Eski diziler

roxereel3

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2024
109
13
25
Izlediginiz takip ettiginiz eski bir dizi varmi? Muhteşem yüzyıl hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Yıllardır ara ara yabancı damat izlerim açıp açıp. Çok hoşuma gidiyor. Muhteşem yüzyılı da yayınlandığı dönem çok severek izlemiştim ta ki Hürrem değişene kadar 😂 değişince sarmadı beni. Devamında çekilen Kösem vs de onun yerini tutmadı bende

Öyle bir geçer zaman ki. Muhteşem yüzyıl, aşk yenide, aliye, adını feriha koydum,karagül, medcezir, kırgın çiçekler, paramparça, istanbullu gelin bunları dönüp dönüp izliyorum. Hatta yazmadiğim birsürü güzel dizi de var.

Öyle bir geçer zaman ki. Muhteşem yüzyıl, aşk yenide, aliye, adını feriha koydum,karagül, medcezir, kırgın çiçekler, paramparça, istanbullu gelin bunları dönüp dönüp izliyorum. Hatta yazmadiğim birsürü güzel dizi de var.
Hepsini nasil sigdiriyosun ben karistiririm 😀

Yıllardır ara ara yabancı damat izlerim açıp açıp. Çok hoşuma gidiyor. Muhteşem yüzyılı da yayınlandığı dönem çok severek izlemiştim ta ki Hürrem değişene kadar 😂 değişince sarmadı beni. Devamında çekilen Kösem vs de onun yerini tutmadı bende
Ilk bolumlerdeki hurrem yok tabi 😀 ilk bolumler masum yaramaz ve sevimliydi sonra hircinlasti 😀

Yaprak dökümünü baştan sona 5 kez izleyip bitirdim. Evet ben ruh hastasıyım :KK70: Şimdi de ikinci bahar'a başladım.. Eskilerin tadı bir başkaymış..

Doğum yaptığım ilk ay salonda uyuyorduk bebeğimle ve ben manyak olduğum için uyumuyordum ona bakıyordum sürekli o zamanlar yabancı damat a başlamıştım ve bitirmiştim çok güzeldi çok iyi gelmişti lohusa depresyonuma da ilaç gibiydi :)))

Doğum yaptığım ilk ay salonda uyuyorduk bebeğimle ve ben manyak olduğum için uyumuyordum ona bakıyordum sürekli o zamanlar yabancı damat a başlamıştım ve bitirmiştim çok güzeldi çok iyi gelmişti lohusa depresyonuma da ilaç gibiydi :)))
Aa cok guzeldi o dizi gercekten cokta izleniyordu

Canım ailem, yedi numara, muhteşem yüzyıl, aşkı memnu severek izlediğim sahnesine denk gelirsem hala izleyeceğim dizilerdi. Ben de eski dizileri sevenlerdenim.

Yemek yerken izlerim genelde. Alt yazı takip etme olmadığı için. Yedi Numara'yı izledim en son. Avrupa Yakasını da severim.
Bütün bir bölümü açıp izlemek değil de kısa kısa ordan burdan videolar izlemek daha güzel oluyor😂

X