Eşimin öfke kontrolü yok mu ?

Vardiyalı çalışmak çok zor evi uykusuzken ve tahammül dusukken öyle görmek daha da zor birşey diyemiyorum size destek olmalı evde yalnız yasamiyorsunuz artık kadın evi derler toplar erkek para kazanır devri bitti alisacaklar
Kadın olmak her zaman zor

2 aylık evliyim ama giderek pişmanlık hissediyorum severek evlendik. Evlenirken hiçbir isteğim talebim olmadı huzurlu olalım yeterli diye düşündüm. Evlilik teklifi istediğim halde onu bile yapmadı yine bir şey demedim neyse Ancak son zamanlarda canım sıkılıp yüzüm düşünce eşim üstüme geliyor konuyu kısaca anlatıp kapatmak istedikçe(konu iş aile oluyor) o üsteliyor ben konuşmayınca bir anda aşırı sinirlenip senin derdin benimle skrm böyle işi gibisinden cümleler kuruyor. O yüzünü eğme dedim sana diyor. Bugün yine aynısı oldu aşırı sinirlendi direksiyona vs vurdu sinir krizi geçireceğim şimdi dedi o yüzünü düzeltene kadar beni arama dedi. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ailelerimize anlatsam çok üzülürler
Öncelikle sinir krizi öyle geçirilmez salak salak konuşmasın. O bağırırken sen neden bağırmıyorsun ? Küs konuşma sen de madem. Sana mı soracam hangi duyguyu nasıl yaşayacağımı desene

Öncelikle sinir krizi öyle geçirilmez salak salak konuşmasın. O bağırırken sen neden bağırmıyorsun ? Küs konuşma sen de madem. Sana mı soracam hangi duyguyu nasıl yaşayacağımı desene
Evet güzel bir cevap aslında korkup donuyorum

kiyamam ya. böyle hödük oğlu hodukler evlenmesin yakmasın kızlarımızın başını. sinir krizi gecirecekmis. o kriz haberli gelmiyor keşke bunu bilse. sanıyorum eşinize aba altından sopayı gösterme zamanı gelmiş. o kriz mi geciriyormus siz daha beterini geçirin bakalim ne yapacak?

Evet güzel bir cevap aslında korkup donuyorum
Eşimin ailesini seviyorum yazmışsın. Eğer anlayışlı insanlarsa onlarla konuş. Bu evliliğin bu şekilde devam etmesinin zor olacağını oğullarıyla konuşulmasını rica et. Ama sen 35 sene sonra da boşansan laf edecek olan eder. Elalem ne diyecek diye hayat yaşanmaz 1 hakkın var. Yarına sağlam çıkacağın belli değil ezdirme kendini. Sana bağırırsa delir bağır iki bardağı at kır sinir krizi öyle geçirilmez böyle geçirilir de. Sakın ama sakın çocuk yapma

Erkenden boşandı denilmesinden ailelerinden üzülmesinden çok çekiniyorum eşimin ailesini de çok seviyorum
Bu şekilde devam eder ve bir de üstüne çocuk yaparsanız hayatınızı mahvetmiş olursunuz.Adam yarın öbür gün öfkesine hakim olamayıp size zarar verse aileniz mutlu mu olacak?Ne kadar erken fark edip yollarınızı ayırırsanız o kadar iyi edersiniz.

Kadın olmak her zaman zor
Hayır değil bunu beyninize kodladilar kadın olmak şahane Allah erkeği yaratmış bakmış bu olmadı demiş kadını yaratmış çünkü sonradan gelen hep daha iyidir daha akıllıca düşüncedir 😂şaka bir tarafa insan insan olacak önce kadın erkek sadece ayrıntı

Benimde küsen insana surat asan insana asla tahamulum yok madem. Bir sorun var konuşarak çözün surat asmak nedir

Evlenmeden önce de öfkeli birkaç anına denk gelmiştim ama o zamanlar hızlıca çözüp geri adım atıyordu sanırım gözüm kapandı net göremedim
Cokmu konuşup yüzünü asiyorsun, olmadık dertlerimi cikariyosun , bazıları sürekli bı mutsuz,enerjisiz olur oyuzden sordum. Özellikle araba kullanırken sakin kalın, kaza kaçınılmaz olur, adamda öfkeli bayağı

Sinirli adamlar sizin de psikolojinizi bir yerden sonra bozmaya başlar. Hiç kızmayacak şeylere kızacak hale gelirsiniz. Ve bu adamların bi süre sonra öfkesi zamanla şiddetlenmeye başlıyor

Benimde küsen insana surat asan insana asla tahamulum yok madem. Bir sorun var konuşarak çözün surat asmak nedir
Eşimle aramdaki bir sorundan surat asmıyorum yorgun ve stresliyim birkaç gündür kendi halimle kalmaya çalışıyordum ayrıca insanız robot gibi güler yüzle gezemeyiz

Cokmu konuşup yüzünü asiyorsun, olmadık dertlerimi cikariyosun , bazıları sürekli bı mutsuz,enerjisiz olur oyuzden sordum. Özellikle araba kullanırken sakin kalın, kaza kaçınılmaz olur, adamda öfkeli bayağı
Aksine herkesin cıvıl cıvıl dediği bir kadındım ama evlendiğimden beri herkes durgunlaştığımı söylüyor yeni evli neşesi hiç olmadı ben de 😄

kiyamam ya. böyle hödük oğlu hodukler evlenmesin yakmasın kızlarımızın başını. sinir krizi gecirecekmis. o kriz haberli gelmiyor keşke bunu bilse. sanıyorum eşinize aba altından sopayı gösterme zamanı gelmiş. o kriz mi geciriyormus siz daha beterini geçirin bakalim ne yapacak?
Kendi huzurumu korumam rn önemlisi gerçekten teşekkür ederim:)

Aksine herkesin cıvıl cıvıl dediği bir kadındım ama evlendiğimden beri herkes durgunlaştığımı söylüyor yeni evli neşesi hiç olmadı ben de 😄
Özellikle araba kullanırken tartışma içine girmeyin lütfen, evde sakin şekilde sorunlarınızı konuşup çözmeye çalışın, bu sinirli tavirlari, direksiyonu yumruklamasinida dile getirin , yarın oburgun oyumruklar size dönmez umarım, bunları çözün, hala bu tavırlar devam ederse yollarımız ayrılır diyin, doğal olarak kabul eder, zamanında ses cikarmazsaniz surekli ilişkinizde şiddet olur size olmasa bile orayı burayi yumruklayan bı eş adayı haline gelir. Sonra pişman olmayın

2 aylık evliyim ama giderek pişmanlık hissediyorum severek evlendik. Evlenirken hiçbir isteğim talebim olmadı huzurlu olalım yeterli diye düşündüm. Evlilik teklifi istediğim halde onu bile yapmadı yine bir şey demedim neyse Ancak son zamanlarda canım sıkılıp yüzüm düşünce eşim üstüme geliyor konuyu kısaca anlatıp kapatmak istedikçe(konu iş aile oluyor) o üsteliyor ben konuşmayınca bir anda aşırı sinirlenip senin derdin benimle skrm böyle işi gibisinden cümleler kuruyor. O yüzünü eğme dedim sana diyor. Bugün yine aynısı oldu aşırı sinirlendi direksiyona vs vurdu sinir krizi geçireceğim şimdi dedi o yüzünü düzeltene kadar beni arama dedi. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ailelerimize anlatsam çok üzülürler
Evet öfke problemi var. Sizin de iletişim probleminiz var. Canınızı sıkan her ne konu varsa bütün şeffaflığı ile kocama anlatmayacaksam o da bana anlatmayacaksa hayatımı niye paylaşayım ki ?

Üzüldüm sizin adınıza,evlenirken bile gonlunuzun istediği hiç birşey olmamış ,belki neler isterdiniz ama kendinizden çok karşı tarafa değer verince olan bu...... sonuç artık beni hiç şaşırtmıyor.
Klişe olacak ama ya bu deveyi güdersiniz,ya bu diyardan gidersiniz.
( Çocuk olursa düzelir saçmalığına sakın girmeyin aman)

X