Evde nasıl vakit geçirilir?

Merhaba,evde durmayı çok seviyorum ama çokda sıkılıyorum.Sizler evde nasıl vakit geçiriyorsunuz?
Kitap okuyabilirsiniz film ya da dizi izleyebilirsiniz. Ben mesela degisik tarifler denemeyide seviyorum bazen bazilari birseyler ormeyide sever degisir kisiden kisiye yani kendinize gore bir aktivite bulabilirsiniz.

bakım yapın. el ayak vucüt cilt.
leslie gibi youtube da yürüyüş videoları var. 45 dk yürürsünüz evde.
podcast dinleyin.
müzik açın dans edin.
evinizde kullanmaktan hoşlanacağınız biblo, tablo, bardak, çarşaf vs. gibi ürünlere internetten bakıp alabilirsiniz. Bununda çok faydası olur.
Online eğitimlere katıbailirsiniz.
Youtubedan yada başka platformlardan ilgi alanınız olan kanallar bulup dinlebilirsiniz.
Değişik makyajlar deneyebilirsiniz evde.
Dışarı çıktığınızda yapacağınız kombinleri ayarlayabilirsiniz.
Meditasyon.
Dua etmek.
ilgi alanınıza göre makaleler, kitaplar okumak.
belgesel film dizi izlemek
yazı yazmak
dil öğrenmek ing biliyorsanız başka bir dil vs.

Banyo bakım vs isim yoksa gardrop mutfak dolabı nere dagniksa hem toplar o sıra yeni kombinler yapardım.acikinca dizi izleyerek yemek yerdim .elişi yapmaya evimi dekor etmeye bayılırdım.yorulunca yada akşam uzanırken kitap okumak....

Güzel bir kahve yapıp yeni bir diziye başlayın
Yeni tatlı/yemek tarifleri deneyin
Günlük tutmayı deneyin
Cilt bakımı,el-ayak bakımı yapın
Ojelerinize desen çizmeyi deneyin

Kendine bir hobi bulmalısın, kimi insan internette sürekli araştırma yapar kimi insan sürekli evini temizler ,kimiside komşu komşu gezer vs vs.Evde yakit geçirmek kişiye göre değişen birşey yani senin ilgi alanın illaki vardır.

X