Enerji Dönüştürme ve Olumlamalar

Merhabalar. Buraya yazmak için işin tamamen netleşip bitmesini bekledim. Çok şükür bu akşam üzeri halloldu.

Bizim bir evimiz vardı başka yerde. Onu satmak istiyorduk. 2 haziranda emlakçıya verdik. Normalde tatil yeri ve savaştan dolayı yabancılar akın ediyor. Bir haftada satılır denilen evde 3 ay da çıt yok. Emlakçıya soruyoruz ciddi bir alıcı yok.

Ben Anka arkadaşımın dediği soruları evin satışı için uyarlayarak sordum. Satılmasına ne engel oluyor niye satılmıyor diye sordum bıraktım. Ertesi gün başka birisinin aracılığı ile evin olduğu yerde yabancıların epeyce artması nedeniyle devletin oralarda vatandaşlık karşılığı satışı durduğunu öğrendik. Cevap gelmişti üstelik biz sormadan birine ev bu yüzden sayılamıyor diye başka bir kişi tarafından öğrendik.

Hemen satılması için sorular sordum. İnanın 1 saat sonra müşteri çıktı ciddiydi. Fakat parasını ayarlayamadığı için iptal oldu. Tekrar sordum ben soruları ve bir alıcı çıktı arkasından bugün çok şükür satış oldu.

Adam bize bir ay önce kaporasını yollamıştı ama satış uzadı tapudan dolayı. Yoksa daha erken olacaktı.

Ekonomik olarak çok kötü durumdaydık. Eşim arabasını satışa çıkarmıştı. Ne yapacağız diyip duruyordu. İçim o kadar rahattı ki nasıl olacağını düşünmek benim işim değildi. Elbet çıkacağız dedim çok şükür çıktık.

Ayrıca kendim için olumlamalar dinliyorum. Meditasyon yapmaya çalışıyorum. Hem evde işlerimi yapıyorum hem kulaklığımı takıp olumlama dinliyorum. Kendi işimde de açılmalar başladı çok şükür. Bariz iyiye gidiyor.

Arkadaşlar yapın ve inanın.

Adam bize bir ay önce kaporasını yollamıştı ama satış uzadı tapudan dolayı. Yoksa daha erken olacaktı.

Ekonomik olarak çok kötü durumdaydık. Eşim arabasını satışa çıkarmıştı. Ne yapacağız diyip duruyordu. İçim o kadar rahattı ki nasıl olacağını düşünmek benim işim değildi. Elbet çıkacağız dedim çok şükür çıktık.

Ayrıca kendim için olumlamalar dinliyorum. Meditasyon yapmaya çalışıyorum. Hem evde işlerimi yapıyorum hem kulaklığımı takıp olumlama dinliyorum. Kendi işimde de açılmalar başladı çok şükür. Bariz iyiye gidiyor.

Arkadaşlar yapın ve inanın.
Samimi bir şekilde sorup, yargısız alandan işlemişsiniz ve şifa olmuş. Hayırlı olsun. Hediyeleri nelerdir? 🙏🏻

Samimi bir şekilde sorup, yargısız alandan işlemişsiniz ve şifa olmuş. Hayırlı olsun. Hediyeleri nelerdir? 🙏🏻
Çok teşekkür ederim. Öyle tenkit ederek niye olmuyor niyetiyle sormadım. Birine bişeyi öğrenmek için sorarsınız ya aynen o kalple sordum. Çok şükür cevabını güzel bir şekilde aldım. Anka gerçekten mükemmel birisin ❤️

Çok teşekkür ederim. Öyle tenkit ederek niye olmuyor niyetiyle sormadım. Birine bişeyi öğrenmek için sorarsınız ya aynen o kalple sordum. Çok şükür cevabını güzel bir şekilde aldım. Anka gerçekten mükemmel birisin ❤️
Evrenin sırlarını öğrenmişsiniz artık her işiniz yolunda gider 🙏🏻 Bunun için başka neler mümkün?

Evrenin sırlarını öğrenmişsiniz artık her işiniz yolunda gider 🙏🏻 Bunun için başka neler mümkün?
Sizin yol göstermenizle çok şükür öğrenmeye çalışıyorum. Hatta evrenin sırrını çözmek için yada hayatınızı cennete veya cehenneme çevirmek için şu soruları sormak bile yeter.

Sizin sorma tekniğinizi okuyunca farkındalığın arttı.

Ben önceden bir evden cenaze çıkınca insanların o evde yaşamaya devam etmelerine çok şaşırırdım. Nasıl hatıralarıyla başa çıkıyorlar üzülmüyorlar mı yada evde nasıl tek kalabiliyorlar korkmuyorlar mı ( bu saçma biliyorum). Ev kendilerinin olsa hadi anlarım zaten kira niye taşınmıyorlar derdim.

6 ay önce kayınvalidem vefat etti. Beraber yaşıyorduk. Baktığım her yerde onun hatırasını görüyordum. Korkum yoktu ama üzgündüm çok seviyordum. Çok kıymetliydi benim için koşulsuz sevdi beni hep. Annem gibiydi. Bir an önce taşınıp gitmek istiyordum. Zaten kiradayız hemen bulup çıkalım dedim. Olaylar öyle gelişti ki bırakın taşınmayı ben kızımla kayınvalidemin odasında uyuyorum artık.

Tenkit ederek sorduğum nasıl sorusunun cevabını bu şekilde almış oldum. İşte böyle oluyormuş.

Tabi ben bunun farkında bile değildim ta ki buradaki sor bırak cümle kalıplarını öğrenene kadar.

Sizin yol göstermenizle çok şükür öğrenmeye çalışıyorum. Hatta evrenin sırrını çözmek için yada hayatınızı cennete veya cehenneme çevirmek için şu soruları sormak bile yeter.

Sizin sorma tekniğinizi okuyunca farkındalığın arttı.

Ben önceden bir evden cenaze çıkınca insanların o evde yaşamaya devam etmelerine çok şaşırırdım. Nasıl hatıralarıyla başa çıkıyorlar üzülmüyorlar mı yada evde nasıl tek kalabiliyorlar korkmuyorlar mı ( bu saçma biliyorum). Ev kendilerinin olsa hadi anlarım zaten kira niye taşınmıyorlar derdim.

6 ay önce kayınvalidem vefat etti. Beraber yaşıyorduk. Baktığım her yerde onun hatırasını görüyordum. Korkum yoktu ama üzgündüm çok seviyordum. Çok kıymetliydi benim için koşulsuz sevdi beni hep. Annem gibiydi. Bir an önce taşınıp gitmek istiyordum. Zaten kiradayız hemen bulup çıkalım dedim. Olaylar öyle gelişti ki bırakın taşınmayı ben kızımla kayınvalidemin odasında uyuyorum artık.

Tenkit ederek sorduğum nasıl sorusunun cevabını bu şekilde almış oldum. İşte böyle oluyormuş.

Tabi ben bunun farkında bile değildim ta ki buradaki sor bırak cümle kalıplarını öğrenene kadar.
Örneğiniz çok güzel olmuş. Ancak bunu algılayabilmek de farkındalık meselesi.

Gün içinde öyle olaylar yaşıyoruz ki, şunu iyice idrak etsek mesela. Olan her şey bizim lehimize. Ancak şuurumuz bunu algılayamıyor uyku halindeysek.

Kolaylıkla, neşeyle, ihtişamla 🙏🏻♥️

Hoşgeldin kasım ayı ⭐🥳

Bana hediyelerin, sürprizlerin, mucizelerin nelerdir?

Hayatım bundan daha iyi nasıl olur?

Ben bir mucizeyim, mucize ötesiyim, ebedi gençlik ötesiyim, Saadet ötesiyim, bolluk bereket ötesiyim, Huzur ötesiyim, teslimiyet ötesiyim, sevgi ötesiyim, enerji ötesiyim, Nurhayat ötesiyim..🏆🏆🏆

Hoşgeldin kasım ayı ⭐🥳

Bana hediyelerin, sürprizlerin, mucizelerin nelerdir?

Hayatım bundan daha iyi nasıl olur?

Ben bir mucizeyim, mucize ötesiyim, ebedi gençlik ötesiyim, Saadet ötesiyim, bolluk bereket ötesiyim, Huzur ötesiyim, teslimiyet ötesiyim, sevgi ötesiyim, enerji ötesiyim, Nurhayat ötesiyim..🏆🏆🏆
Benim maddi sıkıntılarım, borçlarım var. Ve işde bile her kesin maaşı artdı. iyi işçi olsam da maaşım artmadı (kadrolu olmadığım için) ya ben kendime hangi soruları vermeliyim.bu tıkanıklıqdan kurtulmak için napmalıyım.

Benim maddi sıkıntılarım, borçlarım var. Ve işde bile her kesin maaşı artdı. iyi işçi olsam da maaşım artmadı (kadrolu olmadığım için) ya ben kendime hangi soruları vermeliyim.bu tıkanıklıqdan kurtulmak için napmalıyım.
Geçmişinizi, travmalarınızı, para ve kısmet ile ilgili kalıplarınızı, atalarınızdan yüklenenleri bilmiyorum. O nedenle size bir dua atayım tüm bağları çözmesi için. Ondan sonra olumlamalarınızı, neler mümkün sorularınızı yapın. Sayfada çok var bu konularla ilgili paylaşımlar.

Bir de borç demiyoruz “geçmiş ödeme” diyoruz borç enerjisini çağırmamak için.

Geçmişinizi, travmalarınızı, para ve kısmet ile ilgili kalıplarınızı, atalarınızdan yüklenenleri bilmiyorum. O nedenle size bir dua atayım tüm bağları çözmesi için. Ondan sonra olumlamalarınızı, neler mümkün sorularınızı yapın. Sayfada çok var bu konularla ilgili paylaşımlar.

Bağ çozme duasını müsait olduğunuz bir vakitte bana da mesaj olarak yollamaniz mümkün mü?

İLİŞKİ OLUMLAMASI (Eş, Sevgili)

♥️Ben güvendeyim. Kendimi güvende hissediyorum.

♥️(Partner isim) …….le de güven içerisinde hissetmenin nasıl olduğunu biliyorum.

♥️Kendimi ve …….’yı sevmenin nasıl hissedildiğini biliyorum.

♥️Kendimi beğeniyorum. Güzelliklerimin farkındayım çok şükür.

♥️……….’yı beğeniyorum ve onun güzelliklerinin farkındayım.

♥️Sevgiyle olmak benim için mümkün ve güvenlidir.

♥️…… ile Aşkı doyasıya yaşıyoruz

♥️Aşkı tüm iliklerimde keyifle kolaylıkla hissediyorum

♥️Hayatıma ilişkiyi davet ediyorum ve onu görüyorum.

♥️Keyifle, kolaylıkla ilişki içinde var olup, ilişkiyi sürdürebiliyorum.

♥️İlişki yaşamak ve ilişkiyi sürdürmek benim için mümkün ve güvenlidir.

♥️Kendimi ilişki alanına açıyorum.

♥️Sevgiyle ilişkiyi kucaklıyorum.

♥️Kalbim ilişkiyi kucaklıyor.

♥️İlişki yaşarken hayatı da doyasıya yaşıyorum.

♥️Sağlıklı bir ilişki yaşamak benim için mümkün ve güvenlidir.

♥️………’yı seviyor ve ………..tarafından sevildiğimi hissediyorum.

♥️…………’yı sevgiyle kabul etmenin mümkün ve güvenli olduğunu biliyorum.

♥️………… tarafından sevgiyle keyifle, kolaylıkla kabul ediliyorum.

♥️………..’ya keyifle, kolaylıkla kalbimi açıyorum.

♥️……….. bana sadık ve güvenilirdir.

♥️……….. beni güvenle sarıyor. Buna izin veriyorum.

♥️………..’ya sadık olmanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

♥️……….. ile doyasıya ilişki yaşayabiliyoruz.

♥️……….ile yeni yerler, yeni şeyler keşfediyoruz.

♥️…….. ile olan ilişkim tatmin edicidir.

♥️……… bana aşk dolu bakıyor.

♥️……… bana değer veriyor ve onun için özel, önemli, anlamlı olduğumu hissediyorum.

♥️……… bana nazik, anlayışlı davranıyor.

♥️…….’ya nazik, anlayışlı bir şekilde yaklaşıyorum.

♥️……… ile ilişkimizi keyifle, kolaylıkla sürdürüyoruz.

♥️İlişki içerisinde de kendi varlığımı sonuna kadar hissediyorum.

Şükürler olsun, öyle de oldu oldu oldu.

KENDİMİZİ İYİLEŞTİRMEK İÇİN OLUMLAMALAR (Kendimize dair algımızı değiştirmek için)

⭐️Ben kendimi olduğum halimle, tüm benliğimle içtenlikle seviyorum.

⭐️Ben kendimi olduğum halimle, tüm benliğimle içtenlikle kabul ediyorum.

⭐️Ben sevgiyi hak ediyorum.

⭐️Sevmeye ve sevilmeye layık ve izinliyim.

⭐️Sevgiyi almaya açık ve izinliyim.

⭐️Sevilmeyi kabul ediyorum.

⭐️Sevmeyi kabul ediyorum.

⭐️Ben yeterli, değerli ve önemliyim.

⭐️Kendi değerimin farkındayım

⭐️Kendimle olmanın keyfini çıkarabilirim.

⭐️Kendimi, kendi varlığımı seçiyorum.

⭐️Dışarıdan onay beklemeden, kendimi olduğum halimle onaylıyorum.

⭐️Vücudumu seviyorum.

⭐️Cildim, saçlarım parlak ve ışıl ışıl.

⭐️Fiziksel görünüşüm sağlıklı, fit ve ihtişamlı çok şükür.

⭐️Kendimle, kendi sistemimle barışığım.

⭐️Kendi sınırlarımın farkındayım ve sınırlarımı koruyabiliyorum.

⭐️Kendime karşı nazik olabilirim.

⭐️Geçmişimdeki yükleri keyifle, kolaylıkla serbest bırakıyorum.

⭐️Geleceğin endişelerinden keyifle, kolaylıkla özgürleşiyorum.

⭐️Şu an’ın tadını doya doya çıkarabilir ve yaşayabilirim.

⭐️Akışta olmanın ve akışta kalmanın benim için mümkün ve güvenli olduğunu biliyorum.

⭐️Kendimle ahenk ve uyum içinde yaşamanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

⭐️Ruhumdaki, bedenimdeki, zihnimdeki tüm olumsuzlukları şu andan itibaren bırakıyorum.

⭐️Tüm boşluklarımın koşulsuz sevgi ile bütünleşmesine izin veriyorum.

⭐️Ruhumun, zihnimin, kalbimin acıyla bütünleştiği her bir zerresinin şu andan itibaren iyileşmesine ve şifayla bütünleşmesine izin veriyorum.

⭐️Sistemimde alan açılmasına izin veriyorum.

⭐️Almanın acizlik, çaresizlik, güçsüzlük olmadığını biliyorum.

⭐️Ben her daim keyifle, kolaylıkla yaşamdan, yaşamın nimetlerini alabilirim.

⭐️İltifatları kolayca kabul edebilir ve kendimi tatminkâr hissedebilirim.

⭐️Kendimle sevgi dolu bir ilişkim var.

⭐️Kendimi güvende hissedebilirim.

⭐️Yaşamdan güven hislerini alabilirim.

⭐️Ben huzurluyum, neşeliyim, keyifliyim.

⭐️Tüm hücrelerimde huzuru hissedebilirim.

⭐️Kendi alanımı dış etkenlere karşı nasıl koruyacağımı biliyorum.

⭐️Yeteneklerimi, yaratıcı gücümü ortaya keyifle, kolaylıkla çıkarabilirim.

⭐️Ben yaşamda her daim, her şart ve koşulda keyifle, kolaylıkla desteklenirim.

⭐️Yaşamdaki güzelliklere kendimi açıyorum.

Oldu, oldu, oldu.

En az 21 gün boyunca, sabah ilk uyandığımızda veya gece uyumadan hemen önce yapılan olumlamalar daha etkilidir.. 💕

💫Bugün yepyeni sağlık ve neşe dolu bir hayata başlıyorum. Geçmişi kapatıyor ve hayat yolunda sevinçle ilerliyorum. Geleceğe güvenle bakıyor ve anı yaşıyorum.
💫Sağlığım günden güne daha iyiye gidiyor..

💫Tüm hücrelerim ve bedenim İlahi beyaz ışık altında şifalanıyor.
💫Kendimi Yaradan’ın şifa enerjisine enerjisine açıyorum.
💫Farkında olarak veya olmayarak sağlığım ile ilgili kendimde yarattığım tüm blokajları iptal ediyorum.

💫Atalarımdan gelen her türlü hastalık
kaydını bilinçle şimdi iptal ediyorum.
💫Şifalanması gereken tüm hücre, doku ve organlarım, şifalanmaya ve en sağlıklı haline gelmeye başlıyor.
💫Bedenimde sağlığa izin veriyorum.

💫Almam gereken tüm dersleri aldığımı kabul ediyorum.
💫Bedenim güçlü, enerjik ve sağlıklı..
💫Bedenimi seviyorum ve bana ilettiği mesajı algılıyorum.
💫Yaşamayı seviyorum ve hayata derinden bağlıyım, bunun sayesinde tüm sağlığı bedenime çekiyorum..
💫Sağlığıma kavuştuğum zaman hayatın bana göstereceği tüm mucizelere ve güzelliklere kendimi açıyorum.
💫Sağlığımın kıymetini biliyorum.

💫İlahi şifanın mucizesine inanıyorum ve tüm bedenimi ve ruhumu bu şifaya açıyorum..
💫Benim ve bütünün hayrına oldu.. Oldu.. Oldu…

💫Şükürler olsun..
Sevgili canlar olumlamalar, cümle kalıpları olarak çok güzeldir. Ancak hiç bir ise yaramazlar üzülerek söylüyorum. Bilincin, inancın kendisi olmalı yoksa milyon defa olumlama oku, söyle, yaz , çiz faydası yok. Öyle olsaydı Ülkede milyonlarca insan olumlamalarla yatıp kalkıyor, zenginlik, mutluluk ,başarı, huzur içinde olmalıydık. Sabah akşam olumlamalarda aşk bana geliyor diyen ihanetten, ben para miknatısıyım diyen açlıktan kırılıyor 😁 Bilincalti kayitlarini degistirmeden bilinçli alanla para yağmurunda yıkanıyorum desen nafile. Ümitlerinizi kırdıysam üzgünüm ancak gerçek bu..

Sevgili canlar olumlamalar, cümle kalıpları olarak çok güzeldir. Ancak hiç bir ise yaramazlar üzülerek söylüyorum. Bilincin, inancın kendisi olmalı yoksa milyon defa olumlama oku, söyle, yaz , çiz faydası yok. Öyle olsaydı Ülkede milyonlarca insan olumlamalarla yatıp kalkıyor, zenginlik, mutluluk ,başarı, huzur içinde olmalıydık. Sabah akşam olumlamalarda aşk bana geliyor diyen ihanetten, ben para miknatısıyım diyen açlıktan kırılıyor 😁 Bilincalti kayitlarini degistirmeden bilinçli alanla para yağmurunda yıkanıyorum desen nafile. Ümitlerinizi kırdıysam üzgünüm ancak gerçek bu..
Nasıl yapacağız peki ?

Nasıl yapacağız peki ?
Enerji frekansın yüksek olmalı. Para ise konu, bolluk frekansina uyumlu olmalısınız. Içeride yokluk bilinci varken para gelemez. Yüzde yüz inanç olmalı söylenen cümleye. Bir yan faturaları, hayat pahalılığını yaşarken ağzın parayı çekemez. Aşk ya da ıçerisi sevgi eksikliği yaşarken, aşk bana geliyor desen de boş. O varlık bilincini hissediyor olmalı insan. Zengin birinin para bana geliyor ya da aşkta mutlu birinin aska kendimi açıyorum dediğini duydun mu ? Biri zaten para, biride aşk frekansında titresiyordur.

X