Kızımı eski esimin yeni esinden kiskaniyorum..

ben çocukken babamın bir sevgilisi vardı. babam beni onunla ve kadının kızıyla tanıştırmıştı. kadın hatırladığım kadarıyla tatlı biriydi, evinde kızıyla oyunlar oynamıştık. beraber yemek yemiştik vs. evde anneme bunları ve iyi vakit geçirdiğimi anlatmıştım. annem feci bozulmuştu, bana babama bir daha oraya gitmek istemiyorum o kadınla görüşmek istemiyorum dedirtmişti. babam da neden, ne güzel vakit geçirmiştiniz, annen mi istemedi bir daha gitmemeni vs diye beni sıkıştırmıştı. şimdi düşünüyorum da, ikisi de berbat davranmışlar. annem elbette kıskanmıştı ama benim o kadınla ve babamla ilişkime karışmaya hakkı yoktu. kızınızın dengesini bozmayın lütfen.
Anneniz yanlis yapmis. Ben asla boyle soylemlerde bulunmuyorum. Hazirlayip kendi elimle teslim ediyorum. Ne yasarsam kendi icimde yasiyorum.

Evet tam olarak boyle. Aramizda tartisma ciktiginda sevgilisi bana bir suru hakaret etti bak sana daha neler yapicam dedi sizi asla yuz yuze getirmicem her yere pesinizden gelicem dedi. Simdi sirf bana gosteris olsun diye kapimin onunde kizima sariliyo opuyo askim bebegim falan diyo. Kizimla iyi anlasmak istiyo olabilir ama bunu bana gostermeden yapmasi gerekmez mi? Belkide bunlar zoruma gidiyordur
Kız hic iyi niyetli degil. Bana duygulariniz gayet normal geldi ama siz yine de belli etmeyin. Ayy tam saç baş yolmalık 👊🏻

Zaten bunu acikca bana soylemisti tartistigimizda heryere pesinizden gelicem sizi asla bas basa birakmicam seninle hep ugrasicam diye. Sevgilisinin bana barisma teklifi etmesinin acisini benden cikarmaya calisti. Benim gozumun onunde kizimin elinden tuttu hadi gel bebegim gidelim falan dedi almaya calisti belkide bunlari kaldiramiyorumdur
Hissettikleriniz cok insani bence. Yapmaniz gereken tek sey kizinizla saglikli iletisim ve iliski icinde olmak. Sakinliginizi koruyun. Kiskirtmalara gelmeyin.

Ben 50ye gelince oğlum 15 yaşında olacak muhtemelen onunla önce Türkiye turu sonra dünyanin gezebildigimiz kadarını gezeceğiz...
Kusura bakmayın da oğlum var diye hapis hayatı yaşamıyorum 8 aylıkken 3 gün kampa gittik benimki eğlenceli bir adanmışlık adanmislikta değil annelik
Oğlum üniversiteye gidince ya da işini eşini seçince ben yine kamplara gezmelere turlara devam
45 50 yaşındaki hedefim karavan alıp koy koy gezmek hanımefendi
İlla tekrar evlenip ya da ilerde pişman olmamak için hayatıma bir erkekle devam etmem gerekmiyor haa istediğim gibi biri çıkar nasip kismettir bilemem elin adamına adarken hayatları pişmanlık yok evlatlara adayinca mi pişmanlık oluyormuş🤣
Bu kafayla devam o zaman illa hayatınızı birine adamaniz gerekmiyor o yüzden dediklerimi anlamıyorsunuz illa birine mi adamaniz lazım hayatınızı kendinize adayın o zaman sizin mantığınizla bakarsak. Ben bir erkekten hiç bahsetmedim

Bu kafayla devam o zaman illa hayatınızı birine adamaniz gerekmiyor o yüzden dediklerimi anlamıyorsunuz illa birine mi adamaniz lazım hayatınızı kendinize adayın o zaman sizin mantığınizla bakarsak. Ben bir erkekten hiç bahsetmedim
Yaaa ben zaten hayatımı kendime adıyorum bunun bir parçası da oğlum herhangi biri değil yani!
siz bu kadar dert etmeyin ben bu kafayla devam tabiki de herkes kendi kafasıyla devam etsin en güzeli...

Haklısınız. Mesaj atma dışında. Adamın ki de kadının ki de şov. Çok takılmayın. Evlenince bu şov yavaş yavaş biter.
Size gelince ben çocuklu evlenme konusunda biraz tutucuyum. Ama bir sevgiliniz olabilir.

Ben ne yasiyorsam icimde yasiyorum kizima hicbirsey belli etmiyorum. Kizimi asiri sevgi gostermemi kizim istiyo mesela su an bu mesaji yazarken yanimda yatiyor anne telefonu birakip bana saril beni sevdigini soyle hadi dedi. Yarim saate bir beni seviyomusun anne ne kadar seviyosun anne diye sorar. Kendiside her an her dakika beni sevdigini soyler. Gecenlerde kalabalik bir ortamdaydik bi anda sen bana hep destek oluyosun seni cok seviyorum anncim diye boynuma atladi herkes şaşırdı bu nasil bisey falan diye. Yani kizimla iliskimiz hep boyle sevgisini cok belli eden ve sevildiginide hissetmek isteyen bi cocuk nasil olurda sevgimle bogmayayim. Dengesini alt ust falan etmiyorum gayet ne istedigini bilen ve ozgur bir cocuk. Dedigim gibi ben ne yasiyorsam icimde yasiyorum
cok güzel imrendim bilmiyordum kizinizin size olan düskünlügünü korkmanizada sebeb yok masaAllah Rabbim daim eylesin birbirinize olan sevginizi amin

X