Enerji Dönüştürme ve Olumlamalar

ENERJİMİZ DÜŞTÜĞÜNDE

Enerjim çok düşük hiçbir şey yapmak istemiyorum diyorsan;

Eğer bu sorun biyolojik bir durum kaynaklı değil de psikolojikse ve çok sık oluyorsa, kendi sesini telefona kaydet ve ihtiyacın olduğunda dinle.

Bilinçaltımız bizim sesimizi emir kabul eder, özellikle çok sık duyduğu cümleleri hemen dosya dolabının en üstlerine yerleştirir ve hayatımıza çeker. (Burada şuna da dikkat çekeyim tekrar, neye odaklanırsanız hayatımıza onu çekeriz. Aman dikkat!)

Günün herhangi bir saatinde sesli veya sessiz, odaklanarak şu cümleleri söyle lütfen. (Enerjiniz hafifleyene kadar yapabilirsiniz)

“Enerjimi verdiğim her yerden ve herkesten geri alıyorum.

Benden izinsiz bir şekilde kullanan herkesten ve her şeyden kanallığımı kapatıp, onlara verdiğimi alıp, benim enerjimi düşüren herkesten, her şeyin enerjisini de onlara geri yolluyorum.

Başka insanlarda yerleşmiş ve kalmış enerjilerimi olduğu yerden şimdi geri çağırıyorum. Gücümü tekrar alanıma davet ediyorum. Benim enerjimi düşüren ve alanıma yerleşmiş başkalarının enerjilerini de şifa ekleyip onlara geri gönderiyorum.

Şifalandım şükürler olsun..

selam kızlar,
9 gün önce bebişim dünyaya geldi. etrafımda anneler var ve sürekli vesvese ediyorlar. ben çoğu geleneksel şeye karşı çıktığım için kendileri hiçbir şey yapmıyorlar. mesela baş ucuna kuran koymak gibi. geçenlerde hayatımda ilk defa çok kötü bir rüya gördüm kalkamıyordum uyanamıyordum konuşamıyordum. sonradan ablam arayıp annelere kızdı siz neden kuran koymuyorsunuz odada kırmızı bir şey su ekmek soğan bulundurmuyorsunuz diye. koyduktan beri çok ferahladım bebeğim de daha iyi.
acaba hem beni hem bebeği koruyan başka bir çalışma var mı bildiğiniz? başımıza ne gelirse vesveseden geldiğini düşünüyorum kalbimi ferah tutmaya çalışıyorum ama dediğim gibi etrafımdakiler hep olumsuz negatif konuşuyorlar.

Çakra Dengeleme Meditasyonu
Bedenimizde enerji akışını dengeleyen 7 ana çakra vardır.

Çakralarımızda dengesizlik olduğunda hayatımızda pek çok alanda tıkanıklık yaşarız. Ancak enerjimizi dengelediğimizde fiziksel ve ruhsal olarak iyileşiriz.
Bu çalışma 10 dakika sürüyor. Gün içinde pek çok olaya maruz kaldığımız için ben her gün yapıyorum. Size de tavsiye ederim. Hayatınızın nasıl yolunda gittiğini gördüğünüzde çok mutlu olacaksınız.

Ancak, kendinizi çok iyi hissetmiyorsanız olumlamalı olan versiyonunu da atıcam. Hayatınızda pek çok şey yolunda gitmiyorsa, 2 atacağım videoyu uygulamanızı çok tavsiye ederim. Dönüşmeye başladığınız zaman kısa olan versiyonu size yeterli gelecektir.
Şifa olsun 🙏🏻

ENERJİMİZ DÜŞTÜĞÜNDE

Enerjim çok düşük hiçbir şey yapmak istemiyorum diyorsan;

Eğer bu sorun biyolojik bir durum kaynaklı değil de psikolojikse ve çok sık oluyorsa, kendi sesini telefona kaydet ve ihtiyacın olduğunda dinle.

Bilinçaltımız bizim sesimizi emir kabul eder, özellikle çok sık duyduğu cümleleri hemen dosya dolabının en üstlerine yerleştirir ve hayatımıza çeker. (Burada şuna da dikkat çekeyim tekrar, neye odaklanırsanız hayatımıza onu çekeriz. Aman dikkat!)

Günün herhangi bir saatinde sesli veya sessiz, odaklanarak şu cümleleri söyle lütfen. (Enerjiniz hafifleyene kadar yapabilirsiniz)

“Enerjimi verdiğim her yerden ve herkesten geri alıyorum.

Benden izinsiz bir şekilde kullanan herkesten ve her şeyden kanallığımı kapatıp, onlara verdiğimi alıp, benim enerjimi düşüren herkesten, her şeyin enerjisini de onlara geri yolluyorum.

Başka insanlarda yerleşmiş ve kalmış enerjilerimi olduğu yerden şimdi geri çağırıyorum. Gücümü tekrar alanıma davet ediyorum. Benim enerjimi düşüren ve alanıma yerleşmiş başkalarının enerjilerini de şifa ekleyip onlara geri gönderiyorum.

Şifalandım şükürler olsun..
Her zaman değil de gün içinde bazen insanın enerjisi düşüyor gün içinde “Enerjimi verdiğim her yerden ve herkesten geri alıyorum. Diye içimizden tekrar etsek yine de etkili olurmu

SÖZ VERİYORUM

Yapmanız gereken bir işi sürekli erteliyorsanız lütfen şu cümleyi kurun;

“Söz veriyorum ………(ertelediğiniz iş) bugün yapacağım”

Söz veriyorum demek ve niyet etmek beyin için emirdir. Yine ertelemeye çalışsanız bile sizi ayağa kaldırıp o işi mutlaka yaptırır.

Şifa olsun ♥️

Her zaman değil de gün içinde bazen insanın enerjisi düşüyor gün içinde “Enerjimi verdiğim her yerden ve herkesten geri alıyorum. Diye içimizden tekrar etsek yine de etkili olurmu
Tabi ki olur. Tertemiz niyet ve odaklanmakla 1 kelime bile yeter. Ardından da olmuş gibi düşünürsünüz. Çok etkilidir.

ŞİFA

Bedenimizdeki hücreler zihnimizin söylediği her şeye tepki verir.

Negatif düşünceler bağışıklık sistemimizi çökertir.

Şifa veren düşünceler ise fiziksel ve ruhsal olarak bizi iyileştirir.

Şifa veren düşünceler nelerdir?
1. Hak ediyorum!

Ben hayatımda mutluluğu, bolluğu, sevgiyi ve sağlıklı olmayı hak ediyorum.

2. Kabul ediyorum!

Zor durumlardan dersler çıkarmayı ve öğrenmeyi kabul ediyorum.
3. İzin veriyorum!

Güzelliklere, neşeli olmaya, gelen iyilikleri almaya izin veriyorum.

4. Seviyorum!

Hayatı karanlık ve aydınlık yanlarıyla, insanları karanlık ve aydınlık yanlarıyla, kendimi karanlık ve aydınlık yanlarımla seviyorum ve kabul ediyorum.
5. Seçiyorum!

Benim için doğru olanı, içimi aydınlatanı, huzur vereni, yolumu kolaylaştıranı seçiyorum.

6. Affediyorum!

Geçmişi bir yük olarak taşımamak için kendimi özgürleştirmek için kalbimi yormamak için affediyorum.

7. Davet ediyorum!

Hayatıma daha fazla bilgeliği, anlayışı, eğlenceyi, seyahati, yeni dostlukları, heyecan verici deneyimleri davet ediyorum.

8. Şükrediyorum!

Görebildiğim ve henüz göremediğim tüm iyilik ve güzelliklere şükrediyorum.

9. Serbest bırakıyorum!

Gitmesi gerekenleri, bitmesi gerekenleri, süresi dolanları yenilere yer açılması için serbest bırakıyorum.

10. İnanıyorum!

Mucizelere, korunduğuma, sadece doğru olanın hayatıma geldiğine ve doğru olmayanın kendiliğinden gittiğine inanıyorum.

Bedenim, bedenimdeki hücreler, organlarım bu şifa veren düşünceler doğrultusunda şifa bulacaktır.

Buna derinden inanıyorum ve kabul ediyorum.

Elinizi kalbinize koyun ve aşağıdaki cümleyi okuyun lütfen. Benim 24 saatte geldi cevabım. Konu da “az kolay” bir konuydu aslında. Size de şifa diliyorum♥️

Eklentiler

• 6AF1A81B-2D8C-46C9-99AD-478569CC6511.jpeg
    6AF1A81B-2D8C-46C9-99AD-478569CC6511.jpeg
    150,6 KB · Görüntüleme: 107
Başımıza gelen bir çok olumsuz durumun temelinde değersizlik yatıyor.

Ben her şeyin en güzelini hak ediyorum yazarak evimin salonuna astım. Gözün sık gördüğü her şeyi bilinçaltı hayatımıza aktarır.

Ve hayatlarında tıkanma ve tekrarlayan döngülere bakıldığında hep temelinde değersizlik duygumuz ve iyi şeyleri hak etmediğimiz inancı çıkıyor. Yukarıdaki cümleleri inanarak okuyun. Her gün okuyun. Bakın hayatınıza nasıl güzellikler kolaylıkla giriyor.

NİYETLER

ENERJİ ALANIMIZI GİÇLENDİRECEK, FREKANSIMIZI ARTTIRACAK ÇOK GÜÇLÜ BİR NİYET
Bugün enerji alanımın güçlenmesine, parlamasına, frekansımın yükselmesine ve tüm hayatımı en iyi şekilde etkileyecek duruma gelmesine niyet ediyorum. Koşulsuz sevginin, tüm varlığımı kaplamasına niyet ediyorum. Şükürler olsun. Teşekkürler.

GÜZEL BAŞLANGIÇLAR İÇİN

Hayatımı güzelleştirmeye ve güzellikler içinde yaşamaya niyet ediyorum. Hayatın bana muhteşem olanaklar sunacağını biliyor ve bunlar için şükrediyorum. Benim için muhteşem hayırlı yaşam amaçlarının hemen şimdi gerçekleşmesine izin veriyorum. Şükürler olsun. Teşekkürler.

HEDEFLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN
Hedeflerimi gerçekleştirmeyi seçiyorum. Hemen şimdi kendime yükselmek ve büyük işler yapmak için izin veriyorum. Bugün beni yükseltecek ve büyütecek ve parlatacak bir sürecin ilk adımını atıyorum. Hayatımı güzelleştirmeye ve güzellikler içinde yaşamaya tüm kalbimle NİYET EDİYORUM. Şükürler olsun. Teşekkürler.

X