Diyet Arkadaşı Arıyorummm

Ben Cumartesi gunleri yapmiyorum ,nedeni ise ,arkadaslar ve cevremle cikiyoruz yada ev gezisi vesayre.. ve icmesek yemesek olmuyor ,sosyal hayatta onemli.Bu bakimdan kalan 6gun yapiyorum.
eşim de aşırı kaçamak yapıyor bahanesi de yeme aralığım bu o kadar aç kaldım diyor :) ama bir kadın bünyesi olarak bu kaçamaklara rağmen kilo verebildiniz mi ? Bazen sosyal çevre gerçekten zorluyor özellikle akşam 8 sonrası için

ben de kaçamaksa eğer dün akşam 2 küçük parça çarşaf böreği yedim çünkü misafirlikte başka bişey yoktu :kk77: üzerine de 1 bardak ayran akşam yemeğini kapattım böylece. Ama bugün öğlende vicdan yaptım ve mısır gevreğine elma dilimleyip yedim başka birşey yemedim. Bu şekilde öğünden kısıyorum, bugün tartılacağım bakalım işe yaramış mı 16 günlük oruç :KK70:
Nasıl gidiyor peki yaramış mı? 😊

Günaydın.
hurremkrbg hurremkrbg Bu sabah ben de aralıklı oruca başladım. 16/8 yapmayı düşünüyorum bir süre.

Kahvaltı: 11.00
2 yumurta ile kaşar peynirli omlet,
1 adet çeri domates, 5 adet zeytin, portakal
Yeşil çay

22 Şubat 2023

Kahvaltı 11:00: patates tostu ve yeşil çay.

Ben dün sabah gayet iyiyken öğleden sonra hiç dikkat edemedim. Bugün de evde değilim. Pek uyum sağlayamicam bugün. Motivasyonum hiç yok. 😔

Ben dün sabah gayet iyiyken öğleden sonra hiç dikkat edemedim. Bugün de evde değilim. Pek uyum sağlayamicam bugün. Motivasyonum hiç yok. 😔
Hiç sorun değil, bugün olmazsa yarın olur 😊
Ben şimdilik iyi hissediyorum tabii ufak tefek kaçamaklarımda oluyor maalesef 🙈

Bende dahil olabilirim diyet tam olarak nasıl kaç saat aç kalınıyor ve yemede sınır var mı
Merhabalar ben başladım beslenme şeklimi kendim oluşturdum kalori takibi ile ilerliyorum 16/8 uyguluyorum 10.30-18.30 saatleri arasında 2 ana 1 ara öğün yapıyorum+yürüyüş ve leslie tam bir hafta oldu 71.6 dan 68.5 e düşmüşüm tam gaz devam ediyorum ama kimseyi bulamadığım için tek başıma yapıyorum 🤣

X