Çiğdem-Özal' ın başarı öyküsü

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
slm arkadaşlar 2hafta önce diyete basladım sırf su dogum kilolarımdan kurtulmak için78 le basladım simdi73 kiloyum 72le hamile kalmıştım yani 1kilodaha verirsem dogum kiloma elveda tabi diyete devmm68 olana kadarrrsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ne mutlu arkadaşım aynı azimle devam bu kararlılıkla elbet başaracaksın ve bizlerde seni takip edeceğiz hep yanındayız

Sevgili çiğdem_özal, başlığınızı, "tartı günlüğü" olarak kullanmak yerine, uyguladığınız diyet yöntemlerini de ekleyerek, bilgi içeriği taşıyan bir hale getirirseniz, üyelerimize daha faydalı olacağınız kaçınılmaz.

Bilginize. yerimseniben

kızlar benim bi diyet listem yokk anlıycanız benim yaptıgım çin diyetiyani sabahları ac karnına 5si biyerde cay sonra kavaltıda sekersiz cay öglen yemek yok sadece 5şi biyerdecay aksamda sadece 1kepce corba vecok azyemek sonra aksam yatmdanda 5şi biyerde cay ve salata veye marul kızlar okadar vee cok zayıfladım bu yöntemle bana 5şi biyerde cayının cok fazla faydası oldu cok mutluyumn cok fazla tokluk hissedeiyosun

kızlar benim bi diyet listem yokk anlıycanız benim yaptıgım çin diyetiyani sabahları ac karnına 5si biyerde cay sonra kavaltıda sekersiz cay öglen yemek yok sadece 5şi biyerdecay aksamda sadece 1kepce corba vecok azyemek sonra aksam yatmdanda 5şi biyerde cay ve salata veye marul kızlar okadar vee cok zayıfladım bu yöntemle bana 5şi biyerde cayının cok fazla faydası oldu cok mutluyumn cok fazla tokluk hissedeiyosun

nerdeyse aç kalarak kilo vermişsiniz.tebrikler ama geri almazsınız inşallah

cnm yemiyorum yesemde az yiyiyorum kızlar 69 kilo olmusum cok mutluyum

yanlış okumadıysam kahvaltı yapmıyorsun değil mi? sen o zaman az değil hiç yemiyorsun ve kendine çok büyük zararlar veriyorsun ve üzgünüm ama biraz fazla yesen kilo alırsın.hiç değilse kahvaltı yapsan olur mu?

cnm haklısın ama ben kavaltı yapmayı sevmiyorummm zaten diyete baslamadan öncede yapmıyodumm yapsamda sekersiz cay içip kalkıyorum valla dün seytana uydum 2dilim keke yedim neyse kilo almamısım ve aksine 1kilo daha vermişim 1hafta içinde bügün tartıldım 68 olmusummkızlarr:lepi::lepi::sm_cool:
yanlış okumadıysam kahvaltı yapmıyorsun değil mi? sen o zaman az değil hiç yemiyorsun ve kendine çok büyük zararlar veriyorsun ve üzgünüm ama biraz fazla yesen kilo alırsın.hiç değilse kahvaltı yapsan olur mu?

canım yaptığın diyet bana çok sağlıksız geldi.öncelikle kahvaltı çok önemli.asıl hedef hızlı kilo vermek değil yavaş yavaş kalıcı kilo vermek olmalı diye düşünüyorum.çok güzel yiyecekler var.üstelik hayatta kısa bence kendimizi bunlardan mahrum etmemeliyiz.ben 3+3 şeklinde günde 6 öğün beslenerek ve çikolata dahil istediğim herşeyi yiyerek 16 kilo verdim ve 1 senedirde kilomu koruyorum.önemli olan ne yediğimiz değil ne kadar yediğimiz.
yinede seni tebrik ederim.umarım hedef kilona sağlıklı bi şekilde ulaşırsın.sevgilerimle....
Şeniz

canım ben senin sorunu anlamadım ki..:nazar:
yani eti formun kg aldırıp aldırmadığını mı sormaktasın:sm_confused:
doğru mu anlamışım :uhm:

kilo verdim demişsin nasıl verdin onu da paylaşır mısın

X