Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak

Canım kızım. Saat şu an 2:52 sen annenin karnında herşeyden habersizsin ya da belki de hissediyorsun bilemiyorum. Doktorlar sende bir hastalıktan şüphelendi ve annene test yapacaklar. Maalesef senin sağlıklı olduğuna o kadar çok inanmama rağmen başka bir testinin sonucu iki kere aynı geldi. Baban da bende çok üzgünüz. Bunları yazarken gözlerimden süzülen yaşlara engel olamıyorum çünkü seni çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum. Baban da ben de o kadar hazırız ki gelmene, seninle bir ömre. Lütfen sağlıklı ol. Yalvarıyorum sana anne ve babana bunu yaşatma. Dünyada bir sürü acının olduğunu biliyorum. Benden daha büyük acılarla sınanlara da biliyorum. Ama şu an dünyam başıma yıkıldı eloş. Nolursun iyi ol güzel kızım. Nolursun

Benim de “bedel” ödediğimi ne zaman anlayacaksın. Ne zaman benzer borca girdiğimi anlayacaksın. Etrafını da mı görmüyorsun, nasıl benim maddi durumumu iyi zannedebiliyorsun? Neden herkes öyle zannediyor? Bu nefretin neden…Parayı sevdiğin kadar beni sevseydin bari…

Edindiğin hiçbir mal, hiçbir hırsın, 0 almayı istediğin araban, evin, arsa hayalin…İnan hiçbiri umrumda değil inan… İnanmıyorsun ama inan. Ben mutsuz şato değil mutlu gecekondu isterdim, o gecekondunun içinde sevilmeyi isterdim…Sen ise kendindeki özellikleri bana yükledin. Narsist, egoist, sadece birkaç kişiyi seven sensin. Ben mi? Sadece huzur istiyorum, evin araban eşyalar hatta altınlar senin olsun hepsi senin olsun lanet olsun….

Bu iş yaş belli ki.
Hayır niye yani şimdi, bir şey olup olmamasını geçtim bunu anlamaya çalışıyorum, neden şimdi?
Önemli bir anlamı vardır illa diye düşünüyorum.

Eğer ki "bir gün..." gibi bir düşüncen varsa çok zor bilgin olsun, şimdi bu enerjiyi bana verdin sonra geri çekip vazgeçip araya başkalarını sokup sonra tekrar gelmek falan yoo dostum.. Hiç hoş değil... Araya başka enerji girdi mi benim için bitiş oluyor...
Dolunay da geldi şahsen ben şu an rahatça vazgeçebilme evresine doğru gidiyorum. Ya şimdi netleşsin durum ya da araya başkaları girdikten sonra direkt olumsuz bir şekilde netleşmiş olacaktır.
Ay ne tıkanık bir enerji var arada!

Son düzenleme:
Eğer gerçekten böyle düşünüyorsan gerçekten tam dediğin gibi çok açık net birisin(!) bravo!

En iyi bildiğin şeyler şikayet etmek ve beni kırmak herhalde anne.
Az önce bir dakikada moralimi alt üst yaptın. Tebrik ederim. Annelik tam böyle bir şey evet.

Eğer bu doğruysa seni tebrik ediyorum gerçekten hemen 3. kişiler dahil olmuş olaya ve durumu da batırmışlar bravo harikasın...

Sayın ruh eşim, umarım laf dinleyebiliyorsundur ve şu an her şeyi herkese anlatıyorsan bile benden sonra benim de içinde olduğum, beni de etkileyecek hiç bir şeyi kimseye anlatmazsın çünkü direkt, tam olarak, fenasal bir şekilde etkileniyorum negatif enerjilerden! Umarım bu konuda anneme benzemezsin de içinde tutabilirsin bir şeyleri. Gerekirse bile ennnn sade, en az, en düz nasıl anlatılıyorsa öyle anlatman lazım sıfır coşkuyla, hayırlısı deyip geçmek gibi ya da yalan söyleyeceksin gerekirse çünkü gerçekten sağlam blokaj yaratıyor bana, hayatımı etkiliyor, salt seni ya da başkalarını ilgilendiryorsa keyfin bilir, sonucu benim canımı da sıkmayacaksa tabi. Annem mesela beni dinlemiyor sağolsun...

Bana düşmanın muamalesi yapma anne artık. Dümdüz yaşıyorum işte. Gelip laf sokup gittin yine!
Canın neye sıkılıyorsa onunla uğraş, benimle değil!
Oouufffffff

X