Çiğdem-Özal' ın başarı öyküsü

çok az beslenerek kilo verilmez, gerekli ölçüde yiyerek ve günde en az 1 saat yürüyüş yaparak kilo verilir, hiç duraksama olmamış kilo vermesinde ilginç, son ben inanmadım, resimde yok,

21.01.2009 78 kilo başlangıç 01.02.2009 70 kiloda yaklaşık bir haftada 8 kilo vermiş, ödemmi attı heralde kafamçokkarıştı

01.02.2009 dan 13.03.2009 tarihine kadar 64 kilo 43 günde 6 kilo normal

14.04.2009 61 kiloyum demiş, tarih 21.04.2009 60 kiloyum 36 günde 1kilo hadi anladık,

21.04.2009 60 kilodan 12.06.2009 tarih 55.3 kiloyum demiş 21 günde hemen hemen 5 kilo

ilk hafta dışında pek anormal gözükmüyor bence
bir haftada 8 kilo vermesi çok güç günde nerden baksan 1 kilodan fazla bu pek mümkün değil belki arkadaş daha erken başladı sonradan yazmaay başladı buraya oda olabilir
onun dışında dedğim gibi çokda anormal bir durum değil çünkü zaten hemen hemen hiç bişey yememişki birtek çay içmiş gün boyu
tabii sağlıklı bir şekilde kilo vermemiş o kesin ama kısa süre içinde bayaği kilo vermekte büyük başarı inşallah tekrar almaz o kiloları hata daha fazlasını
birde önemli olan kilo verirken yağdan vermek, kasdan giderse zayıflamanın anlamı yok buda senin dediğin gibi yürüş veye başka spordan geçiyor
yürüş veya başka spor yapmışmı yazmamış fakat iki çocuğu var anladığım kadariyla onlarlan ilglenirken yeterince hareket yapiyordur zaten
zaten konuda epey eski bir konu arkadaş uzun zamandır topiğine yazmamış son durum nedir bilemiyoruz

ya ben de anlayamadım bu kadar kısa sürede bu kadar kiloyu nasıl vermiş ki ya ben tam 11 aydır dietteyim duraklamalar falan oluyor ve halen vermem gereken 1-2 kilo var
belkide özel bir formül vardır sanırım ama verilen kilolar bayağı fazla arkadaşın aslında ilk ay için iyi ama sonrası bence biraz yani oldukça hızlı gitmiş
ama yinede tebrik ediyorum arkadaşı vede bir foto bekliyorum
umarım kalıcı olur kiloları vede vermek isteyen herkes arkadaş gibi hızlı bir şekilde verir:enbuyukkk:

veren versin be banane, bende veriyorum, ama yalan yanlış buraya sanal diye atış yapmıyorum :) prenses arkadaşım öyle sıkı diyetlerle kilo verilmiyor bende yapıyorum diyet, hiç bişey yemediğim zaman kilom aksine düşmüyor, az yiyip hareket ettiğim zaman özellikle yürüyüş çok iyi geliyor öyle veriyorum, bu konuyu açan arkadaş ta resim koymamış, ne yaptığını da tam anlatmamış veya anlatamamış, kendini duygusal yönden tatmin edebilmek için atmış atmış kaçmış, resim mesim yok, hani kanıtı ! böyle yalan yanlış fake konulara bravo demem ben, burda başka kilo veren arkadaşlar var, aydasu nun öyküsünü okumadınız mı mesela?

ya ben kızdım gerçekten art niyetliymişim gibi böyle bi yorumlar felan ben yorumuma yazdım hiçbirşey yememek değil gerekli miktarda yenmeli diye ayrıca tarih 21.01.2009 78 kiloyum başlangıç demiş iki hafta önce başladım şimdi 73 kiloyum demiş görmemişim tam iyi okuyamamışım, yalnız bu yukardaki princess_in_love ve beren2008 arkadaşlara teesüf ederim.

Son düzenleme:
ya ben kızdım gerçekten art niyetliymişim gibi böyle bi yorumlar felan ben yorumuma yazdım hiçbirşey yememek değil gerekli miktarda yenmeli diye ayrıca tarih 21.01.2009 78 kiloyum başlangıç demiş iki hafta önce başladım şimdi 73 kiloyum demiş görmemişim tam iyi okuyamamışım, yalnız bu yukardaki princess_in_love ve beren2008 arkadaşlara teesüf ederim.

niye?bilmiyorumkismile

arkadaşım benim alıntı yapıp yorum yapmışsın, nasıl düşünebilirim ki başka, bana cevap vererek, bana istinaden yorum yapmışsınız.

arkadaşım benim alıntı yapıp yorum yapmışsın, nasıl düşünebilirim ki başka, bana cevap vererek, bana istinaden yorum yapmışsınız.

arkadaşım senin derdin tam olarak nedir anliyamadım
özel mesajda belirtim sana karşı yapılan bişey yok
sen mesaj yazmıssın bende ona göre yorumumu yaptım
karşı fikir denen şey var
bir forumun özellidir bu
sen yazarsın başka sana cevap yazar felan fistan öyle gider işte
neden bukadar alınganlık yaptın neden bukadar dert ettin bu konuyu onu hiç anlamiyorum
anlamakta istemiyorum zaten
ha bilmem hangi listeyi paylaşmıssın evet olabilir, tamamda bunu yaptın diye şimdi sana minnetmi duymamız gerekiyor her dediğinde doğrumu dememiz gerekiyor
neyse bu konu çok uzadı
yazmıcaktım fakat ismim geçtiği için cavap hakkımı kullandım...

arkadaşım senin derdin tam olarak nedir anliyamadım
özel mesajda belirtim sana karşı yapılan bişey yok
sen mesaj yazmıssın bende ona göre yorumumu yaptım
karşı fikir denen şey var
bir forumun özellidir bu
sen yazarsın başka sana cevap yazar felan fistan öyle gider işte
neden bukadar alınganlık yaptın neden bukadar dert ettin bu konuyu onu hiç anlamiyorum
anlamakta istemiyorum zaten
ha bilmem hangi listeyi paylaşmıssın evet olabilir, tamamda bunu yaptın diye şimdi sana minnetmi duymamız gerekiyor her dediğinde doğrumu dememiz gerekiyor
neyse bu konu çok uzadı
yazmıcaktım fakat ismim geçtiği için cavap hakkımı kullandım...

dalga geçme tarzı yorumun, alaycı tavrın, sen neyazdığının farkında mı değilsin?, inceden eziyim ha

X