Eşimin eski sevgilisi ve yine ailesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ee uzaktan da olsa akraba neticede o yüzden kaçarı yok ister istemez bir araya geleceksiniz.

Süsten ziyade fazlaca derin dekolteli giyiniyor :)
Kocanızla evlenseydi giyemeyecekti. İyi ki bunla evlenmemişim diye içinden geçirdiğine şu an emin oldum. O da ergenlik flörtünü sorun etmeyen bir eş bulur artık. Her yere akarlar beraber.

Sabahtan beri kaos yaratmak için uğraşıyor vermiyorum malzeme he vermez sanane koca benim evlilik benim sanane
Seni savunanlar gelsin de şimdi görsün. Ne zaman asıl zihniyetini ortaya dökeceğini merak ediyordum. Döktüğüne göre senle işim bitti. Kocanın gözünü bantla bakmasın milletin bi yerine. Yallah.

Sanane arkadaşım benim fikrim Allah Allah siz çok modernsiniz Cool sunuz anladık. Kıçı başı dağıtıp ortalık gezmenin de bir üslubu var
Kız artık giydiğini ne kadar güzel taşıyorsa, sizin deyiminizle k*çı b*şı süsü püsü size dert olmuş. Bayılıyorum hemcinslerine bu şekilde giydirerek hazımsızlıklarını gizleyemeyenlere, beni kahkahalara boğuyor bu durum; merak etmeyin eşinize bakmaz o kız, size de acıyarak bakar bu gidiş.

Kız artık giydiğini ne kadar güzel taşıyorsa, sizin deyiminizle k*çı b*şı süsü püsü size dert olmuş. Bayılıyorum hemcinslerine bu şekilde giydirerek hazımsızlıklarını gizleyemeyenlere, beni kahkahalara boğuyor bu durum; merak etmeyin eşinize bakmaz o kız, size de acıyarak bakar bu gidiş.
Kız bu hayatı yaşıyor abi, napsın elalemin anakuzusu ataerkil kocasını. Kocasının gözü mözü kayar diye gerilmiş işte, yok kız unutamamıştır nispet yapıyordur bilmem ne sabahtan beri höef. Kocasına laf geçiremeyen sağa sola sarıyor böyle.

Daha en başından "kızın tarzı farklı" yorumundan kızın seni hiçbir şey yapmadan kıskandırarak kudurttuğunu anlamıştım. 🧿 Helal olsun ortadan ikiye ayırmış.
Sanane arkadaşım benim fikrim Allah Allah siz çok modernsiniz Cool sunuz anladık. Kıçı başı dağıtıp ortalık gezmenin de bir üslubu var

Üslubunuz aşırı berbat.
Siz kocanızdan sorumlusunuz.
Kıç baş dağıtıp dağıtmamak sizin kriterlerinize göre olacak bir iş değil.
Ben önceki mesajımda yazmıştım, eşiniz size saygı duymuyor diye. Türk erkeklerinin ezici bir çoğunluğu beğendikleri değil, rahat kontrol edip, yönetebilecekleri eş seçerler. Alakasız bir şekilde kadının dekoltesine dek geldiyse olay, muhtemelen eşinizin beğenisi hissediyorsunuz.
Ben turizm şehrinde yaşıyorum, buraya gelseniz kalp krizi geçirsiniz sanırım. Henüz eşimin bir kez bile rahatsız edici bir saygısızlığı olmadı bana karşı. Sanırım bizim gibilerin eşlerinde testesteron az, çünkü bakmıyor adamlar.
Ben şu tavrınızdan sonra (ek olarak diğer cevaplarınız) eşinizin o kadınla aynı ortamda olmayı sevdiğini, rahatsız olmadığını, onu beğendiğini net olarak düşünüyorum. Ciğerci kedisi gibi bakıyor, kız da kesin hissediyordur. Yüz de verdiğine hiç inanmıyorum.

Ben de merak etmiştim, tüm rahatsızlığınıza rağmen eşiniz neden tüm bunlara izin veriyor diye.

Sizin mükemmel eşiniz ve siz milletin kıçını bence rahat bırakın, eşiniz pek de bırakacak gibi değil, ama siz bıraksanız rahat edersiniz. Hayat kısa.

Ahlak bekçisi mi? Alırım bir dal.
IMG_20231202_010622.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X