Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.821
203.207
52
Merhaba Kızlarrrrr

"O" diye isimlendirdiğin kişi : hayatınızda konuşmak, söylemek isteyip; kelimeleri yüzüne söyleyemediğiniz herhangi biri olabilir.

Farzedin o şimdi burayı okuyacak, yüreğinizden neler geçiyor ? ne söylemek isterdiniz ?

bunu sana çok yazdım aslında, her yazdığımda da ayrı bir sayfanın arsına koyup kaldırdım rafıma..
bilmiyorum bunları duysan ne düşüneceksin gözünde küçülecek miyim yoksa durumumda bir değişiklik olacak mı? bunları sana asla söylemeyeceğim nasıl olsa..
sen diyorsun ya bana çocuksun diye.. ben çok büyüdüm aslında ben ----. seni seveli çok büyüdüm. hissediyorum bunu. sevgi insanı büyütür acı olgunlaştırırmış derler ya doğruymuş. bunu abim bile söylüyor bana, ben eskisi gibi değilim..
severken seni zor zamanlar yaşadım. O'nu sevdiği bilmek çok zora soktu beni. sonra seni düşündüm senin halini neler hissedebileceğini ve yaşanmışlıklarının bildiğim kısmını... senin için üzüldüm, kıyamadım sana. kendinden geçmiş gezdiğin zamanlarda çok kızdım O'na değerini bilmiyor diye. sonra da elbet bilmediğin bir yer bir kısım vardır hakkın yok buna dedim.
hala da kıyamıyorum sana içim gidiyor bir şey olacak diye. sana hayır diyememek en büyük zaafım benim.
sürekli kendimi ve geçmişi suçladım olmamasından ötürü.. neden dedim neden? sanki biliyormuşsun da o yüzden olmuyormuş gibi hissettim hep. ama geçti o zamanlarım şükür ki. şimdi biliyorum ki her şey kısmet işi. kaderden gerisi yalan.
bazı bazı kafama vuruyor, isyan ediyorum aslında neden ben değilim diye. sonra her şeyde bir hayır vardır diye avutuyorum kendimi... içimdekinin ne olduğunu ben de bilmiyorum ama her neyse ve beni her ne kadar yıkıyorsa da iyi ki geldi içime. şükür ki rabbim verdi onu içime. sen benim dönüm noktamsın. seni seviyorum demek anlamsız. demekle olabilecek bir şey değil bu çünkü. biliyorum ki sen bunu sana baktığımda anlıyorsun. bana demiştin ya '' ben insanların bana baktıklarında hakkımda ne düşündüklerini anlayabilirim'' diye. o günden beri biliyorum ki biliyorsun.. senin de dediğin gibi unutamayacağım asla.. sadece küllenecek ve üzeri kapanacak seni görmem bittikten sonra.. dualarım seninle hep bil ki...

Belki herkesin dilinde şimdi bu firar... bunu bana sen yollamıştın... ben de günün birinde sana bununla veda edebilirim umarım...

Son düzenleme:
:nazar: Aşkım herşeyim...
Sana olan duygularımı anlatacak kelime yokki...
Hayatımı tamamen değiştirdin senin sayende mutluluğu öğrendim iyiki varsın bitanem iyiki benimsin...
Seni herşeyden herkesten çok seviyorum :asigim:

İsteyipte sahip olamadığım herşeyin yerine seni koyduğumda anladım ki ben herşeye sahipmişim çünkü sen benim herşeyimsin :asigim: :nazar:

seni çok sevdim anlamasan da ,bilmesen de ,bilmek istemesen de, anlaşamıyoruz olmuyor olmadı desen de, seni gerçekten çok sevdim ben... tahmin ettiğinden daha fazla,hala tanıştığımız yere bakamıyorum yerinde bi virane olsa da oranın hala baktıkça içim sızlıyor..canım yanıyor,biliyormusun bugün işten gelirken düşündüm de bütün güzel anılar aklıma geldi bir bir, yaşayamadığımız, o kötü yaşanmışlıkların içinde kaybolup gitmiş küçücük güzel anlar... nasılda kucaklayıvermiştin beni o parkta şimdi seni dereye atarım diye nasılda kucaklayıvermiştin buralar çok engebeli yürüyemiyorum ben dediimde,nasılda sarılmıştın bana arabada,kollarının arasında dünyanın en mutlu insanı bendim belkide,kalp atışlarını duymuştum hızlı hızlı atan...nasılda yatmıştın dizime senden ayrıldıktan sonraki ilk görüşmemizde,tanışma hikayemizi nasıl anlatmıştım sana saçlarını okşayarak ee oğlan napmış ee sonra kız napmış diye nasıl sora sora anlattırmıştın çocuk gibi küçücük bir çocuk gibi...nasıl da yerdin her numaramı sazan gibi atlayıp yutardın herşeyi saf bi yanın da vardı bee, sonra nasıl 6 ay sonraki ilk karşılaşmamızda seni yine nasılda keklemiştik, carrefoura gitcez ama nasıl gidilir bilmiyoruz demiştik sen hemen atlamıştın ben götüreyim diye.arabadan çıkıp ben arabaya doğru yoldan yürürken gelene kadar nasıl da bakmıştın,nasılda bakışmıştık, iki yabancıda olsak artık gözlerime bakmasanda beni gördüünde bunlar da kaldı kırık kalbimin bir köşeciğinde...seni seviyorum....

SEN BASIMA GELEN EN GÜZEL SEY EN DEGERLI SANSIMSIN
tesadüfle karsima cikan sonra yine bir tesadüfle karsilasdigim ve pesimi brakmayan sen
yilmadin usanmadin bikmadin ve sonunda beni kendine asik etdin
aslinda ben ilk görüsde carpilmisdim sana ama belli etmemisdim :)
askim bitanem canim kocam evimin diregi kizimin babasi
ilk önce beni hayat arkadasin olmaya ve daha sonra anne olmaya laik gördügün icin sana nekadar tsk etsem azdir bitanem
beni el üstünde tutan üzerime titreyen ve bana her an her halimle kadin oldugumu hissetdiren askim iyiki karsima cikmissin iyiki benden vazgecmemissin ve iyiki bize inanmissin
sen benim ilkim ve sonumsun
allahim bizi ömür boyu ayirmaz insallah ve allahim seni basimizdan eksik etmesin
sen olmasan biz yarim kaliriz yosun gözlüm
ve önce allahin sonrada senin sayende hayatimda aldigim en güzel hediyem kizim oldu

ben aski yalniz sana yakisdigi icin severim
banada yasatdigin icin kocacigim cok tsk ederim:asigim:

ne güzel başlık olmuş tubicik yaa bu :)

tesekkür ederim böcügüm puan vermeye calısıyorum ama veremiyorum..sana cok torpil gecmişim diyorkaydirigubbakcemile3

yüreginizdekileri kaleme dökmenizi istedim..bazen susa kalmıs cümlelerimizi mürekkebe dökmek rahatlatıyor:asigim:

akşam beni sinir ettin
kafana patlatasım geldi :mymeka:
ama tuttum kendimi
beni kızdırmaktan vazgeç
kızmak bana yakısıyormuş diye ne bu her akşam :mymeka:
bi akşam kendime hakim olamayıp girişicem
bak o zaman nasıl yakısıyor :mymeka:

çok güzel,,, sonunda işte o an.....

iyi oku sersem, gerzek, bakalım anlayabilcekmisin???

geçti borun pazarı sür eşeğini niğdeye
şimdiden sonra gelsende umrumda değilsin
bir değil iki değil sınırsız sayısız şok yaşattın, hayallerimi kırdın,
ama artık ben de yokum haberin ola.......

artık seni anlamaya da çalışmıcam, nedenlerin de umrumda değil :dilcikar:

:mymeka: :mymeka: :mymeka:

X