Enerji Dönüştürme ve Olumlamalar

AnkaEnerjisi

Bugünün mucizeleri nelerdir?
Pro Üye
4 Nisan 2022
2.314
5.606
En az 21 gün boyunca, sabah ilk uyandığımızda veya gece uyumadan hemen önce yapılan olumlamalar daha etkilidir.. 💕

💫Bugün yepyeni sağlık ve neşe dolu bir hayata başlıyorum. Geçmişi kapatıyor ve hayat yolunda sevinçle ilerliyorum. Geleceğe güvenle bakıyor ve anı yaşıyorum.
💫Sağlığım günden güne daha iyiye gidiyor..

💫Tüm hücrelerim ve bedenim İlahi beyaz ışık altında şifalanıyor.
💫Kendimi Yaradan’ın şifa enerjisine enerjisine açıyorum.
💫Farkında olarak veya olmayarak sağlığım ile ilgili kendimde yarattığım tüm blokajları iptal ediyorum.

💫Atalarımdan gelen her türlü hastalık
kaydını bilinçle şimdi iptal ediyorum.
💫Şifalanması gereken tüm hücre, doku ve organlarım, şifalanmaya ve en sağlıklı haline gelmeye başlıyor.
💫Bedenimde sağlığa izin veriyorum.

💫Almam gereken tüm dersleri aldığımı kabul ediyorum.
💫Bedenim güçlü, enerjik ve sağlıklı..
💫Bedenimi seviyorum ve bana ilettiği mesajı algılıyorum.
💫Yaşamayı seviyorum ve hayata derinden bağlıyım, bunun sayesinde tüm sağlığı bedenime çekiyorum..
💫Sağlığıma kavuştuğum zaman hayatın bana göstereceği tüm mucizelere ve güzelliklere kendimi açıyorum.
💫Sağlığımın kıymetini biliyorum.

💫İlahi şifanın mucizesine inanıyorum ve tüm bedenimi ve ruhumu bu şifaya açıyorum..
💫Benim ve bütünün hayrına oldu.. Oldu.. Oldu…

💫Şükürler olsun..

D644BD84-A213-4078-B13E-34233C28F8CC.jpeg

Soru sorup bırakın. Sonuç düşünmeyin, beklentiye girmeyin. Sadece konsantre olup hücrelerinize kadar sorun bırakın. Bakın cevapları nasıl geliyor.

Bir olayın çözülmesini istiyorsanız;

💫Bu durumu engelleyen şeylerin salıverilmesi için neler mümkün?

💫Bundan daha iyi nasıl olur?

💫Sonsuz olasılıklarım neler?

💫Seçeneklerimi görmeyi seçiyorum.

💫Ben nasıl bu kadar şanslı oldum?

💫……. durumunun düzelmesi için neler mümkün?

💫……. olayının iyileşmesi için neler yapılabilir, sonsuz olasılıklarım neler?

İfadelerini kullanabilirsiniz.

Daha güzel bir dünyayı nasıl yaratabiliriz?

Hayatımız nasıl daha güzel olur? gibi çoğaltılabilir..

Bu cümleler, düşünce ve blokajların açılmasını ve önünüze sonsuz olasılıkların çıkmasına imkan sağlayacaktır.

Hepimizin parayla ilgili, sevgiyle ilgili, arkadaşlarımız ile ve çok daha fazlası ile ilgili blokajları olumsuz kalıpları vardır.

Enerji alanlarımızdaki blokajlar, yeniyi güzeli kendimize çekmede bizi zorlar.

Her gün sorabileceğimiz bu basit cümleler blokajların çözülmesine yardımcı olacaktır.

Şimdi her işiniz için “bundan daha iyi nasıl olur”a odaklanıp

Her zorlandığınızda bu cümleyi kullanın sonsuz olasılıklar açılsın.

Bundan Daha İyi Nasıl Olur?

Deneyin ve çalışıp çalışmadığını görün.

Gününüz mükemmel geçsin ♥️

Hangi işiniz olursa olsun
Kolaylıkla çözülmesi için neler mümkün?
Daha başarılı olmam için neler mümkün?

İyi giden bir durum varsa
Bundan daha iyi nasıl olur?

Nasıl sorusuna çok dikkat edin çünkü cevabı çok hızlı geliyor. Mesela birini yargılamak çok olumsuz enerjidir. Yargılandığımızın aynısını yaşarız. Mesela bir arkadaşınız evli biriyle beraber. Nasıl yapar bunu? Dediğinizde cevabı ‘işte böyle” diyerek bize gelir.

Yargı enerjisine hiçbir şekilde girmeyin.

Kafanızda neyi çoğaltırsanız o size gelir.

Para ile ilgili de bir sürü paylaşım yapıcam.
Denemediğim hiçbir şeyi paylaşmıyorum bilginiz olsun.

BAĞ KESME ÇALIŞMASI (sevgili/eski sevgili, eş/eski eş, anne babamız, çocuğumuz, patronumuz, iş arkadaşlarımız vs)

Bu çalışmayı kendi sesinizle telefonunuza kaydederek de uygulayabilirsiniz. Ben hep bu şekilde yapıyorum. Konsantrasyonu daha hızlı sağlıyorum. Bilinçaltımız da bizim ağzımızdan çıkan her şeyi emir kabul ettiği için o açıdan da sorun olmaz. Tercih etmezseniz okuyarak da yapabilirsiniz.

İçimizde tuttuğumuz kin, öfke, kıskançlık, korku, affetmeme gibi negatif duygular, bunları hissettiğimiz kişilere değil ancak bize zarar verirler.
Bu noktada yapabileceğimiz etkili çalışmalardan biri eterik bağ kesme çalışmasıdır.

Eterik bağ kesme, bir kişi ya da durum bizi üzdüğünde acıttığında, artık taşıyamadığimiz yüklerde her an yapabileceğimiz etkili bir çalışmadır.

Bir durum ne kadar hoşumuza gitmese de, bunun “o kişinin görevi” olduğunu ve bizim şifalandırılmaya ihtiyaç duyan yanımız için karşımıza çıktığını bilmemiz lazım. .

Bununla birlikte, o durum ya da kişi ile savaş yaşamak yerine, o durum ya da kişiden özgürleşme zamanı geldiğinde bu çalışmayı yapabilirsiniz.

NASIL YAPACAKSINIZ? .

.💎Derin bir nefes alıp, gözlerinizi kapatın.

.💎Burnunuzdan nefes alıp, burnunuzdan yavaşça nefesinizi verin.
.💎Bedeninizin birkaç dakika gevşemesine izin verin.

.💎Şimdi karşınızda o kişi ya da durumu hayal edin.

.💎Ve içinizden şunu söyleyin…

“………..,(kişinin ismi)
seninle aramdaki bağı kesmeyi seçiyorum. Senden almam gerekenleri aldım, görmem gerekenleri gördüm. Bana yaşattığın her şey için teşekkür ederim.

Seni sevgi ile bağışlıyorum.

Şu andan itibaren seni kendimden kendimi senden özgür bırakıyorum.

İkimizin yolunun da şifalanmasını seçiyorum.

.💎Şimdi bedenleriniz arasında eterik bir kordon hayal edin.
Bu eterik kordon ile aranızda negatif enerjiler gidip-geliyor.

.💎Şimdi sağ elinize büyük altın bir makas alın ve bu aranızda ki eterik kordonu, altın makas ile kesin.
.💎Kordonu her iki tarafından düşürüp ateşte yakın.
Yeniden o kişiye ya da duruma bakın

.💎Tekrar teşekkür edin, onu ve kendinizi sonsuza dek serbest bıraktığınızı ifade edin.

Ve gitmesine izin verin.

Bu çalışma oldukça güçlü bir çalışmadır. Hafifliği hissedinceye kadar her gün yapabilirsiniz.

Bu çalışma kişi ile aranızdaki sevgi bağını kesmez, sadece ve sadece negatif enerjilerin gidip-geldiği, size yük olan bağları keser. Bu yüzden her türlü durum ya da kişi için bunu çalışabilirsiniz.

Öncelikle konunuz hayırlı olsun ve çok sevindim çoğu insanın görmesine :KK36: (Keşke benim olumlama konum da görülseydi biraz üzüldüm tabii ama şanssızım biraz galiba :KK43: ) Ben de başlamıştım 21 gün olumlamasına ve oldukça iyi geldi :KK36:

Öncelikle konunuz hayırlı olsun ve çok sevindim çoğu insanın görmesine :KK36: (Keşke benim olumlama konum da görülseydi biraz üzüldüm tabii ama şanssızım biraz galiba :KK43: ) Ben de başlamıştım 21 gün olumlamasına ve oldukça iyi geldi :KK36:
O kadar şahane çalışmalar var ki, sırasıyla atıcam hepsini♥️

PARA ENERJİSİNİ DÖNÜŞTÜRMEK

Soru sorarken sorunun enerjisini hissetmek, soruyla bağlantı kurmak önemli. Sorup bırakıyoruz, sonuç düşünmüyoruz, cevap vermiyoruz. Samimi bir kalple sorun bırakın. O gideceği yeri bilir. Sonuz olasılıklar evreninde yaşadığımızı unutmayalım ♥️

-Kolaylıkla para kazanmam için neler mümkün?

- Paranın şimdi benim için ortaya çıkması için limitsiz yollar nelerdir?

- Daha fazla para yaratacak hangi seçimleri yapabilirim?

- Para ile ilgili blokajlarımı kırmak için sonsuz olasılıklar nelerdir?

- Hayatımda daha fazla para yaratacak, hayatıma daha fazla katkı yapacak ve daha fazla para üretecek neye sahip olabilirim?

- İşimle ilgili yaratıcı olmam için neler mümkün?

- Bolluk ve bereket içinde olmam için neler gerekir?

- Yaşamımda farklı olasılıklara açılmam için ne gerekir?

- Bugün ve gelecekte bana para kazandıracak neyi olabilirim, yapabilirim, yaratabilirim ve üretebilirim?

- Bugün ve gelecekte mümkün olduğunu düşündüğümden daha fazla parayı yaratmak için neler gerekir?

- Bilmediğin başka hangi kaynaklarım var?

- Her gün bolluk ve bereketle yaşamak ne demek?

- Bolluk ne demek?

- Zenginlik ne demek?

- Parayı kolaylıkla ve keyifle kazanabilmek için ben ve bedenim hangi enerji alan, bilinç ve seçim olabilirim?

- Daha mucizevi neler mümkün?

- Bana çok fazla para ödeyecek olan neyi hayatıma ekleyebilirim?

- İşimi büyütmek için neler yapabilirim?

- Nakit akışını nasıl arttırırım? Hayatıma çok fazla nakit akışı girmesi için sonsuz olasılıklar nedir?

- İşimde başarılı olmak için kimlerden katkı alabilirim?

-Seçmeyi reddettiğim eğer seçiyor olsaydım bana daha çok kolaylık, daha çok olasılık, daha çok farkındalık yaratacak hangi seçimlerim var?

- Hayatımda farklı olasılıklara açılmam için neler gerekir?

- Yaşamın bana mucizelerle akması için neler mümkün? Bunun için ben ve bedenim hangi enerji, alan, seçim, bilinç ve seçim olabilirim?

- Eğlenceli, neşeli, ilham veren, destek olan insanlarla tanışmam için neler mümkün?

- Konuştuğum her söz, olduğum ve olmayı seçtiğim her duygu hali ne yaratıyor? Farkında olmam için neler mümkün?

- Hayatımın bolluk ve bereket içinde olması için sonsuz ve sınırsız olasılıklar neler?

- Bugün farklı bir şeylerin başlangıcı olsaydı bu ne olurdu?

- Bana en çok hangi seçimler hizmet eder?

- Hayatın tümünün bana kolaylık, neşe ve ihtişamla gelmesi için neler mümkün?

HAYATIN TÜMÜ BANA KOLAYLIKLA, NEŞEYLE VE İHTİŞAMLA GELİR. BEN BİR MUCİZEYİM..

Değersizlik duygusu için niyet (Enerji hafifleyene kadar okuyabilirsiniz)

“Kendime tamamen güvenmeyi ve kendime duyduğum güveni çevremdeki insanlara olumlu olarak yansıtmayı seçiyorum. Kendime olan güvenimle gerçek potansiyelimi ortaya çıkartmayı ve sahip olduğum yetenekleri bütünün hayrına kullanmayı kabul ediyorum”.

“Kendime olan güvenimin hemen şimdi artmasına ve benim için en sağlıklı düzeye gelmesine niyet ediyorum”.

“Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı. Bunun için teşekkür ediyorum”.

ŞAHANE BİR OLUMLAMA

Hayatın tümü bana kolaylık neşe ve ihtişamla gelir 🤗🎊

7x24 paranın kolaylığını seçiyorum.
Hayattan keyif almayı seçiyorum.

Neşeyi seçiyorum.

Güvenilir ilişkileri seçiyorum.
Berrak bir zihin seçiyorum.
Kendime inanmayı seçiyorum.
Potansiyelimi yüzde yüz kullanmayı seçiyorum.
Harekete geçmeyi seçiyorum.

Hayatın tümü Bana neşe, kolaylık ve ihtişamla gelir.
Bundan daha iyi,

Bundan daha kolay,

Bundan daha keyifli,

Bundan daha zengin,

Bundan daha bolluk bereketli,

Bundan daha mucizevi nasıl olur?

Buna engel olan herşeyi iptal ediyorum.

YENİLENME ENERJİSİ
⭐️Bu AN itibariyle artık özümle buluşup kendim olmayı ve kendimden kendime dönmeyi seçiyor ve onaylıyorum...
⭐️Beni benden uzaklaştırmak isteyen eski enerjiye ait her türlü duygu, öğreti, kişi ve yaptırımları hayatımdan, enerji alanımdan keserek iptal ediyorum..

⭐️Bağını keserek iptal ettiğim bu duyguları, kendimden serbest bırakarak evrene gönderiyorum..

⭐️Artık onlar üzerinde düşünmüyor ve şükürle kabule geçip yoluma sevgiyle devam ediyorum...
⭐️Bu arada benim kontrolüm ve bilgim dışında bana gönderilen tüm olumsuz enerjileri de; Sevgi, Şifa, Aşk ve Berekete dönüştürüp, Yüce Yaradanın, bu ruhları aydınlatmasını dileyerek sahiplerine geri gönderiyorum..

⭐️Ne benden bir başkasına, ne başkasından bana negatif hiçbir düşünce ve enerjinin ulaşmayacağını biliyor ve Yüce Yaradan’dan aldığım Güce ve onun koruyucu ışığına teslim oluyorum..
⭐️Tekamül sürecimde öncelikle kendimle mutlu olmayı ve hayatı anlayarak keyif almayı seçiyorum..
⭐️Seçimlerimde çözüm odaklı ve daima hedeflerime doğru Cesaretle yürüyor ve seçimlerimin hayatıma yön verdiğini biliyorum..
⭐️Biliyorum ki, ben ne istersem ve neye izin verirsem öyle OLur...

⭐️Bu yüzden günah keçisi aramıyor, kendimle ve sınavlarımla yüzleşiyor ve öğrenerek şükürle yürümeye devam ediyorum..
⭐️Ve Biliyorum ki, her öğrendiğim ve kabul ettiğim sınav benim ruhsal yükselişimi hızlandırıyor..
⭐️Bu yüzden kendimle savaşmıyor ve direnmiyorum..
⭐️Kabule geçmenin ruhumu özgürleştirdiğini, öğrenmemi kolaylaştırdığını, farkında olmamı ve geleceğe daha cesur adımlarla yürümemi sağladığının farkındayım..
⭐️Bu farkındalığa ruhsal yükseliş dendiğini de biliyorum..
⭐️Kendimle mutlu olduğum, kendime yettiğim ve daima şükretmeyi bildiğim zaman; Tüm Mutluluk, Şans, Şifa, Aşk, Bereket enerjilerinin de rahatça, su gibi hayatıma aktığını biliyor ve sevgiyle kabul ediyorum...
⭐️Ben daima her şeyin en iyisini Hak Ediyorum ve Yaradanın Sonsuz Kaynağından Tüm ihtiyacım olanın hayatıma sonsuz ve sınırsız akmasına izin veriyorum..
⭐️Kendime ve isteklerime koyduğum sınırları kaldırıyor, sonsuzluğun bereketini , Işığını, Şifasını, Aşkını ve Tüm Mucizelerini sevgiyle kabul ediyorum..

⭐️Her şeyin bende başlayıp bende bittiğinin Farkındayım...
⭐️Yüce Yaradana Şükürler Olsun..
⭐️Hayatın tümü bana kolaylık, neşe ve İhtişamla gelir.
⭐️Ve öyle de OLdu çok şükür...

X