıyorsunuz ama icraate gelince fıs, o tek başına siz kaç kişisiniz bir kişiyle başa çıkamıyor musunuz? Oğlum da tırstı diyorsunuz yok daha neler, tırsan kazık kadar adam, kükreyen erkek rolüne de mi gireyim ne yapayım😂

Sülalenin bir delisi benim sanırım, kükrer köpürür pıstırırsın deyip mune öyle istedi diyeceğim senin üzerine atacağım diyorsunuz😬 kimse kendi tırnağını çıkaramıyor benim tırnakları kullanıyor, tamam bunu da ben yolayım alıştım nasılsa :KK59:

Uzun uzun bakışma isteğim nedendir acaba...
Ahh ah, niye böyle oldu ki...

Sevgili B:

Eskisi kadar sık olmasa da hala aklıma geliyorsun. Ama eskisi gibi ağlaya ağlaya uyuyup uykumun arasından sırf rüyamda seni gördüğüm için hıçkırarak uyanmıyorum..

Kalbimi kırsaydın ve hatta kemiklerimi kırsaydın da dişlerimi döküp elime vermiş olsaydın... En nihayetinde bir şekilde toparlanırdım. Zaman çünkü, her acının şiddetini azaltır. Ama sen benim bir ömür hiç onarılmayacak/ onarılamayacak bir yerimi kırdın. Elle tutulmayan, gözle görülmeyen nir yerimi kırdın.

O kadar küçüktüm ki seninle karşılaştığımda, seni Havva annemizin Adem babamızı sevdiği temizlik ve teslimiyetle sevmiştim. Sense, beni en yakın arkadaşımla aldatmış olmakla, beni yalnız kırmış değil, bir daha asla toparlanmamak üzere darma dağın etmiş oldun. Kutsalımı, mabedimi, benliğimi yıkmış oldun.

Belki bu sana zevk deverdi pek çok. Çünkü sen, kendine karşı bile hiçbir zaman yapıcı olmayan biri olarak, benim üstümdeki yıkım şiddetinden hoşlanırdın. Benim hassasiyetimden, kendini çok fazla yormana gerek kalmadan benim incinişimden, en ufak bir hoyratlığında gözlerimin dolmasından hoşlanırdın.

Biliyor musun? Ben seni benim hayatımdayken ne kadar tanıdıysam, hayatından çıktıktan sonra bir o kadar, hatta belki çok daha fazla tanıdım.

Beni kendinden uzaklaştırdığın için teşekkür ederim. Bunu ben yapamazdım. Senden kurtulamazdım. Çünkü sana aşıktım.

Her şeyi b.k ettin! Her şey çok güzel olabilirdi, bunu hissetmiştim.
Neyin inadı bu neyin, neden böylesin anlamıyorum.....
Niye uzatıyorsun bu durumu....
Niye oyunlar oynuyorsun...
Niye...
Ahh ah...

Umarım boşu boşuna yarım kalmış, içimizde ukde kalmış bir şey olmaz bu durumumuz...

Nereden çıktın ki böyle... En azından konuşup netleştirsek de öyle bitse güzel olurdu.

X