Enerji Dönüştürme ve Olumlamalar

Sabah akşam olumlamalarda aşk bana geliyor diyen ihanetten, ben para miknatısıyım diyen açlıktan kırılıyor 😁 Bilincalti kayitlarini degistirmeden bilinçli alanla para yağmurunda yıkanıyorum desen nafile. Ümitlerinizi kırdıysam üzgünüm ancak gerçek bu..
Size katıldığım taraflar olmasına rağmen katılmadığım taraflar da var.

Bilinçaltı kalıplarımızı dönüştürmek için de çok örnekler var.

21 günün anlamı zaten dönüştürmektir bildiğiniz gibi. Kişinin dehşet travmaları olmadığı sürece eğer açık ve samimi bir kalple yaptığı düzenli olumlamalar çok da güzel açılımlar yaşatıyor.

Negatif alandan işleyen kişiler ve az önce dediğim gibi konuyla alakalı çok derin travmaları olanlar için geçerli bu sözleriniz. Genele yaymak doğru olmaz.

Kaldı ki travma temizliği, travma çözünü ile ilgili olan durumlara müdahale etmeye çalışıyorum.

Enerji devreye girdiğinde kesin yargıyla “olmaz” dememizin de doğru olmadığımı biliyor olmalısınız.

Sevgiler

Seçim, yaratır 🙏🏻

🗝Hayatımda yeni fırsatlar ve muhteşem olasılıklar oluşturacak bilinç durumuna gelmeyi ve bu bilinç durumunu kolaylıkla korumayı SEÇİYORUM.

🗝DNA ve hücresel düzeyde mümkün olan en iyi şekilde gençleşmeyi, yenilenmeyi, sağlıklı hale gelmeyi, fiziksel olarak güzelleşmeyi ve canlanmayı SEÇİYORUM.

🗝Kendimi iyi ve güzel şeylere açıyorum.

🗝Bolluğu bereketi şansı yeni fırsatları ve harika olasılıkları hayatıma çekiyorum.

🗝Hayata neşe ile gülümsemeyi SEÇİYORUM.

🗝Bugün kendimi görmeyi kendimi sevmeyi kendimi olduğum gibi sevmeyi SEÇİYORUM.

🗝Hayatın tümünün bana kolaylık, Neşe ve ihtişamla gelebilmesi için başka daha neler mümkün?

🗝Tüm yaşamımı şekillendirecek güç benim seçimlerimde

🗝Seçimlerimle yaşamımı oluşturuyorum.

🗝Bu günün bolluğunu bereketini, hediyelerini, ışığını, sürprizlerini ve bana getirdiklerini sevgiyle kucaklıyorum.

Şifa oldu 🙏🏻

HER GÜN KENDİNİZE TELKİN VERİN!

"Her şey yolunda."

"Her an yenileniyorum."

"Hayatta her şeyin ‌ bir alternatifi var,”

"Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum."

"Kendime huzurlu olma hakkını veriyorum. Her an huzurdayım."

"Kendime rahatlama izni veriyorum ve kendimi serbest bırakıyorum.

Şu andan itibaren yaşamın akışına güvenmeyi seçiyorum."

"Kendimi diğer herkesten ve herkesi de kendimden özgür bırakıyorum ve ben özgür olmayı seçiyorum."

“Hayatım bundan daha iyi nasıl olur? Çok mutlu, çok huzurlu, çok zengin olabilmem için Başka neler mümkün? “

EVET EVET EVET

VE ÖYLE DE OLDU

ŞÜKÜRLER OLSUN …

Size katıldığım taraflar olmasına rağmen katılmadığım taraflar da var.

Bilinçaltı kalıplarımızı dönüştürmek için de çok örnekler var.

21 günün anlamı zaten dönüştürmektir bildiğiniz gibi. Kişinin dehşet travmaları olmadığı sürece eğer açık ve samimi bir kalple yaptığı düzenli olumlamalar çok da güzel açılımlar yaşatıyor.

Negatif alandan işleyen kişiler ve az önce dediğim gibi konuyla alakalı çok derin travmaları olanlar için geçerli bu sözleriniz. Genele yaymak doğru olmaz.

Kaldı ki travma temizliği, travma çözünü ile ilgili olan durumlara müdahale etmeye çalışıyorum.

Enerji devreye girdiğinde kesin yargıyla “olmaz” dememizin de doğru olmadığımı biliyor olmalısınız.

Sevgiler
Türkiye'de derin travması olmayan birini bulamazsınız. Savaşlar , göçler , soykirimlar yaşamış bir milletin çocukları olarak atasal aktarimları, epigenetik mirasımizi da hesaba katarsanız mümkün değil. Kıtlık bilinci, kurban bilinci , değersizlik en baş özelliklerimiz. Yirmi yıldır bu alandayim olumlama ile iyilesildigini görmedim. Bilakis iç dünya farklı , sözler farklı ekstra çatışmaya giriyor ruh beden zihin.

Türkiye'de derin travması olmayan birini bulamazsınız. Savaşlar , göçler , soykirimlar yaşamış bir milletin çocukları olarak atasal aktarimları, epigenetik mirasımizi da hesaba katarsanız mümkün değil. Kıtlık bilinci, kurban bilinci , değersizlik en baş özelliklerimiz. Yirmi yıldır bu alandayim olumlama ile iyilesildigini görmedim. Bilakis iç dünya farklı , sözler farklı ekstra çatışmaya giriyor ruh beden zihin.
Biliyorsunuz ki bizler dünya okulunda tekamül için bir plan dahilinde bedenleniyoruz.

Varlığımız bu plan çerçevesinde dünyada tatbikatını sürdürerek, fizik, biyolojik ve psişik kanunları inceleyip öğreniyor. Evren yasalarını çözmeye çalışıyor. İnsanlar bu alana giriyor ve sindire sindire bakış açılarını değiştirmeye çalışıyorlar.

Travmalarını çözebilen kişiler olduğu gibi, Travma çözme konusunda bilgisi olmayıp, bu konulara ilgi duyan kişiler de zaten kısa bir süre sonra benim bir travmam var diyor. Artık üzerini örtmüyor. Demek ki bu kişi uyanıyor. Bizim amacımız uyanış. Bundan güzel ne olabilir?

Bırakın insanlar kendileriyle ilgili farkındalık sağlasınlar ve hep ileriye gitmeyi seçsinler. İstediğimiz bu değil mi zaten? Şuurlar ne kadar gelişirse, kollektife ne kadar katkımız olursa, ne kadar aydınlanmaya başlarsak o kadar evren yasalarına uyumlu olmaz mıyız?

Seçimler varlığı etkin kılar, bırakalım bu kapıdan girip, çok fazla kaynaktan beslenip, ruhsal varlıklarının ne kadar yüce olduklarını görüp çözmek için ileriye giderek tekamüllerine katkıda bulunsunlar.

Çok güzel geri bildirimler alıyorum. 1 kişiye katkı olursam ne mutlu diye düşünürken çok daha mutluluk yaşıyorum. Paylaşmak istediklerinizi özelden yazarsanız sevinirim, çünkü bu alanın hep pozitifte kalmasını seçiyorum.

Sevgiler

Biliyorsunuz ki bizler dünya okulunda tekamül için bir plan dahilinde bedenleniyoruz.

Varlığımız bu plan çerçevesinde dünyada tatbikatını sürdürerek, fizik, biyolojik ve psişik kanunları inceleyip öğreniyor. Evren yasalarını çözmeye çalışıyor. İnsanlar bu alana giriyor ve sindire sindire bakış açılarını değiştirmeye çalışıyorlar.

Travmalarını çözebilen kişiler olduğu gibi, Travma çözme konusunda bilgisi olmayıp, bu konulara ilgi duyan kişiler de zaten kısa bir süre sonra benim bir travmam var diyor. Artık üzerini örtmüyor. Demek ki bu kişi uyanıyor. Bizim amacımız uyanış. Bundan güzel ne olabilir?

Bırakın insanlar kendileriyle ilgili farkındalık sağlasınlar ve hep ileriye gitmeyi seçsinler. İstediğimiz bu değil mi zaten? Şuurlar ne kadar gelişirse, kollektife ne kadar katkımız olursa, ne kadar aydınlanmaya başlarsak o kadar evren yasalarına uyumlu olmaz mıyız?

Seçimler varlığı etkin kılar, bırakalım bu kapıdan girip, çok fazla kaynaktan beslenip, ruhsal varlıklarının ne kadar yüce olduklarını görüp çözmek için ileriye giderek tekamüllerine katkıda bulunsunlar.

Çok güzel geri bildirimler alıyorum. 1 kişiye katkı olursam ne mutlu diye düşünürken çok daha mutluluk yaşıyorum. Paylaşmak istediklerinizi özelden yazarsanız sevinirim, çünkü bu alanın hep pozitifte kalmasını seçiyorum.

Sevgiler
İyi niyetinizi çok iyi anlıyorum , diğer bütün sosyal alanlarda ki insanların amacıda aynı. Ben iyi bir yol buldum herkes faydalansın. Kimi ücretli kimi ücretsiz binlerce bilgi bu niyetle paylasılıyor zaten.
Bununla birlikte içeridekini dönüştürmenin yolunu öğrenmeden iyileşme mümkün olmaz. Çünkü içerisi negatif , dışarıdan pozitif söylemler bu kesinlikle uzun vadede çatışma enerjisi ortaya koyar. Çünkü tıpkı pozitif yüklü bulut ve negatif yüklü Bulutun birleşmesinden doğan şimşek etkisini yaratır. Bir yerde olan her yerde olandır.
Siz kendinizi belki dönüştürmüş birisiniz ve olumlamalarla bunu kuvvetlendirebilirsiniz. Ancak burda okuyanlar arasında yapamayan çok kişi vardır. Zaten karmaşık olaylar yaşayan , olumlama söylerken kendini iyi hissedebilir ancak hayatında çok daha sert deneyimler , sevgisizlik, para kaybı,, yetersizlik, kavga vs üst üste yasayabilirler. Yine de siz bilirsiniz olumlamalar vermek sizin seçiminiz.

AnkaEnerjisi AnkaEnerjisi merhaba konumuza hızlıca bir göz attım , emeğinize sağlık. Hayatımızdaki blokojlarla ilgili nasıl bir çalışma önerirsiniz? Bu ara bu konu üzerinde araştırmaları yapıyorum. Sizin de değerli görüşlerinizi öğrenmek istedim. Sevgiyle kalın 💙

Merhaba Sevgili Anka, ben geçmişte ani bir sağlık sorunu yaşadım. Detaylı bir check up yaptırmıştım. O kadar sağlıklı çıkmıştı ki herşey doktor ilk kez bu kadar değerleri iyi sağlıklı birisini görüyorum demişti. Aradan bir sene geçmeden çok hasta oldum öyle ki ölümden döndüm. Bir anda safra kesem taşla doldu. Onu düşürmüşüm pankreatit geçirdim. Sarılık oldum. Hastanede yattım. Tam toparladım derken bir ay sonra karaciğer enzimlerim fırladı. Yine tetkikler falan bir tedavi sürece oldu. Çok şükür geçti. Bir de benim çok erteleme huyum vardır. Erteleyebileceğim her şeyi ertelerim. Bu yemek temizlik kitaplar tüm sorumluluklarım. Bu artık benim hayat tarzım oldu. Harekete geçemiyorum. Bundan mutlu da değilim. Hani umrumda değil modunda da değilim. İçim içimi yiyor erteledikçe sinirlerim bozuluyor. Bir türlü atamıyorum. Bu sorumsuzluk gibi oldu. Haliyle tüm hayatıma evliliğime yansıyor. Her gün kendime sözler veriyorum. Artık adım atacağım yeni bir başlangıç yapacağım diyorum sadece düşüncede kalıyor. Bu konuyu araştırınca solar pleksus çakmamın kapalı olduğunu düşünmeye başladım. Yaşadığım sağlık sorunları, duygu durumlarım, eylemsizliğim, öfkem, huzursuzluğum hep bu durumu işaret ediyor. İnternette araştırdım ama bununla ilgili daha çok yoga pozisyonları gördüm. Bana daha farklı önerebileceğin bir şey var mı yada uygulayabileceğim tavsiye edebileceğin bir kaynak? Yardımcı olursan çok sevinirim 😊

Geçmişinizi, travmalarınızı, para ve kısmet ile ilgili kalıplarınızı, atalarınızdan yüklenenleri bilmiyorum. O nedenle size bir dua atayım tüm bağları çözmesi için. Ondan sonra olumlamalarınızı, neler mümkün sorularınızı yapın. Sayfada çok var bu konularla ilgili paylaşımlar.
Rica etsem duayı bende alabilir miyim? 💜

Merhaba Sevgili Anka, ben geçmişte ani bir sağlık sorunu yaşadım. Detaylı bir check up yaptırmıştım. O kadar sağlıklı çıkmıştı ki herşey doktor ilk kez bu kadar değerleri iyi sağlıklı birisini görüyorum demişti. Aradan bir sene geçmeden çok hasta oldum öyle ki ölümden döndüm. Bir anda safra kesem taşla doldu. Onu düşürmüşüm pankreatit geçirdim. Sarılık oldum. Hastanede yattım. Tam toparladım derken bir ay sonra karaciğer enzimlerim fırladı. Yine tetkikler falan bir tedavi sürece oldu. Çok şükür geçti. Bir de benim çok erteleme huyum vardır. Erteleyebileceğim her şeyi ertelerim. Bu yemek temizlik kitaplar tüm sorumluluklarım. Bu artık benim hayat tarzım oldu. Harekete geçemiyorum. Bundan mutlu da değilim. Hani umrumda değil modunda da değilim. İçim içimi yiyor erteledikçe sinirlerim bozuluyor. Bir türlü atamıyorum. Bu sorumsuzluk gibi oldu. Haliyle tüm hayatıma evliliğime yansıyor. Her gün kendime sözler veriyorum. Artık adım atacağım yeni bir başlangıç yapacağım diyorum sadece düşüncede kalıyor. Bu konuyu araştırınca solar pleksus çakmamın kapalı olduğunu düşünmeye başladım. Yaşadığım sağlık sorunları, duygu durumlarım, eylemsizliğim, öfkem, huzursuzluğum hep bu durumu işaret ediyor. İnternette araştırdım ama bununla ilgili daha çok yoga pozisyonları gördüm. Bana daha farklı önerebileceğin bir şey var mı yada uygulayabileceğim tavsiye edebileceğin bir kaynak? Yardımcı olursan çok sevinirim 😊
Merhaba ♥️Geçirdiğiniz rahatsızlığın travmasını temizlediniz mi?

Yok bununla ilgili bişey yapmadım. Ben enerjiden boyutunu yeni farkettim çakraları araştırırken. Bu bende travma yaratmış mıdır?
Bu hastalık Bilinçaltımızda hangi olayın sonucu? Ben olasılıkları rahat bir zamanda atarım size. Bilinçaltında zaman kavramı olmadığı için hala o olayı şu an yaşanıyor gibi düşünüyor. Onu temizleyip her şey yolunda mesajını verdikten sonra enerji düzeyinde çalışmalar çok daha etkili olur.

Erteleme şu an herkesin şikayet ettiği en yoğun konulardan biri. Onunla ilgili YouTube’da bir çalışma vardı EFT tekniğiyle. Bulursam size mutlaka atarım.

Bu hastalık Bilinçaltımızda hangi olayın sonucu? Ben olasılıkları rahat bir zamanda atarım size. Bilinçaltında zaman kavramı olmadığı için hala o olayı şu an yaşanıyor gibi düşünüyor. Onu temizleyip her şey yolunda mesajını verdikten sonra enerji düzeyinde çalışmalar çok daha etkili olur.

Erteleme şu an herkesin şikayet ettiği en yoğun konulardan biri. Onunla ilgili YouTube’da bir çalışma vardı EFT tekniğiyle. Bulursam size mutlaka atarım.
Çok teşekkür ederim. Ben erteleme ile ilgili videolara baktım genelde motive edici. O da kısa süreli etkili. EFT sanırım daha iyi olacaktır.

Ah sevgili Anka keşke komşunuz olsaydım. Her gün size kahvelerimizi alır gelirdim. O kadar derinsiniz ki hayranım size. Yüz yüze dinlemek ne keyifli huzurlu olurdu.
Ah keşke! ♥️ Benim için de uyanışa geçen bir komşu çok çok iyi olurdu. Bol bol travma çözer, Access Bars uygulamaları yapardık.

Bu tarz olayların altından hep baba çıkıyor çünkü baba bolluğu temsil eder. Aslında babaya öfke çalışması yapması lazım. Neuroformat biliyor musunuz Barış Muslu’nun? Biliyorsanız babaya öfke çalışılması lazım. Bir de video atayım bağ kesme. Eşiniz bunu her gece dinlesin. Bu sayfadaki olumlamalar da yapılırsa enerjisinde bariz değişim olur. Babaya öfke çalışmasını mutlaka yapmalı.
Merhaba bu bilgileri benimle de paylaşabilir misiniz? :)

X