Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Filtre kahve beni çok güzel tok tutuyor. Ama 115 kg biri için liste gerçekten de çok az. Çok severim havuçlu yoğurt falan çok yerim diyette ama tek başına o asla tok tutmuyor ara öğün ya da garnitur gibi benim için köfte yanına patates pilav yerine yiyorum

Erinmezsem deneyeyim bende. Ara öğünüm var bu arada meyve ve kuruyemiş ama hiç sevmiyorum onu yapmıyorum. Muhtemelen önce aldıklarımı hızlıca verdirip sonra ideale çekecek yani böyle umut ediyorum. Yoksa uzun vadede süreklilikle ilgili sorun olabilir.

Selam kızlar Ben hala ishalim ilaçlar etki etmiyor acile gitmek istiyorum eşim gelince vazgeçmezsem tabi baygınlık geçiriyorum resmen az bişey yiyorum direk tuvalete karnım hep ağrıyor canım çıkıyor ama ben hala tartılarda geziyorum ilginç ki 73.3 çıkıp takıldım orada başkası olsa -3 vermişti ne şanssızım 😭 Allahım sağlık versin en önemlisi bu gerçekten
Canım ihmal etme kaç gün oldu ? Geçmiş olsun 💐

Selam kızlar Ben hala ishalim ilaçlar etki etmiyor acile gitmek istiyorum eşim gelince vazgeçmezsem tabi baygınlık geçiriyorum resmen az bişey yiyorum direk tuvalete karnım hep ağrıyor canım çıkıyor ama ben hala tartılarda geziyorum ilginç ki 73.3 çıkıp takıldım orada başkası olsa -3 vermişti ne şanssızım 😭 Allahım sağlık versin en önemlisi bu gerçekten

Vazgeçmeseniz daha iyi sanki. Giderseniz haber verin bize de. Geçmiş olsun

Hosbuldum meslektas miyiz:)
Ben ebeyim
serap911 serap911 hemşire tekrardan hoşgeldin güzel bir heyecan gördüm sende ♥️
Hasta mi oluyorsun
Streste yapiyor bu agrilari🥲
Hava dengesizliği diyorum bir süredir var iş yerinde herkes aynı dertten muzdarip 🙁
hayir :KK43: disimde kist varmis zorlu bir yolculuk beni bekliyor
Yaa geçmiş olsun ♥️
Antibiyotik ile toparlayıp kesi ile bosaltirlar diye tahmin ediyorum.
Şimdiden geçmiş olsun canım 😘
Merhaba ben de guzel yaptim diyetimi fakat az once aksam yemeginden sonra bozuldu ev yapimi yaptigim pizzaya dayanamadim 😔 onun harici iyiydi
Sabah iki galeta
Oglen corba salata az tavuk
Aksam tavuk iki top zuber
Ama sonra yarim orta boy pizza gitti 🤭😪
Sanirim gunduzu bu kdr hafif tuttugum icin dayanamadim bir de spor yaparsam insalah
Olmuş ile ölmüşe çağre yok. Önüne bak ve erit 😍
Sabah Sirkeli su

1 dilim kızarmış tb ekmegine
1salatalik 1 domates tulum beyaz peynir koyup yedim.

2 badem

Akşam 6 yk ketçaplı makarna
Cheddar soslu tavuk
Etiketler yok mu 🙄
Afiyet olsun akşam kaçta yedin
Evet cok haklisiniz oncelikle tesekkur ederim ama iki kizim var onlar cok yiyor iste seviyor boyle seyleri alismam lazim sanirim 😓
Canım bizde bir zamanlar mini mini kizlardik. Anlayacak yastaysalar konuş. Benimde oğlanlar ekmek meraklısı.
Küçük anlamıyor da vuyukle sürekli konuşuyoruz.

Az önce arkadaş butige çağırdı beni.
Siyah bluz ve yüksek bel siyah pantolon giydim. Allahim aynadaki ben miyim
Keşke başka yerde olsamdi sarilsaydim aynaya boy boy foto cekseydim 😍
Pantolon esnek kumas olduğu için çamaşır yerleri belirgin kaldı. Aslında gözüm takılı kalmadi ama eşim rahat vermezdi. Fiyatta uygun dedi ama almadım. Amaaa....
images (4).jpeg

Emegime aşık oldum kızlar 😍

Tartı bozuk olabilir
Vücut kendini korumaya almak için su tutuyor olabilir 🙄

Pantolon esnek kumas olduğu için çamaşır yerleri belirgin kaldı. Aslında gözüm takılı kalmadi ama eşim rahat vermezdi. Fiyatta uygun dedi ama almadım. Amaaa....
Eki Görüntüle 3426789
Emeginin karşılığını almak ne guzel bir duygu tebrik ederim Hatcem 🫶🏻😘

Eki Görüntüle 3426789

Mutluluğun daim olsun arkadaşım 🧿🧿🧿

Hoşbuldum,

YAŞINIZ: 49
BOYUNUZ: 1.53
KİLONUZ: 76.7
HEDEF KİLONUZ: 50
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Şimdilik çalışmıyorum
ÇOCUK SAYISI: Yok
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Hareketsizlik ve karbonhidrat ağırlıklı beşlenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Bildiğim kadarıyla yok, sadece kilo
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı olmak
Yeni bir arkadaş :KK73:
Hoş geldiniz :KK25:

Eki Görüntüle 3426789
Emeğini yerim senin :KK74: :KK200:
Eveet bu tontiş çıpçıtır bir genç kız oldu. :sampiyon:
Darısı hepimizin başına :dua:

Aciktimmmm dedim arkadaşım bana gel dedi yok dedim gelmeyelim gelirsem yerim çünkü çok eli açık bir kız illa yedirecek evine geleni
Eskiden olsa markete gider çikolata neyim alırdım:)))
Şimdi oturuyorum ofiste aslında azıcık yürüsem de olurdu da akşama zaten yürüyeceğim bakalim
O dedi :super:

X