Diyet Arkadaşı Arıyorummm

Merhabalar ben başladım beslenme şeklimi kendim oluşturdum kalori takibi ile ilerliyorum 16/8 uyguluyorum 10.30-18.30 saatleri arasında 2 ana 1 ara öğün yapıyorum+yürüyüş ve leslie tam bir hafta oldu 71.6 dan 68.5 e düşmüşüm tam gaz devam ediyorum ama kimseyi bulamadığım için tek başıma yapıyorum 🤣
Ben yeni ameliyattan çıktım oyüzden uyku saatlerim hala dengesiz. Net belli saatler şuan belirleyemem ama sanırım 8 saat kuralına uyarsam gerisi gelir

Merhabalar ben başladım beslenme şeklimi kendim oluşturdum kalori takibi ile ilerliyorum 16/8 uyguluyorum 10.30-18.30 saatleri arasında 2 ana 1 ara öğün yapıyorum+yürüyüş ve leslie tam bir hafta oldu 71.6 dan 68.5 e düşmüşüm tam gaz devam ediyorum ama kimseyi bulamadığım için tek başıma yapıyorum 🤣
Harikasınnn 👏🏻😍 ben yapmak istiyorum ama üşeniyorum bu aralar 😂

Merhaba, bu konuya cevap vermek için üyelik açtım 🤣 bende 1 haftadır aralıklı oruç yapıyorum. Devam edebildiğin kadar edeceğim, çok kilo aldım. Yaza kadar vermek istiyorum. Günde 1 saat spor yapıyorum. Akşam yemekten önce genellikle yapıyorum. 1 hafta önce 83 kiloydum daha tartılmadım 😬 salonda yağ ölçer var haftaya ölçüm yaptıracağım, ne durumdayım diye. Siz kaç kilosunuz? Boyunuz kaç? Ve spor yapıyor musunuz?
Merhabalar bende başladım ama farklı gibi aralıklı orucada benziyo pek bilemedim sadece işe yarıyor bunu biliyorum ben çalışan biriyim yaptığım programı anlatayım
Sabahları kahvaltı etmiyorum
Öğlen 13:00 e kadar sıvı tüketiyorum
Bolca su çay vs.
Öğlen yemekte ne varsa onlardan az miktarda yiğiyorum ama makarna ve pilav hariç akşamda ne yemek varsa sofrada ölçülü yiğip kalkıyorum
Gün boyu 2 lt su içiyorum gece yatmadan yarım saat öncede 3 çorba kaşığı yoğurda 1 çay kaşığı zencefil 1 çay kaşığı tarçın koyup yiğiyorum 5 gündür başladım ve 3 kilo gitti hala devam ediyorum ve sanırım doğru yoldayım

Şuan kesin karar verdim ve yarın bende başlıyorum düzenli bi şekilde 🌟

Eklentiler

• 20230312_095109.jpg
    20230312_095109.jpg
    154,8 KB · Görüntüleme: 63
X