Diyet Arkadaşı Arıyorummm

Merhaba, ben de iki gündür aralıklı oruca başladım. Öğün saatlerim sabah 11 ve akşam 7. Bunun dışında bir şey yemiyorum. Ama şimdilik öğünlerde normal yiyorum yani evde ne varsa o mesela pirinç pilavı falan yedim. Bu şekilde yediğine dikkat etmediği halde saatine uyduğu için yine de kilo veren var mı?
Ben bi kaç gün öyle denedim ama porsiyonumu küçük tuttum akşam 7den sonra bir şey yemedim kiloda artış olmadı

Başlamak isteyen çok kişi görüyorum bu çok güzel 😊 peki arkadaşlar ne zaman başlıyoruz.?
Benim güncel kilom 65.6
Kahvaltımı 11:00-12:00 arası yapıyorum ara öğünümü 15:00-16:00 arası ve akşam yemeğimi 18:30-19:30 arası ama genelde 19:00dan sonra bir şey yemiyorum. Günlük en az 2 litre su içiyorum 2 kupa da yeşil çay içiyorum. Bugün tekrar kaldığım yerden başlamak istiyorum.

Başlamak isteyen çok kişi görüyorum bu çok güzel 😊 peki arkadaşlar ne zaman başlıyoruz.?
Benim güncel kilom 65.6
Kahvaltımı 11:00-12:00 arası yapıyorum ara öğünümü 15:00-16:00 arası ve akşam yemeğimi 18:30-19:30 arası ama genelde 19:00dan sonra bir şey yemiyorum. Günlük en az 2 litre su içiyorum 2 kupa da yeşil çay içiyorum. Bugün tekrar kaldığım yerden başlamak istiyorum.
Ve şöyle yapabiliriz herkes gün içinde yediği öğünlerini fotoğraf çekip akşam kolaj şeklinde burada paylaşabilir.

Benim güncel kilom 65.6
Merhaba, ben başladım. Sanırım forumun en şişkosu benim 🤣🤣
Kahvaltımı bende 11-12 arasında yapıyorum. Ara öğün 14:00-15:00 arasında, akşam yemeğimi de en geç 19:00 de yapıyorum. Akşam yemeğinden önce 30-45 dk spor yapıyorum. Genellikle ağırlık çalışıyorum. Bir gün kol sırt karın, bir gün bacak basen dönüşümlü olarak. Günlük 2.5-3 litre su içiyorum.
1 kupa filtre 1 fincan Türk kahvesi 1 kupa da yeşil çay ya da beyaz çay.
Arada fire verdiğim günler oldu. 2 gündür karbonhidratı %70 düşürerek devam ediyorum.

Merhaba, devam ediyor musunuz nasıl gidiyor :) ? Ben de 2 Ocak'ta başladım, 9 Ocak'ta tartıldığım -2 kg gördüm. 16:8 uyguluyorum ben. 12:00-20:00 arası yemek aralığım. Tatlı, çikolata, abur cubur, çerez, hamur işi, asitli şekerli içeceklere veda ettim. Ekmek sadece haftasonu kahvaltıda 2 dilim tam buğdağ olacak şekilde yedim. Eşimle birlikte yaptığımız için zorlanmadım. İnşallah böyle devam eder :) Evlendiğimde 54 kiloydum şuan üzerine 15 koydum malum pandemi ve tedavi süreçlerinden. Umarım eski halime dönerim :KK15:

Sizler kaç kg verdiniz ve neler yaptınız ekstra :)

Merhaba, devam ediyor musunuz nasıl gidiyor :) ? Ben de 2 Ocak'ta başladım, 9 Ocak'ta tartıldığım -2 kg gördüm. 16:8 uyguluyorum ben. 12:00-20:00 arası yemek aralığım. Tatlı, çikolata, abur cubur, çerez, hamur işi, asitli şekerli içeceklere veda ettim. Ekmek sadece haftasonu kahvaltıda 2 dilim tam buğdağ olacak şekilde yedim. Eşimle birlikte yaptığımız için zorlanmadım. İnşallah böyle devam eder :) Evlendiğimde 54 kiloydum şuan üzerine 15 koydum malum pandemi ve tedavi süreçlerinden. Umarım eski halime dönerim :KK15:

Sizler kaç kg verdiniz ve neler yaptınız ekstra :)
Merhaba hâlâ devam ediyorum. Bende evlendiğim zaman 54 kiloydum pandemi dönemi, hamilelik, doğum derken fazlasıyla kilo aldım.
Şuan 64.4, bugün biraz kaçamak yaptım ama yarından itibaren devam ediyorum :)

Ben Cumartesi gunleri yapmiyorum ,nedeni ise ,arkadaslar ve cevremle cikiyoruz yada ev gezisi vesayre.. ve icmesek yemesek olmuyor ,sosyal hayatta onemli.Bu bakimdan kalan 6gun yapiyorum.

Siz ne zaman basladiniz Hurrem ?Cok oluyormu ,basarili sonuclar aldinizmi?Saglik bakimindan nasilsiniz yani kisaca dayanabiliyormusunuz kolay geliyormu.
Ben 22 Aralıkta başladım evet iyi sonuçlar aldım özellikle güzel ödem attım. İlk 3 gün zorlandım canım sürekli yemek yemek istedi ama sonra alıştım sürece. Sağlık bakımından da iyiyim bi sorun yok

Ben 22 Aralıkta başladım evet iyi sonuçlar aldım özellikle güzel ödem attım. İlk 3 gün zorlandım canım sürekli yemek yemek istedi ama sonra alıştım sürece. Sağlık bakımından da iyiyim bi sorun yok
Oo harika nerdeyse 1 ayi devireceksin.Evet bende ilk gunler stres gibi olmustu.Ozaman devam edelim. Ben sabahlari bir bardak ilik suya sirke katip iciyorum.Ve birde yorgun dusmeyeyim diye eczaneden Magnesium haplari aldim gunde bir tane onu iciyorum.

Oo harika nerdeyse 1 ayi devireceksin.Evet bende ilk gunler stres gibi olmustu.Ozaman devam edelim. Ben sabahlari bir bardak ilik suya sirke katip iciyorum.Ve birde yorgun dusmeyeyim diye eczaneden Magnesium haplari aldim gunde bir tane onu iciyorum.
Bende limonlu su içiyorum sabah uyanınca, bende magnezyum ve demir takviyesi kullanıyorum ve gerçekten yararı var bence yorgun hissetmiyorum onları kullanınca

Merhaba. Ben iki haftadır aralıklı oruç yapıyorum. Her şeyi doğru yaptığım halde bi gr kilo veremedim. Sizce neden kaynaklanıyor? Bikaç yıl önce yemek yesem bile hızlıca kilo verebilen biriydim. Resmen bunalıma girdim.

Merhaba. Ben iki haftadır aralıklı oruç yapıyorum. Her şeyi doğru yaptığım halde bi gr kilo veremedim. Sizce neden kaynaklanıyor? Bikaç yıl önce yemek yesem bile hızlıca kilo verebilen biriydim. Resmen bunalıma girdim.
Bol su tüketimi yapıyor musun acaba? Düzenli uyku da önemli

Evet bol su içiyorum ama uyku düzenim değişiyor maalesef. Haftaya hastaneye gidip bi değerlerime baktırcam bakalım

Merhaba hâlâ devam ediyorum. Bende evlendiğim zaman 54 kiloydum pandemi dönemi, hamilelik, doğum derken fazlasıyla kilo aldım.
Şuan 64.4, bugün biraz kaçamak yaptım ama yarından itibaren devam ediyorum :)
ben de kaçamaksa eğer dün akşam 2 küçük parça çarşaf böreği yedim çünkü misafirlikte başka bişey yoktu :kk77: üzerine de 1 bardak ayran akşam yemeğini kapattım böylece. Ama bugün öğlende vicdan yaptım ve mısır gevreğine elma dilimleyip yedim başka birşey yemedim. Bu şekilde öğünden kısıyorum, bugün tartılacağım bakalım işe yaramış mı 16 günlük oruç :KK70:

X