Evli sevgilim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Psikolojik bir problemim olabilir mi? Çünkü bu konuyu psikolog ile görüşmeye çekiniyorum biraz . Doğal olarak yani. Yanlış olduğunun farkında olduğum için. Neden engel olamıyorum.

Hani aşktı hayatının aşkıydı, ne çabuk psikojik problemden kaynaklı görüştüğün biri oldu. Sen kaos seviyorsun belliki. Kendini kullandırmayı seviyorsun.

Psikolojik bir problemim olabilir mi? Çünkü bu konuyu psikolog ile görüşmeye çekiniyorum biraz . Doğal olarak yani. Yanlış olduğunun farkında olduğum için. Neden engel olamıyorum.
Yahu kimse de ben arsızım demiyor. Sorsan herkes psikolojik. 🤦‍♀️

Senin son kullanma tarihin dolunca o sevgilin muhteşem kusursuz aşkını başkalarına haykırmaya devam eder Ayşecik 😄 Kadın kadına şunu yazmaz ama zorla istiyorsunuz yani. Kadın kadına bunu da yapmaz. Kadınların yüz karası metrescik seni.

Hani aşktı hayatının aşkıydı, ne çabuk psikojik problemden kaynaklı görüştüğün biri oldu. Sen kaos seviyorsun belliki. Kendini kullandırmayı seviyorsun.
Kendimi kullanılan konumunda görmüyorum ki kullanılmıyorumda bunu geçelim. Hayatımın aşkı olduğunu söylüyorum evet ama diyorumki benim baska problemlerim mi var bilinç altında da ondan mi bu egilimim.

Senin son kullanma tarihin dolunca o sevgilin muhteşem kusursuz aşkını başkalarına haykırmaya devam eder Ayşecik 😄 Kadın kadına şunu yazmaz ama zorla istiyorsunuz yani. Kadın kadına bunu da yapmaz. Kadınların yüz karası metrescik seni.
Son kullanma tarihim tahmini ne zaman dolar hanımcık

Ben arsızım dediğimde içiniz rahatlayacaksa öyleyim diyeyim de rahatlayın 😘
Rica edicem yorumlarımı beğenme, tahrik oluyorum. Daha dün gayet derecede tesettürlü olan 2 çocuk anası ve yolda yürürken numarasını isteyen çocukla 4 defa yatan kadına hakaretten 24 saat ceza yedim. Şimdi sana tutulup senden ötürü de ceza yemek istemiyorum. 😤

Dert nerede tam olarak?
Evli bir adamın metresi olmuşsunuz bile isteye.
Ortada kandırma, eşimden boşanacağim bekle vaadetleri de yok.
Ama eşinden daha çok hayati paylaşıyorsunuz. Hakkettiğin hayat tam olara bu demek ki Aysecik.
Haklısınız aklı başında değilim ama aklı başında birilerinin yorumunu görmek güzel. Teşekkürler

_20240511_015404.jpg

Merhaba
Yargılamak isteyen baska konuya gitsin benim derdim bana yeter. Beni anlayan ve bu durumu yasayan birileri varsa bana yol göstersin diye yazıyorum biraz dertleşmek istiyorum.
3 aydır evli biriyle birlikteyiz. İliskimiz cinsellik üzerine kurulu değil. Biz buluşup sevişip evimize geri donmuyoruz. Birçok şey paylaşıyoruz ve inanin eşinden çok hayati paylasiyorum onunla.Evet arzu çekim tabiki var çünkü aşk var. Fakat ondan önce ruhlarımızın tanıştığımız andan beri gelen çekimi var o benim ruh ikizim. Evet evli. Bana vaadlerde bulunmadi hicbir zaman evliligimi bitirecegim zaten cok mutsuzum vs. Söylemedi. 8 senedir evli. Bana ben sana sırılsıklam aşık ta olsam çocuklarım için evliliğimi bitirmem dedi. Evet ben bunlara rağmen onun yanındayım seviyorum sevildiğimi hissediyorum. Onun bir heyecan arayışında olduğunu düşündüm bazen ama bana değer verişi onemseyisi konuşması sözleri geçirdiğimiz vakitler çürüttü bu düşüncemi.
Bir sorum yok aslında yazmak istedim. Benimle aynı durumu yaşamış, yaşıyor olan arkadaslar neler düşünüyor merak ediyorum.
Boyle devam ederim sikilinca atarim kapinin önüne demis sana

Merhaba
Yargılamak isteyen baska konuya gitsin benim derdim bana yeter. Beni anlayan ve bu durumu yasayan birileri varsa bana yol göstersin diye yazıyorum biraz dertleşmek istiyorum.
3 aydır evli biriyle birlikteyiz. İliskimiz cinsellik üzerine kurulu değil. Biz buluşup sevişip evimize geri donmuyoruz. Birçok şey paylaşıyoruz ve inanin eşinden çok hayati paylasiyorum onunla.Evet arzu çekim tabiki var çünkü aşk var. Fakat ondan önce ruhlarımızın tanıştığımız andan beri gelen çekimi var o benim ruh ikizim. Evet evli. Bana vaadlerde bulunmadi hicbir zaman evliligimi bitirecegim zaten cok mutsuzum vs. Söylemedi. 8 senedir evli. Bana ben sana sırılsıklam aşık ta olsam çocuklarım için evliliğimi bitirmem dedi. Evet ben bunlara rağmen onun yanındayım seviyorum sevildiğimi hissediyorum. Onun bir heyecan arayışında olduğunu düşündüm bazen ama bana değer verişi onemseyisi konuşması sözleri geçirdiğimiz vakitler çürüttü bu düşüncemi.
Bir sorum yok aslında yazmak istedim. Benimle aynı durumu yaşamış, yaşıyor olan arkadaslar neler düşünüyor merak ediyorum.
Sevildiğini hissediyorsan daha ne 🥂
Vaat yok-ücretsiz sex hizmeti-sınırsız gönül eğlendirme oh oh suyundan da.
Öyle para felan da harcamıyordur senin için.

Adam düzenini kurmus eşinden memnun heyecan aramış evliliğin monotonluğunan sıkılıp ,çoluk çocuğu da tatmış sen otur en güzel yıllarında gemide seyahat ediyorum diye sevin ,limansız gemi …Okyanusta indirilmezsin inşallah .

Gece adam gidip karısına sarılıp yatıyor mu yatıyor senin hiç öyle bi hayatın olmayacak sadece heves mi edeceksin 🙆‍♀️

Peki yaşlanıncaya kadar mı sürecek bu aşk ölünceyedekti pardon hı?
Senin ömür metres olarak bitecek yani görünen 👀
Hevesi geçenedek ol bakalım metres bi sen değilsin ya keyfine bak .Tabi başka bir yelloz seni tahtından etmezse 😑

Aşk kadını tatlı şey seni 🙆‍♀️🥂☺️ Hadi sarıl da yat yastığına 😘💜

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X